AFD. 3: AFC 2, AFC 3, Buitenveldert 3, Osdorp 2, KBV 2
PROGRAMMA A PUPILLEN 28 oktober Bekerwedstrijden
AMVJ 1 - AFC 1, 11.00 uur; bijeen: 10.15 uur AFC
Leiding: Hr. Thomas/Franke; scheidsrechter:
Opstelling: Bakker, Franke, v. Zweden, v. Alem, v.d. Reis,
de Jong, Speelman, Kampstra, Maass, de Graaf, Thiel,
Wijnschenk
BI.WIT 3 - AFC 2, 11.00 uur; bijeen: 10.15 uur AFC
Leiding: Hr. Gyrath
Opstelling: Snow, Kostense, Leering, v. Alphen, Euwes,
Hogeboom, Tiedink, Brdar, Druif, Bunk, Gyrath
AFC 3-SP .ZUID 5, 11.00 uur; bijeen: 10.30 k.k., veld 2
Leiding: Hr. Heisterkamp, scheidsrechter: Hr.Haringsma
Opstelling: Keizer, Last, Bollen, de Boer, B. Duis, J. Duis,
Schroder, Klein, v. Dam. Nieuwenhuis, Titsing, Heister
kamp, Koefoed
B'VELDERT 4 - AFC 4, 11.00 uur; bijeen: 10.15 AFC
Leiding: Hr. Bierman
Opstelling. Lepeltak, Haverbus, Gortzak, Sandeolwsky,
de Vries, de Kruyff, Vorst, Bakker, v. Waerden, Tig-
geloven. Polders, Kremer, Luiks
NEERLANDIA 3 - AFC 5, 11.00 uur;bijeen: 10.15 AFC
Leiding: Hr. Roeg/de Metz
Opstelling: Langendijk Hoeg, Abram, Abe, Duveen,
Frijters, Wiebenga, Piersma, de Metz, Bleeker, Hacht, Levy
AFC 6 - ARSENAL 3, 11.00 uur; bijeen: 10.30 uur k k
veld 3
Leiding: Hr.Bankhuizen/Hofland; scheidsr.: Hr. Nieuwen
huis.
Opstelling: Zieleman, Benoni, Dekker, Spiegelenburg,
v. Zutphen, Hazewinkel, Gimbiere, v, Dijck, Bak
huizen, Hofland, Sillem, Kamp, de Wijs
AFC 7 - DWS 4, 10.00 uur; bijeen: 9.30 uur, veld 5 k.k.
Leiding: v. Waerden/Leemans; scheidsrechter: Hr. Jager
Opstelling: Nagel, Leeman, Philips, Olthuis, Opzeeland,
Oosthoek, Tellinga, v. Waerden, Elias, Janus, Honne-
bier, Thole, Bossert
AFC 8 - ZSGO 3, 10.00 uur; bijeen: 9.30 uur k.k. veld 4
Leiding: Hr. Moscou/Ploeger; scheidsrechter: Hr. Jager
Opstelling: Kothuis, Marx, Moscou, Mulder, Stroomberg,
Nikkelsburg, Ladendorff, Saddal, Brandjes, Markus,
Ploeger, Moonen, Janse
SCHEIDSRECHTERS:
veld 2 veld 3
10 uur B1 Haringsma B3 Janssen
11 uur A3 Haringsma A6 Nieuwenhuis
12 uur C.Pup Nieuwenhuis/ B2 Janssen
Jager
veld 4 veld 5
10 uur A8 Nieuwenhuis A7 Jager
11 uur B5 Jager
Afschrijvingen: zie mededelingen van de Jeugdcommissie
PROGRAMMA B PUPILLEN, 28-10-1978 Bekerwedstrijden
AFC 1 - RIVALEN 110.00 uur; bijeen: 9.30 k.k., veld 2
Leiding: Hr. Mathyse;.scheidsrechter: Hr. Haringsma
Opstelling: Greven, Mathyse, Abascal, Nieuwenburg, Last,
Woerdeman, Crouwel, Schneider, v. Marle, Bollem Stroom
berg
AFC 2- SWIFT 2, 12.00 uur; bijeen: 11.30 uur k.k., veld 3
Leiding: Hr. Gallenkamp; scheidsrechter: Hr. Jansen
Opstelling: Gallenkamp, Bakhuis, Leemans, Janse, Hop
man, Bleeker, v. Loon, Moree, Wegloop, Harrems,Scha-
fer, Hogenboom, zie B5 (Gallenkamp-bleeker-Moree)
AFC 3- ELAND 2, 10.00 uur; bijeen: 9.30 uur k.k., veld 3
Opstelling: Keizer, Euwes, L. Boering, M. Boering, Fröh-
:h. Stoop, Hoogeweg, Harrens, v. Ommeren, Vorst,
Bolderik, Rengeling
OSDORP 3 - AFC 4,10.00 uur; bijeen: 9.15 AFC
Leiding: Hr.v.d. Woning
Opstelling: v.d. Woning, Reddering, Hommel, Dykhuis,
den Drijver, Ploeger, Etty, v. Zanten, Lüske, Pluim,
Jansen
AFC 5 - ARSENAL 2, 11.00 uur; bijeen: 10.30 uur k.k.
Leiding: Hr. Tamboer; Scheidsrechter: Hr. Nieuwenhuis
veld 4
Opstelling: Tamboer, Vollenhoven, v. Bruggen, v. Grinten,
v.d. Bunk, Maas, Minor, Teiwes, v. Vinden, Griffioen
Niehe zie B2 Gallenkamp, Bleeker, Moree
B'VELDERT 3 - AFC 6, 10.00 uur; bijeen: 9.30 uur AFC
Leiding: Hr. Buskens; scheidsrechter:
Opstelling: M. Buskens, G. Buskens, Wich, Elias, Den Otto-
lander, v. Eerde, Merkenstein, Sinceretti, Price, Polak
v.d. Berg
ZSGO 3 - AFC 7, 11.00 uur; bijeen: 9.45 AFC
Leiding: Hr. Linssen/v.d. Glas
Opstelling: Arisz, S. Polak, Epping, Linssen, v.d. Glas, v.
Wijk, E. Hogenboom, Velthuis, Gortzak, v. Someren,
Tokkie
WA 7 - AFC 8, 12.00 uur; bijeen 11.00 uur AFC
Leiding: Hr. Prins
Opstelling: Prins, v.d. Vijver, Kwakman J., Kwakman C.,
Molenaar, Mailaric, Bachrach, Wydoogen, Bosch
Afschrijvingen: zie mededelingen van de Jeugdcommissie
C - PUPILLEN ZATERDAG 28.10.1978
De onderstaande C-Pupillen worden zaterdag a.s. uitgeno
digd voor het spelen van onderlinge wedstrijden.
Baanders, Bijlsma, v.d. Dungen, Jonen, Klumper, Nebig,
Pieterse, Roeg, Röhrig, v.d. Smaal, Smit, Vermeulen,
Wien, Vuurmans, Nifterick, Dingemans, Budding, van Schie,
v.d. Hogen, Du Bois, de Vries, Haringcarspel, Knoppers,
Tier, Kuperus, de Vos, Latumeten, Heysterkamp
De wedstrijden beginnen om 12.00 uur
Verzamelen 11.30 uur k.k.
Alle spelers moeten hetwitte reserve shirt meenemen
Scheidsrechters de heren Jager en Nieuwenhuis
12