J. Gennissen is nog steeds opzoek naar zijn groene keepers
handschoenen.
Gevonden? Even bellen naar Jan tel. 90 71 38
PROGRAMMA A JUNIOREN
VDO 1 - AFC 1,12.00 uur; bijeen: 10.45 uur AFC veld 1
Leiding: Hr. Weerman/Bierman; scheidsrechter: Hr. J. Bloksma
Opstelling: Balk, Bierman, Frijters, Krak, v.d. Langeberg,
Magielsen, Overdiek, Polders, v.d. Rijst, Stom, Sülsters,
Vlieger
ZSGO 2 - AFC 2,12.00 uur; bijeen: 10.45 uur AFC, veld 2
Leiding: Hr.v.d.VViel, Scheidsrechter: Hr.J.G. Dammen
Opstelling: Gomersbach, Handgraaf, Monas, Mulder, Nieuwen-
huis, Nooder, den Os, v.d. Pouw Kraan, Plemper, Seunke,
v. Zweden, v.d. Wiel
AFC 3 - NEA 2, 10.00 uur; bijeen: 9.15 AFC, veld 3
Leiding: Hr. Weber; scheidsrechter: Hr. H.Herrebruch
Uitgen. worden: Benoni, Beumer, Bollen, Groenewoud,
v. Haren, Hemessen, v. Leeuwen, v. Marle, Moerkerk, de
Swarte, Troost
AFC 4 - VDO 3, 12.00 uur; bijeen: 11.00 uur AFC, veld 5
Leiding: Hr. Hannema; scheidsrechter: Hr.J.G.F. v. Dael
Uitgen. worden: v. Eeken, v.d. Sluis, v.d. Meijden, Perton,
v.d. Weiden, Hannema, de Haas, Didier, Fokke, Fröhlich
Niet Beschikbaar: Weber, Moltzer, Melis
Wegens herhaaldelijk wangedrag wordt M. Lissaur 4 weken
niet opgesteld.
Afschrijvingen: Zie mededelingen van de Jeugdcomn issie
PROGRAMMA B JUNIOREN
AFC - SPARTAAN, 14.30 uur; bijeen: 14.00 uur, veld 3
Leiding: Hr.v.d. Bergh; scheidsrechter: Hr.D.T.Hartsuiker
Opstelling: Hofland, Hoohenkerk, Holthaus, Ketellapper,
Lopes, Oderkerk, Roosenman, Rooze, v. Soomeren, Stefels
Teiwes, Texeira, Benvindo (zie ook B2)
AFC 2 - DVH 112.00 uur; bijeen: 11.30,uur, veld 3
Leiding: Hr. Gallenkamp; scheidsrechter: Hr. K.J.Vos
Opstelling: Bakker, Benvindo (zie ook B1), Boskamp,
Den Braven, Elskap, Gallenkamp, Leur, Post, de Waal,
Stroker, Verhaaff, Bierman
DE MEER 2 - AFC 3, 12.00 uur; bijeen: 11.00 uur, veld 3
Leiding: Hr. Verwijst; scheidsrechter: Hr. A. Epskamp
Opstelling: S. Cohen, Hogenboom, Hoogteyling, Kohlman,
Nagel, Verwijst, v.'t Hof, R. Meyer, Spee, Nieuwenhuis,
Koekoek, Woldringh
MADJOE 2 - AFC 4, 10.00 uur; bijeen: 09.00 uur, veld 2
Leiding: Fröhlich; scheidsrechter: Kandidaatscheidsrechter
Opstelling: Didier, Fokke, Fröhlich, Bosch, Dukker,M. de
Jong, Vlessing, Ritz, Duijndam, P. Fransch, Snoeks, Roedema
NFC 6 - AFC 5, 14.30 uur; bijeen 13.30 uur, veld 4
Leiding: Hr. Zimmer; scheidsrechter: NN
Opstelling: Davidson, v. Beek, Zimmer, Löwenstein N.Cohen
N. de Jong, Hollander, Stokman, Hofstra, Herschberg,
Friedberg, Deen, W. Fransen
Afschrijvingen: Zie mededelingen van de Jeugdcommissie
PROGRAMMA C JUNIOREN Zondag 20 oktober 1978
DCG - AFC, 12.00 uur; bijeen: 11.00 uur, veld 5
Leiding: Hr. Jesse; scheidsrechter: Mv. Verkroost
Uitgen. worden: Bierman, Gudde, Hiensch, Holthaus,
v.d. Jagt, Jesse, Lamoth, Peper, E. Veenhuis, M. Verduin,
Wiersma
AFC 2 - SP. ZUID 2, 12.00; bijeen: 11.15 uur, veld 4
Leiding: Hr. Honsdrecht; scheidsrechter: Hr. Duinker
Uitgen. worden: Boon, v.d. Broek, Honsdrecht, Kiks, B.
v.d. Klaauw, G.v.d. Klaauw, v.d. Meent, Philips, Post
Uiterweer, v.d. Reis, P. Veenhuis, S. Verduin
WILSKRACHT 2 - AFC 3, 13.15 uur; bijeen: 12.00 uur
veld 2
Leiding: Hr. Snip; scheidsrechter:
Uitgen. worden: Ebbers, de Graaf, Haffmans, Henneman,
de Jager, Jochems, Krak, Lanzing, Le Grand, Mathijse,
Schroder, v. Tongeren, de Wijs
AFC 4 - SCHELLINGWOUDE 2, 10.00 uur; bijeen: 09.30
veld 4
Leiding: Hr. Eveleens; scheidsrechter: Hr. Kaiser
Uitgen. worden: Eveleens, Haverbus, Kappel, Kuit, Keizer,
Lambrecht, Moerkerk, Schurrman, Teiwes, Timmermans,
Verhage, Walker, Wegloop
AFC 5 - MADJOE, 14.30 uur; bijeen: 14.00 uur, veld 5
Leiding: Hr. Werner; scheidsrechter: Kand. scheidsr.
Uitgen. worden: Bauer, Brondgeest, Dam, Kamp, Lüske,
Meezen, Oldenburger, v. Ommeren, Pees, Roedema, Sa-
mardzic. Da Silva, de Vries, Werner
AFC 6 - WILSKRACHT 5, 10.00 uur; bijeen: 09.30 uur
veld 5
Leiding: Hr. Cohen; scheidsrechter: Hr. Rimini
Uitgen. worden: Balk, Bijlsma, Biegel, M.L. Cohen, Fröh
lich, Genissen, de Groot, Janus, de Langen, Meijer, v.
Mourik, Schroor, Stradmeijer, de Wit
C7 is VRIJ
UITHOORN 4 - AFC 8, 10.00 uur; bijeen: 09.00 uur,v. 2
Leiding: Hr. Kinsbergen
Uitgen. worden: Bennemeer, v. Dalen, v.d. Feltz, Geldof
Harlaar, Kerbus, Kinsbergen, Linders, v. Maasdijk, Mar-
gherita. Speer, Vlessing, R.v. Zuydewijn
Afschrijvingen: Zie mededelingen van de Jeugdcommissie
INDELING PUPILLEN COMPETITIE (PERIODE NO
VEMBER - APRIL)
A - PUPILLEN
A1: Indeling Regionale Competitie
Poule A: DWV, Ajax, Uithoorn, AFC, Abcoude plus
Vereniging uit West
Afd. B: RAP, KBV, AFC 2, AFC 3, Buitenveldert 2, Bui-
tenveldert 3
AFD. D: AMVJ, AFC 4, Swift, 3, SCZ, Goldstar, Arsenal
AFD E: Blauw Wit 3, Rivalen 2, AFC 5, Sp.Zuid 3, Sloter-
vaart, Marathon
AFD. F: KBV 2, Arsenal 2, AFC 6, RAP 2, Neerlandia 3,
Buitenveldert 4
B - PUPILLEN
B1: Indeling Regionale Competitie
Poule 2: AFC, Volewijckers, Zeeburgia, NFC, WA, The
Victory
AFD. 1Rivalen, Blauw Wit, Sp.Zuid, KBV, RAP, AFC 2
AFD. 2: Swift, Buitenveldert 2, Goldstar, Eland, AFC 3,
Osdorp
AFD. 4: Neerlandia, SCZ '58, AFC 4, Buitenveldert 4, Bl-
Wit 2, Osdorp 2
AFD. 5: KBV 3, Buitenveldert 5, Eland 2, Sp.Zuid 2,
AFC 5, Swift 3
AFD. 6 Buitenveldert 6, Swift 4, AFC 6, KBV 4, Arsenal 2
Rivalen 3, Blauw Wit 3, KBV 5
MINI PUPILLEN
AFD. 2: Sp.Zuid, AFC, KBV, Buitenveldert 2, RAP 2,
Rivalen
11