een uitzonderlijke staat n nu te h'tuiilcn, uzinneer ti steeds weer meedoet aan dexèèr kansrijke vaastdeze enorme buitenkans, steunt n tevens tie ruim 80jaar jonge Ook deze week kunt u uw formulier weer inleveren bij de bekende adressen, t. w. Boekhandel Brugman, Alex Boestraat 25 Sigarenmagazijn: Bijster, Olympiaplein 124 Dermout, Koninginneweg 139 Eurolympia, Stadionweg 139 Gall Gall, Buitenveldertselaan 176 Kost, Corn. Krusemanstraat 23 v. Lookeren, Willemsparkweg 77 Prijs, Maasstraat 136 Sacksioni, Rijnstraat 63 en natuurlijk het clubhuis, tot vrijdag 19. 00 uur. A.F.C. I IN LONDON tfixeiMiNi rr£/Afc.'77 4. LOTTO d?T0T0 Het seizoen voor ons eerste werd besloten met een bij zonder geslaagde trip naar good old England. Wegens va kantie heb ik alle avonturen uit de tweede hand, maar geslaagd was het wel. Ook verheugend was te constate ren dat Thomas Rongen weer voluit (en goed) kon spelen. Met de huidige selectie en Thomas en de terugkeer op de velden van Richard mogen wij voor het komend seizoen (voorzichtig) optimistisch zijn. Overigens mocht ik in Amerika enig prof-voetbal aan schouwen. Van de 22 spelers op het veld, waren er slechts 4 Amerikanen! Het niveau beweegt zich zo tussen onze 1e en ere-divisie in. Toeschouwers ca 4 tot 6.000 m.u.v. natuurlijk d Josmos, die aanmerkelijk meer publiek trekken. Langzaam maar zeker komt voetbal daar van de grond. De kranten publiceren (kleine) wed strijdverslagen, geven dagelijks de standen en elke zater dag wordt een Engelse league wedstrijd uitgezonden. Overigens is daar via de TV fenomenale topsport te aan schouwen. Uiteraard honkbal, maar ook "the best of seven" om de nationale prof basketball titel. 60 tot 80.000 toeschouwers bij honkbal is normaal; bij de basketball titelstrijd ca 40.000! Gelukkig zijn wij met het feit, dat al onze trainers bij ons blijven blij. Een hartelijk welkom (terug op het oude nest!) voor Frans Kramer, die zich met steun van Gé van Dijk zal belasten met de training van onze selectie. Frans heeft een uitstekende staat van dienst opgebouwd en geniet aller vertrouwen. Natuurlijk hoop ik al onze functionarissen op de jaarver gadering (donderdag 6 juli) te mogen begroeten, maar ook vanaf deze plaats de welgemeende bestuurlijke dank voor het vele werk t.b.v. onze "good old". Overigens, een ieder die in het wel en wee van onze club geinteresseerd is, zou deze vergadering niet mogen missen. Speciaal de jaarverslagen van onze sekretaris en onze penningmeester brengen u volledig up-to-date! Onze minder gezonde rood-zwarte broeders en zusters wens ik een voorspoedig herstel, onze cricket, honkbal en tennis "dochters" veel succes en fraai weer. Al onze leden en donateurs een vacantie, die werkelijk ontspan ning geeft met een behouden terugkeer naar ons fraaie "Goed Genoeg". Jan van Dijk Vrijdag 12 mei vertrok er een 29 man tellend A.F.C.- gezelschap naar London om daar o.m. twee wedstrijden tegen sterke teams uit de Isth-mian League, Division I (qua niveau vergelijkbaar met onze Hoofdklasse) te spelen en om op gezellige wijze afscheid te nemen van het seizoen 1977/1978. De heenreis per British Caledonian verliep bijzonder spectaculair, aangezien er zich na de landing op Gat- wick, terwijl het vliegtuig nog aan het binnentaxiën was, in het toestel rook begon te ontwikkelen. Alle passagiers hebben het toestel toen via de nooduitgangen over de vleugels moeten verlaten, een ervaring die een ieder nog lange tijd zal heugen. Tegen het einde van de middag kwamen we aan in ons hotel, dat qua accomodatie en ligging (vlakbij Oxford Circus) volkomen aan de verwachtingen van ons gezel-

Schakels (clubbladen) | 1978 | | pagina 2