MEDEDELINGEN C JUNIOREN MEDEDELINGEN PUPILLEN NIEUW INITIATIEF JEUGDCOMMISSIE!! 16 seizoen 1978/1979: aanvang training 16 augustus 1978 (alleen selectie) - aanvang training overige junioren: 21 augustus - aanvang competitie: 3 sept.1978 Oefenprogramma: 20 augustus C1 en C2 tegen WA C1 en C2 (10.30 uur) 27 augustus C1 t/m C4 nemen deel aan Volewijckers toernooi. Overige deelnemers: Ajax, Blauw Wit, Volewijckers. 27 augustus C5 - VVA C5 10.00 uur. Nadere mededelingen, alsmede opstellingen, worden gepubliceerd in de Schakel die in de week van 14 tot 19 augustus verschijnt. De hieronder genoemde geselecteerde spelers worden voor een bespreking op 29 juni 1978 om 19.00 uur in de sociëteit verwacht. Bij verhindering verplicht af te schrijven. Heer Veenhuis 42 89 45. De VOORLOPIGE selectie-groep is als volgt samengesteld: Gudde - v.d. Jagt - Hiensch - Bierman - Post Uiterweer - Lamoth - Hulshof - Jochems - Wiersma - M. Verduin - S. Verduin - v.d. Reis - Lanzing - Hoogeveen - C.v.d.Klaauw - B.v.d.Klaauw - E. Veenhuis - P. Veenhuis - Philips - Boon - v.d. Broek - Honsdrecht - v.d. Meent - Jesse - Krak - Peeper - Holthaus - Kiks - de Graaf. Trainingsschema pupillen A, B en C maandagavond 16.45 tot 17.45 uur: Selectie A1 en A2. Voorlopig worden de navolgende spelers uitgenodigdBakker - Franke - v. Zweeden - v. Alem - Gielen - de Jong - v.d. Reis - Speelman - Druif - Kampstra - Maass - Wijnschenk - Coninck Liefsting - Kostense - Leering - v. Alphen - Kremer - Tiedink - Brdar- Bunk - Snow Deze groep geselecteerde "A" pup. wordt i.o.m. de trainer de Heer Thomas zo snel mogelijk uitgebreid tot 25 spelers, woensdagmiddag 13.30 tot 14.30 uur: B5 tot en met B7 en alle "C" pup. Uitgenodigd worden alle "B" pup. welke niet in de groep van 14.30 tot 15.30 uur vermeld zijn, dus ook alle nieuwe "B" pup. die in de afgelopen maanden als nieuw lid aangenomen zijn. woensdagmiddag 14.30 tot 15.30 uur: B1 B2 B3 en B4 Uitgenodigd worden de navolgense spelers: Greven - Mathijse - Abascal - Wegloop - Bentvelzen - Nieuwenburg - B. Last - Stroom- berg - Woerdeman - v. Marle - Crouwel - Gallenkamp - Bakhuizen - Vorst - Rengelink - Blink - Hopman - Reddering - P. Leemans- Bolderik - v. Loon - M. Ploeger - v. Ommeren - Hommel - Etty - Niehe - Fröhlich - Luske - Miller - Schneider - Tokkie - Bos kamp - Hogenboom - D. Bleeker - L. Boering - E. Bollen - M. Boering - Janse Moree - H. de Rooy - v. Vinden - W. Harrems - v.d. Woning - Wigboldus - Sinseretti - den Drijver - v. Bruggen - Griffioen - Klis - Buseck - Dijkhuis - Tombling - v.d. Smaal - Euwes. woensdagmiddag 15.30 tot 16.30 uur: A3 tot A9 In deze groep zitten alle nog niet vermelde "A" pup. woensdagmiddag 16.30 tot 17.30 uur Geselecteerde "A" Pup. Uitgenodigd worden: zie maandagavond. De geselecteerde "A" pup. trainen dit jaar onder leiding van de heer Thomas. De aanvang van de pupillentraining is vastgesteld op: woensdag 23 augustus (voor de "A"selectie maandag 21 augustus) Voor de geselecteerde "A" pup. verdient het aanbeveling dat men regelmatig traint. Indien men verhindert is een training te bezoeken dient men af te bellen bij de heer Brokmann (442295). Deze afschrij vingsplicht voor de geselecteerde training gaat in op maandag 4 september. BEWAAR DEZE SCHAKEL GOED!!! Dan weet iedereen na de vakantie hoe het trainingsschema op woensdag is. ERG BELANGRIJK!! Met zeer veel moeite is het gelukt voor de trainingen op woensdagmiddag voor de pupillen het 2e en 3e veld beschikbaar te krijgen, maar dit geldt uitsluitend voor het uur waarop men traint! Daarvoor en daarna is het verboden op de velden te spelen. Dus jongens niet op de velden voor en na je eigen trainingsuur!! De verschillende pupillengroepen worden nog nader onder de beschikbare trainers verdeeld. Wij hopen dat naast de reeds bekende namen van verleden jaar er nog enkele AFC-ers zich voor de training op woensdagmiddag beschikbaar willen en kunnen stellen. Des te kleiner de groepen des te beter de training tot zijn recht kan komen. Belangstellenden gelieve contact op te nemen met Heer Brokmann (442295) Scheidsrechters op zaterdag voor onze pupillenwedstrijden: Door studie en/of werkzaamheden moeten helaas 2 scheids rechters afhaken voor het komende seizoen. Belangstellenden gelieve contact op te nemen met Heer Brokmann (442295). Wij denken hierbij ook aan onze "A" en "B" Junioren. Het ligt in de bedoeling van de J.C. op de woensdagen voor onze jeugd in de achterzaal van de sociëteit enkele tafeltennis tafels, voetbalspellen, sjoelbakken etc., etc. te plaatsen. Een bescheiden begin om onze jeugdleden op, deze specifieke jeugd- trainingsdag naast het voetballen wat nevenaktiviteiten te bieden. Voor de nodige begeleiding c.q. toezicht in de middag is de pupillencommissie reeds geslaagd, maar er dienen nog enige vrijwilIigers(sters) te komen voor de uren van 17.00 uur tot 22.00 uur. Het gehele plan valt althans van 17.00 tot 22.00 uur of staat met de opkomst van deze.vrijwilligers(sters). Wij stellen ons voor, dat als deze eerste opzet slaagt, dat wij deze "Jeugdhonkgedachte" nog verder zullen uitbreiden. Belang stellenden kunnen nadere inlichtingen bij de JC-leden verkrijgen en/of zich opgeven bij Heer Brokmann(442295).

Schakels (clubbladen) | 1978 | | pagina 16