De jeugdcommissie spreekt de hoop uit dat de belangstelling voor het "Goed Genoeg" toernooi,
dat a„s„ zaterdag voor de derde keer om 10.00 uur start, even groot zal zijn als afgelopen
zaterdag bij het "Wim Bückert" toernooi het geval was. Het kernpunt van het "Goed Genoeg"
t oernooi is ook dit jaar weer dat de pupillen die het gehele jaar in lagere elftallen spelen ook de
kans krijgen om een toernooi te spelen. Met genoegen constateren wij dat meerdere vereniginge
zulke toernooien organiseren, zaterdag jl. waren van AFC maar liefst 8 elftallen van de "A" en
de "B" pupillen 5 tot en met 8 te gast bij "Uithoorn".
De jeugdcommissie wenst alle pupillen en hun ouders een paar prettige zomermaanden en een
fijne vakantie toe.
PROGRAMMA A PUPILLEN ZATERDAG 27 MEI "ZeeBURGIA" FRANS SMIT TOERNOOI
Al; 10.30 uur; bijeen 9.30 uur; Leiding; Heer Franke
Uitgen.worden; Bakker - Boon - v.d.Broek - Franke - Jesse - v. Zweeden - vd Klaauw - Krak
v.d. Meent - Peeper - Le Grand res, Honsdrecht
A2 10.30 uur; bijeen 9.30 uur Leiding: Heer v.d. Bor
Uitgen .worden: v. Alem - Keizer - Eveleens - Gielen - Henneman - de Jager - de Jong -
Mathijse - v.d.Reis - Speelman - Verhage - de Graaf
A3 10.30 uur; bijeen 9.30 uur Leiding: Heer Kampstra
Uitgen.worden: Balk - Brondgeest - Coninck Liefsting - Druif - Fröhlich - Kampstra - Olden-
burger - Roedema - Snow - Teiwes - Walker - Wijnschenk - Wegloop
PROGRAMMA APUPILLEN ZATERDAG 27 MEI "AFC" GOED GENOEG TOERNOOI
A4: 10.00 uur; bijeen 9.30 uur kk LeidingHeer Werner
Uitgen .worden: Bijlsma - v.Dalen - Kostense - Leering - v. Hees - v. Alphen - Kremer -
Maass - v. Ommeren - Samardzic - Tiedink - Lüske - Werner - de Wit
A5: 10.30 uur; bijeen 10.00 uur kk leiding: Heer Cohen
Uitgen.worden: Brdar - Bunk - Cohen - Denies - Genissen - de Haan - v. Leeuwen - Polders -
Luiks - v. Mourik - Schroor - Tiggeloven - Speer
A6: 11.00 uur; bijeen 10.30 uur kk Leiding: Heer Rosa Gastaldo
Uitgen.worden: Bennemeer - Boer - v.d. Feltz - Geldof - Harlaar - Haverbus - Kerbus -
Lepeltak - v. Maasdijk - Meijer - Roy van Zuydewijn - Rosa Gastaldo - Benoni
Scheidsrechters in dit AFC "Goed Genoeg" toernooi 1. Haringsma; 2. Jager; 3. M.Benoni;
4. Nieuwenhuis; 5. Kleine 6. Kaiser
Hr Kaiser is tevens de mentor van de scheidsrechters.
Afschrijvingen zie mededelingen van de jeugdcommissie
B PUPILLEN 28 MEI ST. MARTINUS TOERNOOI! Denk er om dit is zondag!
BI: 10.30 uur; bijeen 9.30 uur AFC Leiding: Heer Bollen/Klein
Uitgen .worden: de Graaf - de Boer - Bollen - B. Duis - Schroder - Klein - Last - J. Duis -
Titsing - Nieuwenhuis - Heisterkamp - Keizer
B2: 10.30 uur; bijeen 9.30 uur AFC Leiding: Heer Roeg
Uitgen.worden: Langedijk - Levy - Roeg - Abrahm - Abe - Duveen - Wiebenga - Spiegelenburg
Piersma - J.B. Miller - Koefoed - Frijters - Mets
afschrijvingen zie mededelingen van de jeugdcommissie
PROGRAMMA B PUPILLEN 27 MEI 1978 GOED GENOEG TOERNOOI
AFC B4; 10.00 uur; bijeen 9.30 uur kk Leiding: Heer Gallenkamp
Uitgen.worden: Olthuis - Voute - Opzeeland - Oosthoek - Tellinga - v.d.Waerden - Honnebier
Thole - Gallenkamp - Vorst - Bleeker - Bakhuis - Rengelink
AFC B5 11.00 uur; bijeen 10.30 uur kk Leiding: Heer v. Loon/Reddering
Uitgen,worden: Hazewinkel - Hopman - Saddal - Harrems - A. Ploeger - Reddering - PLeems
v. Loon - Nagel - Ladendorff - Kamp - Bolderik - Blink - Fröhlich
AFC B6 11.30 uur bijeen 11.00 uur kk leiding: Heer Bleeker
Uitgen,worden; Huizebosch - Hogenboom - Bleeker - Bollen - M. Boering - Janse - Gortzak -
Blazer - Mo ree - H. de Rooy - Stoop - L. Boering - v. Ommeren