MIXED PICKLES ALGEMENE VERGADERING BESTUURSMEDEDELINGEN 12 goedwillende amateurs? Wist u dat De toernooien weer een groot succes zijn geweest? Pupillen A1 t/m A4 wonnen voor de 3e maal - en mogen de beker definitief in de prijzenkast zetten - Simon Zant (DWS) Pupillen B1 t/m B3 wonnen voor de 2e maal Joop Eeman (DWS) Pupillen B1 t/m B6 wonnen voor de 2e maal ZVV-Zaandam Wist u datop dit moment de resultaten van Pup. Zeeburgia, Wim Bückert, Goed Genoeg, Uithoorn, DCG en Martinus nog niet bekend zijn? Wist u dat op initiatief van AFC een lagere junioren toernooi georganiseerd wordt samen met Blauw Wit, DWV, DCG, ZVV, Zeeburgia, DWS en Rood Wit A. De kosten over alle 8 verenigingen worden omgeslagen: hierdoor de niet-geselecteerden ook een toernooi krijgen? Wist u dat de Pupillen B3 en de Pupillen A2 de Districtsbeker wonnen. De pupillen B2 in de finale verloren van de B3, en dus een tweede plaats haalden? Wist u dat de Pupillen A1 de finale haalden en met strafschoppen verloren van Buitenveldert. De Pupillen B1 in de halve finale met strafschoppen verloren van Buitenveldert, daarna om de 3e en 4e plaats wonnen van Arsenal? Wist u dat dit jaar geselecteerd werden voor het Amsterdams Elftal Paul Kamstra, Frans Stefels en Jean Paul Krak en zij de selectieprocedure lang tot zeer lang hebben doorstaan? Wist u dat de filmavond over de Europacups een zeer geslaagde avond was. De Kienmiddag een groot succes. De bowling wedstrijden een herhaling verdienen? Wist u dat de Junioren A1 met Dick van der Klaauw, Martin Duinker, Bouter, Weerman en Gomersbach naar Londen zijn geweest? Je daar in hotels kan slapen waar je buiten het raam kan douchen, Duinker Londense dubbeldekkers laat stoppen en chauffeurs een hand geeft? Wist u dat Handgraaf Sr kampioen is geworden? en het 7e voetbalde? Wist u dat er regelmatig vaders tegen zoons willen voetballen en het bijna niet is bij te houden tussen wie er gespeeld wordt? Wist u dat Pim van der Meent niet zo goed voetbalt als wij dachten en zelfs zijn eigen zoon aan een blessure helpt zodat hij een toernooi moet missen? Wist u dat Jaap Visser een bijzondere kindervriend is en wel eens een pilsje mag hebben voor het vele werk dat hij in zijn onderaardse ruimte verricht? Wist u dat De jeugdcommissie is samengesteld uit Dick van der Klaauw, Henk Veenhuis, André Brokmann, Chris Schro der en Jee Bee Benoni? dathet leuk is om de samenstelling eens te vernemen? Wist u dat de jeugdcommissie misschien iets uitgebreid gaat worden, maar dat het aantal kandid. ten zo groot is dat wij ze nauwelijks kunnen selecteren? Wist u dat de Jeugdcommissie alle leiders van de elftallen bedankt voor hun medewerking in het afgelopen jaar en gaarne een beroep voor het aanstaande jaar wordt gedaan om een goede zaak te dienen? Wist u dat als ze hun best doen ze ook weer op de Nieuwjaarsreceptie mogen komen om gezellig te babbelen en een stukje te eten en een grote slok te drinken? Wist u dat dit de laatste is uit de rubriek Wist u en wij hopen u volgend jaar weer een overzicht te kunnen aanbieden? Trouwe lezers van de Schakel zal ongetwijfeld het ontbreken van de vaste rubriek "Mixed Pickles" zijn opgevallen. Oorzaak hiervan is de foutieve einddatumstelling door uw redacteur voor het inleveren van de kopij en het niet tijdig daaromtrent informeren van inleggers Pim Adriaansz en George Wijnand. Een volledig mea culpa is dus op zijn plaats. Bij deze I! Mijn excuses, vooral aan het adres van Pim en George. Volgend seizoen rekenen we weer op jullie. Het bestuur nodigt de leden uit tot het bijwonen van de Algemene Vergadering op donderdag 6 juli 1978 om 20.00 uur in de sociëteitBijgaand agenda. Het bestuur deelt mede, dat er op de komende Algemene Vergadering van 6 juli a.s. de volgende vacatures zijn: Kascommissie 1 vacature Jeugdcommissie 2 vacatures Pers Propaganda commissie: 3 vacatures Candidaten dienen te worden gesteld door middel van een door tenminste 15 leden getekende voordracht, welke uiterlijk 30 juni a.s. bij de 1ste sekretaris moeten zijn ingediend, vergezeld van een verklaring der candidaten, waarin zij zich bereid verklaren een eventuele benoeming te aanvaarden.

Schakels (clubbladen) | 1978 | | pagina 12