een uitzonderlijke staat nniitewachtcn,wanneer u steeds weer meedoet aait de zeer kansrijke raast dez e enorme buitenkans,steunt nievens de ruim 80jaar jonge VAN DE REDAKTIE Ook deze week kunt u uw formulier weer inleveren bij de bekende adressen, t. w. Boekhandel Brugman, Alex Boestraat 25 Sigarenmagazijn: Bijster, Olympiaplein 124 Dermout, Koninginneweg 139 Eurolympia, Stadionweg 139 Gall Gall, Buitenveldertselaan 176 Kost, Corn. Krusemanstraat 23 Prijs, Maasstraat 136 Sacksioni, Rijnstraat 63 de Forens, Laanhorn 14, Amstelveen en natuurlijk het clubhuis, tot vrijdag 19. 00 uur. REKLAME Zoekgeraakte kleding, foutieve uitslag en waar moet Japie nou zondag spelen 2 GEZOCHT LOTTO ^TOTQ rtC/AKl'77 LIMIET Het is mogelijk om te reageren op het voetbalgebeuren, direkt na het weekend. Heet van de naald, zogezegd. Het uiterste tijdstip waarop kopy ingeleverd kan worden is Maandamiddag 13.00 uur. Uw redakteur kent de pro blemen van de drukker en wenst zich stipt te houden aan de limiet. 'Een Overklaarbaar Virus', een gezellig relaas van vader en zoon bij de uitwedstrijd tegen D.H.S., geschreven door Jack van Gelder, kwam een paar uurtjes te laat binnen en kon vorige week niet meer meelopen. Ook e beide jeugdverslagen zijn niet van de afgelopen zondag. Zolang we geen 'professionals' zijn in de berichtgeving, blijft het een moeilijke zaak om na afloop van een dag voetbal en na de warme hap en 'Studio Sport' de pen te vatten. Niettemin, de opzet van de huidige formule is pro beren zo aktueel mogelijk te zijn. Mogelijk herbergt onze club toch lieden, die ter plekke hun visie vast kunnen leggen. Wie weet Er zijn nogal wat mensen die verwonderd gereageerd hebben op het stukje van Hennie Cruyff, de vorige week. Z'n bericht sloot aan op enkele waardevolle adviezen van Wim Crouwel ten aanzien van het in gebruik nemen van het nieuwe trainingsveld. Zo te zien een zinnige zaak. De een adviseert een bepaalde schoen, de ander zegt die kun je bij mij kopen. Rekla- me is niet meer weg te denken in het sportgebeuren, ook puur amateuristische clubs hebben de knieval reeds lang gemaakt. De borden om het veld, het omroepen tijdens de rust etc. Het brengt geld op en wie kan dit niet gebruiken. Men vraagt zich echter af of nu ook de andere adverteerders zich redaktioneel gaan mel den in de Schakel en vreest dat we dan door de bo men het bos niet meer zullen zien. Ook dit is een zinnige reaktie. De redakteur wenst hierbij te stel len dat het bewuste bericht buiten zijn medewe ten is gepubliceerd. In de vorige Schakel is een berichtje verdwaald ge raakt. Het had moeten aansluiten onder de rubriek DE JEUGD maar kwam in de lucht te hangen op pagina 5. Voor de goede orde nogmaals de inhoud: 'Mededelingen over zoekgeraakte kledingstukken gelieve men uitsluitend en alleen door te geven aan de voorzitter van de jeugdcommissie de heer Dick van der Klaauw, tel. 433523. Indien jeugdleden of ouders van jeugdleden iets kwijt willen of wensen te weten, dan dienen zij zich in verbinding te stellen met de betreffende kommissieleden of met de heer van der Klaauw.

Schakels (clubbladen) | 1978 | | pagina 2