AFC-ers, ABC-ers, ACC-ers, ATC-ers Onze sociëteit staat voor U open Aanbevelend MartinVisser& Frank de Visscher Maandags clubavond feesten, recepties, diners Dit is de Schakel die komt binden. De oude club aan d'oude vrinden. 58e jaargang verschijnt wekelijks 29 november 1978 nr 38 Secretariaat: J.L Bonnet Nedersticht 65 1083 VN Amsterdam Tel.: 42 19 15 Redakteur: Karei Brand Tulpenburg 59 1181 NL Amstelveen Tel.: 45 61 40 VAN DE REDAKTIE Gezien de reakties heeft het 'andere' gezicht van ons club blad veler instemming. Uw dienstwillige dienaar is daar blij mee. Hij is ook erg dankbaar voor de medewerking die hij ondervindt, niet alleer, redaktioneel maar ook technisch. Het belangloos leveren van foto's door onze donateur de heer Magielsen, die overal aanwezig is waar onze rood zwarte krijgers zich vertonen. En waar vind je die kleuren niet in Groot Amsterdam? Voorts de inzet van de heer Haitsma Mulier, Drukkerij De Ram,die niet geschoeid lijkt te zijn op een zakelijke overeenkomst. Niets is onmo gelijk Zo'n samenwerking kan alleen maar leiden tot een beter produkt. De Schakel kost geld, zelfs een aanzienlijk gedeel te van uw kontributie. Het bestuur acht dit verantwoord, ge let op de woorden rechts bovenaan op pagina 1'Dit is de Schakel die komt binden De oude club aan d'oude vrinden'. Daarom zijn de mensen zo belangrijk, die - meer als onder steuning - hun advertentie laten meelopen. 'Begunstig on ze adverteerders' is niet zomaar een slogan: Het begunsti gen is een daad van clubliefde. Een wisselwerking, die aan alle kanten hout snijdt. De bestaande advertentie-ruimte kan uitgebreid worden, b.v. door het opnemen van Scha- keltjes (kleine annonces), zoals dat vroeger voor de oorlog plaatsvond. Zo'n Schakeltjes kostte in die tijd f 1,~, het zal nu iets meer zijn. Of door ingezonden mededelingen, het extra aandacht vragen voor iets bijzonders. Meer geld, meer mogelijkheden. Nog één ding, tot slot. De Schakel bestaat thans uit twee gedeelten: een redaktioneel- en een programmaonderdeel. De kopij glijdt afzonderlijk in de bus van de drukker, de een wat eerder dan de ander. Gedurende de afgelopen drie maanden is veel tekst (standen etc.) terecht gekomen tussen de programma-gegevens. Terwille van het overzicht en de leesbaarheid is het zaak dit te coördineren. Van niet aktie- ve leden kan je moeilijk verwachten, dat ze geïnteresseerd zijn in een uitwedstrijd van het 13e tegen DCG 14. Daarom wordt u vriendelijk verzocht om alle kopij, niet behorende bij het programma, in te sturen bij uw redakteur vóór maandags, 13.00 uur ATC8 JAAR Het bestuur van AFC doet reeds hierbij haar hartelijke ge lukwensen toekomen aan bestuur en leden van de ATC, die a.s. zaterdag 2 december hun jaarfeest vieren. Zij wenst de tennisclub een zeer genoegelijke dag I op de week-ends vanaf 10 uur andere dagen vanaf 14 uur dinsdag gesloten) Tevens unieke gelegenheid voor het houden van alle soorten ruime parkeergelegenheid keus uit vele menu's tijdig bespreken met telefoon 44 55 75

Schakels (clubbladen) | 1978 | | pagina 1