PROGRAMMA B PUPILLEN zaterdag 21 oktober
PROGRAMMA C PUPILLEN zaterdag 21 oktober
Opstelling: Kothuis, Marx, Moscou, Mulder, Stroomberg,
Nikkelsburg, Ladendcrff, Saddal, Brandjes, Markus, Ploeger
Moonen, Janse
SCHEIDSRECHTERS:
veld 4
B7 Nieuwen-
huis
A2 Haringsma
B5 Nieuwen-
huis
AFSCHRIJVINGEN: Zie mededelingen van Jeugdcommissie
B'veldert - AFC 1, 10.00 uur; bijeen: 09.15 uur AFC
Leiding: Hr. Mathijse
Opstelling: Greven, Mathijse, Abascal, Nieuwenburg, Last,
Woerdeman, Schneider, Stroomberg, Bollen, Schafer,
v. Marle
AFC 2 - RAP 1, 10.00 uur; bijeen: 09.30 uur k.k., veld 2
Leiding: Hr. Gallenkamp; scheidsrechter: Hr. Janssen
Opstelling: Gallenkamp, Bolderink, Janse, Hopman, Bleeker
v. Loon, Moree, Maas, Jansen, Ben Otterlande, Keizer,
Bakhuis
AFC 3 - Rivalen 2, 10.00 uur; bijeen: 09.30 uur k.k.,veld 3
Leiding: Hr. Ommeren, scheidsrechter: Hr. Jager
Opstelling: Euwes, L. Boering, M. Boering, Fröhlich,
Hoogeweg, v. Ommeren, Dykhuis, Den Drijver, Lüske,
Prins, Malinaric, Teiwes, lanowitz
B'veldert 3 - AFC 4, 10.00 uur; bijeen: 09.15 AFC
Leiding: Hr.v.d. Woning
Opstelling: Reddering, v. Zanten, Etty, Ploeger, v.d. Woning
Linssen, v. Wyk, Gortzak, Wydoogen, v.d. Vyver,
Bachrach, Minor
AFC 5 - Sp. Zuid 2,12.00 uur; bijeen: 11.30 uur AFC veld 4
Leiding: Hr. Tamboer; scheidsrechter: Hr. Nieuwenhuis
Opstelling: Tamboer, v. Grinten, Teiwes, lanowitz, v.d.
Blink, Niehe, Tokkie, v. Vinden, v.d. Smaal, Kwakman J,
Kwakman C, Teiwes, lanowitz zie B3
Tamboer - Tokkie zie B7
AFC 7 - DWG 3, 10.00 uur; bijeen: 9.30 uur k.k. veld 4
Leiding: Hr. Buskens, scheidsrechter: Hr. Nieuwenhuis
Opstelling: M. Buskens, G. Buskens, Elias, Merkenstein,
Heisterkamp, v. Eerde, Sinceretti, S. Polak, Epping, v.d.
Glas, Velthuis, Tamboer, Tokkie
AFSCHRIJVINGEN: Zie Mededelingen van de Jeugdcom
missie
AFC 1 - KBV 111.00 uur; bijeen: 10.30 k.k., veld 2
Leiding: Hr. Bijlsma; scheidsrechter: Hr. Jager
Opstelling: Jonen, Pieterse, Röhrig, Bijlsma, Nebig, v. Dun-
gen, Smit, de Vries, Haringscarspel, v.d. Hogen
AFC 2 - B'veldert 3, 12.00 uur; bijeen: 11.30 uur k.k.
Leiding: Hr. Nifterick; scheidsrecher: Hr. Janssen, veld 2
Opstelling: Wich, Vermeulen, Roeg, Nifterick, Vuurmans,
Knoppen, Du Bois, v. Schie, Dingemans, v.d. Smaal,
Budding
AFSCHRIJVINGEN: Zie Mededelingen van Jeugdcom
missie
veld 2 veld 3
10 uur B2 Janssen B3 Jager
11 uur C1 Jager A3 Nieuwen
huis
12 uur C2 Janssen A5 Haringsma
11