Adreswijzigingen
Gebr. Nagel Heemraadschapslaan 19, 1181 TZ Amstelveen 413875
K,R» Brouwer Graaf Aelbrechtlaan 78, 1181 SW A'veen 415043
J.A.C. Klotz, Carmenlaan 259, 1183 SK A'veen, 454872
M.A. Hogeboom, Sluisvaart 158, 1191 HH Ouderkerk a/d Am stel
Bedankt als lid;
M. de Veer (1610) C.Lodeizen (1827)
MEDEDELINGEN ELFTALCOMMISSIE A:
a.s, zondag gaat de competitievoetbal weer rollen»
De Elftalcommissie A en de heren G. J. van Dijk en F. Kramer wensen jullie allen een sportief en
productief seizoen 1978-1979»
Houdt in sportief opzicht de kleuren van AFC, zowel binnen als buiten de lijnen hoog»
Belangrijk;
Afschrijvingen kunnen alleen plaats vinden bij de in het bulletin vermelde telefoonnummer
Definitieve selectie A
v.d. Bor - Boel Houwer - Henk Bijlsma - Johnny Bijlsma - Cohen - v» Dijk - Gehring - Geluk -
Kampstra - Kottmann - Leeser - Ludwig - Meijer - Oomen - Parsser - Rachman - Rongen -
P» Sandberg - Schemmekes - Seunke - Truyens - R„v» Weldam - D„ Ludwig - Johannesen
de keepers; Janssen - Verhaal en Wijnand
Definitieve selectie B
v. Beek - Berrier - Cruijff - Hekster - Hommel - Huigen - M» Huisman - D» Huisman - R.Huis-
m an - Bouwhuis - Hulst - Jung - Kuipers - Laarhoven - Lans - v» Leeuwen - Leloux - v.d» Louw
N. Ludwig - Matthijse - Olree - Ooink - de Ridder - J. Sandberg - Langeveld - Rieder -
Swaab - Veen - R, de Vries - Weber - J.v. Weldam - Wijnen - v.d. Zwan - Huber - Nomes -
D. Vos - R. Handgraaf - Verhijden - Sehouwenaar - v.d» Voorde - R. Akkerman - T.Kuiper -
Linneman - Wegter - v.d. Bork - Bur ink - Timmerman
De keepers; Haringsma - Uchtman - P.v.Oenen - Waas
De volgende spelers worden verzocht zich a.s. maandag 4/9 te melden (20.15 uur) bij de
elftalcommissie A in de bestuurskamer Burink - N. Luwdig - Rieder - T.Kuipers - Zekveld
N.B. H. Bijlsma - Gehring - Rachman - de Ridder - v. Bork - v.d. Zwan - Verhaal - Wijnen -
Swaab - Leloux - Veen
Trainingen;
vanaf a.s. donderdag 31/8-1978;
B-selectie 19.00 - 20.15 uur
A-selectie 20.15 - 21.45 uur
Bijeen; AFC; Veld; Korfbalveld BFC, Heenvlietlaan
Dinsdags
A-selectie traint 18.30 uur - 20.00 uur bij AFC
Voor B-selectie wordt nog een oplossing gezocht in verband met gebrek aan een trainingsveld.
PROGRAMMA ZONDAG 3 SEPTEMBER
DWV-AFC 14.30 uur; bijeen 12.30 AFC; Scheidsrechter; H.v.d.Ent jr3 Grensrechters; N.J.A.Beers
en G.F. Floris; Leider; S.v.Gelder; Coaches; F. Kramer en G.v.Dijk, Verzorger; T. Stroker
AFC 2 - De Kennemers 2 12.00 uur; bijeen 11.00 uur AFC; Scheidsrechter; J. v.d .Niet
Leider: J. Bollen
Uitgenworden voor 1 en 2; v.d.Bor - Boelhouwer - J» Bijlsma - Cohen - v» Dijk - Geluk
Kampstra - Kottmann - Leeser - E. Ludwig - Meijer - Oomen - Parsser - Rongen - Sandberg -
Schemmekes - Seunke - Truyens - R.v. Weldam - Johannesen - D» Ludwig - Haringsma - Janssen-
Wijnand - J.v.Weldam - Hulst
Opstellingen voor 1 en 2 worden donderdagavond bekend gemaakt voor het le elftal na de training
bespreking