9 VERHARD LOTTO TOERNOOIEN de voorzitter van Uxbridge F.C., dat aan onze jongens na een grote nederlaag en dat was ook hier het geval met 6-1, geen pre mies werden uitbetaald maar dat zij alleen onthaald worden op een maaltijd. In aller ijl toverde Thomas zijn ontvangst/be stuurskamer om tot het meest verfijnde restaurant van Uxbridge en zaten na circa een half uur al onze boys en begeleiders en u mag het weer raden ja, ja, aan een heerlijke warme half ontvleugelde kip met frites. Na wat verdere alcoholische bezig heden werden verschillende van ons naar Lord's hotel afgevoerd en begon de avond voor vrije besteding. Piccadilly Circus en Leicester sq. waren daarbij de centra waar vele disco's uitgezonderd die door onze vrienden van Uxbridge was aanbevolen, omdat deze nooit door ons werd gevonden, werden bezocht. Uit verslagen is gebleken dat vele verlovingen met medegebrachte gordijnringen zijn afgesloten. Zelfs zo mooi, dat Erik en Fred v.d. Voorde extra ringen van Rein (die had er een paar) en Marco Waas hebben gekocht. Last but not least moest er toch ook wat van de stad Londen gezien worden. Dit gebeurde op de daarvoor geplande maandagbank holiday. Onze ervaren begeleiders hadden daarbij al uitgezocht dat een verlies aan uurtjes door de regenval niet gepaard mocht gaan, met alleen maar bezoeken aan pubs. Het was Peter Schouwenaar nog bijna gelukt om als guard bij Buckingham Palace te verschijnen, echter zijn doorweekte sportloopschoenen wierpen veel roet in het eten en om deze te drogen verviel hij in een bezoek aan de Westminster Abbey en de fameuse Big Ben. Om toch nog iets meer van de underground te weten te komen werd besloten om ook de reis van hotel Lord's naar Heathrow luchthaven met de Picca dilly line te maken, daarbij uit te gaan dat Gomes verzot was geraakt op deze tube-verbindingen en Kees Frijters plus Pieter Magielsen het leuker vonden door te tuffen naar Wimbledon, hetgeen Dik van der Klaauw nog meer hartklachten heeft be zorgd. Een kleine vertraging op Heathrow deed dit drietal weer snel tot de rest komen, zodat de terugreis met het achttiental aanvaard kon worden waar mee begonnen was en dat was uiteindelijk het doel van deze trip, die door hoffotograaf Pieter Ma gielsen voor het nageslacht werd vastgelegd. Martin Dumker Het heeft er om gehangen, maar we krijgen toch een verhard veld. Aangezien dit trainingsveld eerst op 1 oktober a.s. gereed is, wordt het de eerste maand van het nieuwe seizoen een beetje schipperen met de trainingen. Aan een oplossing wordt ge werkt. De lottocommissie heeft ook dit seizoen weer een mooi bedrag bij elkaar gebracht. Ook de zomermaanden draait de lotto door. U blijft toch wel meespelen! Vul een maandformuiier in, lekker makkelijk. Het is al weer een tijdje stil op de velden. De competitie is al lang afgelopen. De competitiestanden, welke elders in deze Scha kel vermeld staan (bedankt Chris!), spreken voor zich. Frisser in het geheugen liggen de vele toernooien, waaraan door verschil lende, vooral jeugdteams werd meegedaan. Het eerste speelde vriendschappelijk tegen Zeeburgia ter ere van de opening van de nieuwe tribune van onze vrienden uit Oost en tegen De Graafschap, beide malen winst, resp. 3-0 en 1-0. Zonder succes werd meegedaan aan het Amstellandcuptoernooi, waar in de kwartfinales van CSW werd verloren. Over de trips naar Engeland van het eerste en de junioren A1 kon u reeds uitgebreid lezen. Jeugdige AFC-teams speelden met redelijk succes op het internationale Pinkstertoernooi van Zeeburgia en op het RKAVIC-toernooi. Van de lagere senioren behaalde het elfde een leuk succes door de vierkamp bij RKAVIC te winnen. Onze jeugdteams namen, zoals gebruikelijk, het leeuwendeel van het toernooivoetbal voor hun rekening. Ons eigen Wim Bückert-toernooi was zeer geslaagd, hoewel de resultaten van onze eigen team wat achterbleven. Ditzelfde kan gezegd worden van de AFC-prestaties op het al even geslaagde Goed Genoeg-toernooi. Met de organisatie van deze toernooien heeft de jeugdcommissie weer fraai werk geleverd. Op de vele andere toernooien werd met veel plezier gevoetbald, waarbij soms ook nog goede resultaten werden bereikt, zoals door onze A-pupillen op het Simon Zant-toernooi van DWS, waarover wij onderstaand verslag van een der vaders ontvingen. De A-pupillen op het Simont Zant toernooi Op een zonnige Hemelvaartsdag werd AFC voor de derde maal achtereen winnaar van de 8e Simon Zant toernooi voor A- pupillen en ging aldüs met de trofee naar huis. De talrijke bezoekers hebben gemiddeld één doelpunt per wedstrijd gezien op het door DWS georganiseerde toernooi van twee maal tien minuten zonder rust. Eindstanden gesp. gew. gel. verl. doelgem. punten A1 -pupillen 7-3 Voerendaal 5 3 1 1 7 AFC 5 2 2 1 2-1 6 DWS 5 2 2 1 4-2 6 RKAVIC 5 2 1 2 2-3 5 Excelsior 5 1 2 2 1-4 4 EDO 5 - 2 3 0-3 2 30 10 10 10 16-16 30

Schakels (clubbladen) | 1978 | | pagina 9