MEDEDELINGEN JEUGDCOMMISSIE
Scheidsrechter: J.M. Kardol (Uden); grensrechters: J.L. de
Koster (Schiedam); en J. de Wild (Den Haag)
Leiders: S.v.Gelder; coaches: F.Kramer en G.v.Dijk; verzor
ger: T. Stroker
AJAX 3 - AFC 2, 12.00 uur; bijeen 10.30 uur AFC
Scheidsrechter: S.W.C. Weijers; leider: J. Bollen
Uitgenodigd worden: voor 1 en 2: Boelhouwer, v.d. Bor,
H. Bijlsma, J. Bijlsma, Cohen, v. Dijk, Gehring, Geluk,
Johannesen, Kampstra, Kottmann, Leeser, D. Ludwig,
E. Ludwig, Meijer, Oomen, Parsser, Rongen, Rachman,
P.Sandberg, Schemmekes, Seunke, Truijens, J.v.Weldam, R.
v. Weldam, Uchtman (Zie ook 3), Wijnand
AFC 3 - KON. HFC 2, 12.00 uur; bijeen 10.45 bestuurs
kamer AFC
Scheidsrechter: C.A.M. Vester; Leider: K. Baarschers
Uitgenodigd worden: Berrier, D. Huisman, M. Huisman,
Jung, Laarhoven, Leloux, Olree, Timmerman, Uchtman (zie
ook 2), Veen, v.d. Zwan, de Ridder, Huigen, Waas (zie ook4)
AFC 4 - PANCRATIUS 2,14.30 uur; bijeen 13.45 uur AFC
Scheidsrechter: P.J.M. Sol; leider: J.v. Schaik
Uitgenodigd worden: Waas (zie ook 3), R. Huisman, Lans,
v. Bork, Mathijse, Huigen (zie ook 3), Hulst, J. Sandberg,
Swaab, Wijnen, R. de Vries, v. Leeuwen, Schouwenaar
AFC 5 - AZS 3, 10.00 uur; bijeen 09.15 uur AFC
Scheidsrechter: W.J. Stap; leider: R. de Bruijn
Uitgenodigd worden: v. Beek, Bouwhuis, Kuiper, Kuipers,
Langeveld, Linneman, v. Oenen, Ooink, Parson, Verheijden,
v.d. Voorde, Vos, Weber, Wegter, Akkerman, v. Ludwig N.
Opstelling 1 en 2 worden a.s. donderdag na de training be
kend gemaakt.
Afschrijven 1 t/m 5 a.s. donderdag tussen 21.00 - 22.00
uur. Bij E.C.Tel. 44 55 75
N.B.: Verhaal, Janssen, Rieder, v.d. Louw
MEDEDELINGEN B-COMMISSIE
Niet beschikbaar:
Swalef, Paarlberg, Smit, Schot, van de Horst, Fritsche,
van Haaften, Ten Brink, Krul, J.G. van Laar, H.van de Bergh
TRAINEN: Iedere maandagavond, vanaf 21.00 uur
SWI FT 3 - AFC 6, bijeen 11.00 uur AFC
Nielsen, Andriessen, Nomes, Huber, de Waal, Martens, Pos,
Landa, Vischjager, Handgraaf, Tjon a Ten, Perton
Leider: J. Handgraaf
Zie deze week AFC 10 Eleveld
Afschrijven bij J. Handgraaf, tel. 44 92 58
AFC 7 - H RVC 3, bijeen 11.30 uur AFC
Bloemendaal, J. Vellenga, J. Parson, B. Parson, Klotz,
Drenkelford, van de Ende, Gamelkoorn, Osterop, van
Schajik, Engelfriet, Bonnet, Wille
Zie ook AFC 10: Van Schajik, J. Parson, G. Parson
DRC 4 - AFC 8, bijeen 11.30 uur DRC
Opstelling bekend
Afschrijven bij J. Pelsma, tel. 23 32 64 op vrijdagavond tussen
19.00 en 20.00 uur
AFC 9 - OVERAMSTEL 4, bijeen 14.00 uur AFC.
Opstelling bekend, toevoegen A. Springer
Afschrijven bij R. de Boer, tel. 023-28 73 83
Scheidsrechter: D. Susan
AFC 10 - BUITENVELDERT 6, bijeen 13.45 uur AFC
Jüch, Stokvis, de Wit, Handgraaf, van Duyvenbode, H. Vellen
ga, Da Silva Curiel, van Buuren, Magielsen, Eleveld, J. Par
son, G. Parson
Afschrijven: bij F. Jüch, tel. 41 59 02
Scheidsrechter: van Schajik
WILSKRACHT 9 - AFC 11, bijeen 11.00 uur AFC
Overdiek, Schets, van de Brink, Hotting, Kohen, Schubert,
Neugarten, Witzenhausen, Boeyink, Nelissen, van Straten
Afschrijven bij P. Overdiek, tel. 64 28 07
NFC 8 - AFC 12, bijeen: 9.30 uur NFC
Opstelling bekend, toevoegen: M. de Hond
Afschrijven bij H. Mienstra, tel. 02975 - 67102
SLOTERPARK 6 - AFC 13, bijeen 11.30 uur Sloterpark
Opstelling bekend. Coach: G. Drager
Afschrijven bij D. Polak, tel. 76 53 14
SCHELLINGWOUDE 6 - ALC 14, bijeen 14.00 uur Schel-
lingwoude
Sarfaty, Bierman, Sprenger, Gebr. van de Weide, Titsing,
Rizzie, van Geuns, J. van Laar, Lambers, Nordbeck, F.
de Vries, Veltman
AFC 7 en AFC 14: Afschrijven bij G. van Caspel, tel.
17 29 84 op vrijdagavond tussen 19.30 en 2( .00 uur
ZATERDAGVOETBAL
PROGRAMMA ZATERDAG 28 OKTOBER 1978
AFC 1 - TIW/AMSTEL 114.30 uur; bijeen 14.00 k.k.
Uigenodigd worden: Boyenk, Böhne.de Bruin, Disselkoen,
Slaap, Baarschers, Quint, Dear, Landman, van Osch, Otsen,
Doesburg, d'Ollyslager
N.B. Theeboom, Rooze, Kikkert
AFC 2 - KMVZ 5, 14.30 uur, bijeen 14.00 uur k.k.
Uitgenodigd worden: Speelman, de Wit, Stroker, v.d.
Bergh, Tromp, Oostra, van Zweden, Perton, Beunke, den
Braven, Tak, Ridderikhof
Afschrijven (liever niet voor zaterdag 1 en 2, bij mevrouw
Kesler op vrijdagmiddag a.s. tussen 14.00 en 15.00 uur, tel.
17.12.49/17.19.35
TlW/AMSTE L 4 - AFC 3, 12.00 uur bijeen11.00 AFC
Uitgenodigd worden: Snelleman, Limburg, Dik (WS),
Kikkert, Cohen, Visser, Bouman, Munter, A.v.d. Valk (WS),
de Graaf, Smit
WS: P.v.d.Valk, Bogaers
NB: Brouwer, Geesink; WSUN: Kuppers
Afschrijven tussen 12 en 1 uur bij D. Visser tel. 23 34 93
Afschrijven voor:
Junioren A: T Bouter, vrijdag tussen 18.00 -18.30 uur
tel. 799642
Junioren B: G. Leur, vrijdag tussen 18.00 - 19.00 uur
tel. 45 02 70
Junioren C: H. Veenhuis, vrijdag tussen 17.00 - 18.00 uur
tel. 42 89 45
Pup. A: A. Brokmann(voorz.Pupillen) vrijdag tussen 17.00-
18.00 uur tel. 44 22 95
Pup.B: J. Benoni, vrijdag tussen 17.00 -18.00 uur
tel. 46 10 23
Pup.C: E. van Loon, vrijdag tussen 17.00 - 18.00 uur
tel. 79 37 62
Overige telefoonnummers:
D.v.d. Klaauw (voorzitter) tel. 43 35 23
Chr. Schroder (secretaris) tel. 15 27 51
B. Pupil F. van Wijk is op woensdagmiddag zijn voetbal
schoenen maat 36 kwijtgeraakt. Vinders even bellen naar
de Heer J. Benoni, tel. 46 10 23
10