M.Horsman, R. Tromp en S. Gribbling worden wegens
wangedrag tot nader oder niet opgesteld.
SELEKTIE A JUNIOREN
Balk, Bierman, Frijter, Krak, Magielsen, Overdiek, Polders,
v.d. Rijst, Stom, Sulsters, Vlieger, Gomersbach, Groene-
woud, Handgraaf, v.d. Langeberg, Mulder, Nieuwenhuis,
den Os, Plemper, v.d. Pouw Kraan, Seunke, v.d.Wiel,
v. Zweden
PROGRAMMA A JUNIOREN 1 OKTOBER 1978
DENK AAN WINTERTIJD
A.F.C.-UITHOORN, 12 uur, bijeen 11.00 uur A.F.C.
Leiding: Hr.Weerman/Bierman,scheidsrechter: E.P.H.
van Leeuwen, veld 3
Uitgen. worden: Balk, Bierman, Frijter, Krak, Magiel
sen, Overdiek, Polders, v.d. Rijst, STom, Sulsters,
Vlieger, v.d.Wiel
DE SPARTAAN 2 - A.F.C. 2 12.00 uur, bijeen 11.00 AFC
Leiding: Hr.v.d.Wiel, scheidsrechter: Hr. H.J. Timmerman
veld 2
Uitgen. worden: Gomersbach, Groenewoud, Handgraaf,
v.d.Langeberg, Mulder, Nieuwenhuis, den Os, v.d. Pouw
Kraan, Plemper, Seunke, v. Zweden
A.F.C. 3 - R.A.P. 1, 14.30 uur, bijeen 13.30 uur A.F.C.
Leiding: Hr. Weber, scheidsrechter: Hr. A.H.Splinter veld 5
Uitgen. worden: Benoni, Beumer, Bollen, v. Haren, Hennes
sen, v. Leeuwen, v. Marle, Moerkerk, Moltzer, de Swarte,
Troost, Nooder
SPORTING ZUID 2 - A.F.C. 4, 12.00 uur, bijeen 11.00 uur
A.F.C.
Leiding: Hr. Hannema, Scheidsrechter: Hr. J.H.Sodekampff
veld 3
Uitgen. worden: v. Eeken, Flam, Lissaur, v.d. Sluis, v.d.
Meijden, Melis, Perton, v.d. Weide, Hannema, de Haas,
de Graaf
N.B. Weber
Afschrijven: zie mededelingen van de jeugdcommissie
PROGRAMMA B- JUNIOREN
DENK AAN WINTERTIJD
D.C.G. - A.F.C., 13.15 uur, bijeen 12.15 uur, veld 4
Leiding Hr. v.d. Bergh, scheidsrechter Hr.W.Roos
Opstelling: Hofland, Holthaus, Hoohenkerk, Ketellapper,
Lopes, Oderkerk, Rooseman, Roozem, v. Soomeren, Ste-
fels, Teiwes, Texeira,
Reserve: Stroker
A.F.C. 2 - V.D.O. 2, 10.00 uur, bijeen 9.30, veld 4
Leiding: Hr.Gallenkamp, scheidsrechter: Mevr.A. Bessem
Opstelling: Boskamp, Gallenkamp, Leur, Benvindo, Post,
Monas, Verhaaff, Stroker, Elskamp, Bakker, Bierman,
de Waal, Stroker zie ook B1
Wilskr. 2 - A.F.C. 3, 11.00 uur, bijeen 8.45 uur, veld 1
Leiding: NN, scheidsrechter: Mevr. M. Wanders
Opstelling: Hoogeboom, Hoogteyling, Kohlman, Nagel,
Verwijst, v.'t Hof, R. Meyer, Spee, S. Cohen, Nieuwen
huis, Koekoek, Woldringh
B'VELDERT 4 - A.F.C. 4, 10.00 uur, bijeen 9.15, veld 3
Leiding: Hr. FRölich, scheidsrechter: NN
Opstelling: Didier, Fokke, P. Fransen, Fröhlich, Bosch,
M. de Jong, N. de Jong, Vlessing, Dukker, Ritz, Snoeks,
Duynman, Moree
Pancratius 4 - A.F.C. 5, 13.15 uur, bijeen 12.15 veld 4
Leiding NN, scheidsrechter: NN
Opstelling: W.Fransen, HOfstra, Davidson, v. Beek, Roede-
ma, Zimmer, Löwenstein, Kerbus, N. Cohen, Hollander,
Deen, Herschberg
PROGRAMMA C- JUNIOREN
DENK AAN WINTERTIJD
A.F.C. - D.W.S., 10.00 ur, bijeen 09.00 uur, veld 3
Leiding: Hr. Jesse, scheidsrechter: Hr. Kok
Opstelling: wordt na de training a.s. vrijdag bekend ge
maakt
A.F.C. 2 - RKAVIC 2,14.30 uur, bijeen 13.45 uur, veld 3
Leiding: NN, scheidsrechter: Rimini
Opstelling: wordt na de training a.s. vrijdag bekend ge
maakt
V.D.O. 2 - A.F.C. 3,13.15 uur, bijeen 12.15 uur, veld 3
Leiding: Hr. Snip, scheidsrechter, Hr. Bakker,
Uitgen. worden: Ebbers, de Graaf, Haffmans, Henneman,
de Jager, Jochems, Lanxing, Le Grand, Mathijse, Post
Uiterweer, Schroder, v. Tongeren, Wiersma
Wilskracht 4 - A.F.C. 4, 10.00 uur, bijeen 09.00 uur
veld 3
Leiding: Hr. Eveleens, scheidsrechter: NN
Uitgen. worden: Eveleens, Haverbus, Kappel, Kuit, Kei
zer, Moerkerk, Schuurman, Teiwes, Timmermans, Ver-
hage, Walker, Wegloop
A.F.C. 5 - N.F.C. 5,10.00 uur, bijeen 09.15 uur, veld 5
Leiding: Hr. Werner, scheidsrechter: Hr. Jager
Uitgen. worden: Bauer, Brondgeest, Lüske, Meezen, Ol-
denburger, v. Ommeren, Pees, Roedema, Samardzic, da
Silva, de Vries, v.d.Vijver, Werner
W.M.S. 2 - A.F.C. 6,12.00 uur, bijeen 11.00 uur, veld 3
Leiding: Hr. Stradmeyer, scheidsrechter, NN
Uitgen. worden: Balk, Bijlsma, Biegel, M.L. Cohen, Dam,
Frölich, Genissen, de Groot, Janus, de Lange, Meijer,
v. Mourik, Schroor, Stradmeijer, de Wit
RKAVIC 3 - A.F.C. 7, 13.15 uur, bijeen 12.15 uur, veld 5
Leiding: NN,scheidsrechter:NN
Uitgen. worden: Bieshaar, Boer, de Haan, v. Hees, Hertz
berger, de Langen, Lensen,v. Leeuwen, Nieuwland, Rijn-
ders. Spijker, Spee, Weisz, Jüch
FIT 2 - A.F.C. 8,12.00 uur, bijeen 11.00 uur, veld 2
Leiding: Hr. Kinsbergen, scheidsrechter NN
Uitgen. worden: Bennemeer,v. Dalen, v.d. Feltz,
Geldof, Harlaar, Kerbus, Kinsbergen, Linders, v. Maas
dijk, Margherita, Speer, Stokvis, Vlessing, R.v.Zuyde -
wijn
Afschrijvingen: zie mededelingen van de jeugdcom
missie
PROGRAMMA A PUPILLEN ZATERDAG 30 SEPT.
Sp.Zuid I - A.F.C. 1,11.00 uur, bijeen, 10.00 uur A.F.C.
Leiding: Hr.Thomas/Franke, scheidsrechter:
Opstelling: Bakker, Franke, v. Zweden, v. Alem, v.d.
Reis, de Jong, Speelman, Kampstra, Maass, de Graaf,
Thiel, Wijnschenk,
A.F.C. 2 - RIVALEN 1,11.00 uur, bijeen 10.30 KK
Leiding: Hr. Gyrath, scheidsrechter: Hr Jager veld 4
Opstelling: Snow, Kostensen, Leering, v. Alphen,
Euwes, Kremer, Tiedink, Brdar, Druif, Bunk, Gyrath,
Haverbus, Hogeboom
AFC 3 - B'veldert 3,11.00 uur, bijeen 10.30 uur KK
Leiding: Hr.Heisterkamp,scheidsrechter: Hr.Nieuwen
huis, veld 3
Opstelling: Keizer, Last, Bollen, de Boer, B. Duis,
J. Duis, Schroder, Klein, v. Dam, Nieuwenhuis,
Titising, Heisterkamp, Koefoed.
BI.Wit 3 - A.F.C. 4,11.00 uur, bijeen 10.00 uur A.F.C.
Leiding: Hr. Bierman, scheidsrechter:
Opstelling: Lepeltak, Benoni, Gortzak, Sandelowsky,
10