I*
Volgende week in de
on volpre-ze n' S ckakel
nadere informatie
overliet zesde afe-
dames iaardi ner
opAonaerUap
18 januari ¥£K
Opstelling: Balk, Bierman, Frijters, Krak, v.d. Langeberg,
Magielsen, Overdiek, Polders, v.d. Rijst, Stom, Sulsters,
Vlieger - reserve: Moerkerk
SWIFT 1 - AFC 2, 12.00 uur; bijeen: 11.00 uur AFC, v. 2
Leiding: Hr.v.d. Wiel; scheidsrechter: hr. IV.F. Scholten
Opstelling: Benoni, Handgraaf, Monas, Mulder, Nieuwen-
huis, Nooder, Plemper, Seunke, Troost, Weber, v.d. Wiel,
v. Zweden - reserve: Hemessen
AFC 3 - RKAVIC 2, 14.30 uur; bijeen: 13.45 uur AFC, v.5
Leiding: Hr. Hannema; scheidsrechter: Hr.B.W.v.Berkel
Opstelling: Beumer, Bollen, Groenewoud, Hannema, v.
Haren, de Haas, v. Marle, v.d. Meyden, Perton, v.d. Pouw
Kraan, v.d. Sluis, de Swarte, v.d. Weide, reserve: Flam,
Lissaur
N.B.: v. Leeuwen, Melis, Moltzer, v. Eeken, den Os
Afschrijvingen: zie mededelingen van de Jeugdcommissie
i~\
W
PROGRAMMA B JUNIOREN
AFC - Zeeburgia, 12.00 uur; bijeen: 11.30 uur, veld 2
Leiding: Hr.v.d. Bergh, scheidsrechter: Hr. T.H.J. Janssen
Opstelling: Stefels, Hoohenkerk, Bakker, Texeira, Teiwes,
Lopes, Rooze, Rooseman, v. Soomeren, Benvindo, Oder-
kerk, Reserve: Nieuwenhuis
AFC 2 - SP. ZUID 2, 12.00 uur; bijeen: 11.30 uur, veld 5
Leiding: Hr. Gallenkamp; scheidsrechter: Hr. M.v.Zoelen
Opstelling: Hofland, Gribling, Post, Leur, Verhaaff, Bos
kamp, Tromp, Bierman, Holthaus, Gallenkamp, Elskamp,
Den Braven
OVVO 2 - AFC 3, 14.30 uur; bijeen: 13.30 uur, veld 2
Leiding: Hr. Verwyst; scheidsrechter: Kand.sch.
Opstelling: Hogenboom, Hoogteyling, Kohlman, Verwyst,
v. 't Hof, Nieuwenhuis, Koekoek, Spee, R. Meyer, Nagel,
Woldringh, de Waal, Stroker, Nieuwenhuis, zie ook B1
WTO 2 - AFC 4, 10.00 uur; bijeen: 09.00 uur, veld 2
Leiding: Hr. Fröhlich; scheidsrechter: NN
Opstelling: Didier, Fokke, Frölich, Dukker, M. de Jong,
Vlessing, Ritz, Duyndam, P. Fransen, Snoeks, Roedema,
Löwenstein
AFC 5 - Slotervaart 2, 10.00 uur; bijeen: 09.30 uur, veld 2
Leiding: Hr. Zimmer; scheidsrechter: NN
Opstelling: Davidson, v. Beek, Zimmer, N. de Jong, Moree,
N. Cohen, Hollander, Stokman, Hofstra, Herschberg,
Friedberg, Deen, W. Fransen
PROGRAMMA C JUNIOREN zondag 17 december 1978
C 1 IS VRIJ
AFC 2 - SDW 2, 10.00 uur; bijeen: 09.15 uur, veld 5
Leiding: Hr. Honsdrecht; scheidsrechter: Hr. Duinker
Uitgen. worden: Boon, Broek, Honsdrecht, Hoogeveen,
B.v.d. Klaauw, G.v.d. Klaauw, v.d. Meent, Philips, Post
Uiterweer, v.d. Reis, P. Veenhuis, M. Verduin, S. Verduin
JOS 3 - AFC 3, 10.00 uur; bijeen: 09.00 uur, veld 3
Leiding: Hr. Snip
Uitgen. worden: Eveleens, v.d. Graaf, Haffmans, Henneman
de Jager, Jochems, Krak, Lanzing, Le Grand, Mathijse,
Schroder, v. Tongeren, de Wijs
AFC 4 - DWS 3, 10.00 uur; bijeen: 09.15 uur, veld 4
Leiding: Hr. Eveleens; scheidsrechter: Hr. Kaiser
Uitgen. worden: Ebbers, Haverbus, Kappel, Keizer, Kuit,
Lambrecht, Moerkerk, Schuurman, Teiwes, Timmermans,
Verhage, Walker, Wegloop
NFC 5 - AFC 5, 10.00 uur; bijeen: 09.00 uur, veld 4
Leiding: Hr. Werner
Uitgen. worden: Bauer, Brondgeest, Dam, Kamp, Lüske,
Meezen, Oldenburger, v. Ommeren, Pees, Roedema, Sa-
mardzic. Da Silva, de Vries, Werner
C 6 IS VRIJ
SWIFT 4 - AFC 7, 13.15 uur; bijeen: 12.30 uur, veld 3
Leiding: een vader
Uitgen. worden: Bieshaar, Boer, ten Cate, de Haan, v. Hees,
Hertzberger, v. Leeuwen, Lensen, Nieuwland, Rijnders,
Spee, Spijker, v.d. Vijver, Weisz
DJK 2 - AFC 8, 12.00 uur; bijeen: 11.00 uur, veld 2
Leiding: Hr. Kinsbergen
Uitgen. worden: Bennemeer, v. Dalen, v.d. Feltz, Geldof,
Harlaar, Kerbus, Kinsbergen, Linders, v. Maasdijk, Marghe-
rita. Speer, Vlessing, Roy van Zuijdewijn
RKAV 3 - AFC 9, 10.00 uur; bijeen: 09.00 uur, veld 3
Leiding: NN
Uitgen. worden: Bernat, Klopper, Nagel, Rogge, Roland,
Welling, aangevuld met spelers uit de overige elftallen die
een reservebeurt hebben.
Afschrijvingen: zie mededelingen van de Jeugdcommissie
SCHEIDSRECHTERS zaterdag 16 december
veld 2 veld 3
10 uur B2 Nieuwenhuis B4 Janssen
6