JUNIOREN A:
Neerlandia - AFC 2 afg.; AFC 3 - VDO 2 4-2; RAP - AFC 4 4-3
JUNIOREN B:
AFC - DWG 1-2; AFC 2 - Swift 0-4; AFC 3 - RKAVIC 4 afg.; VDO 5 - AFC 4 afg.;
JUNIOREN C:
AFC - Blauw Wit 4-0; AFC 4 - SDW 3 afg.; AFC 5 - De Meer 2 4-1Geuzenveld 2 - AFC 7 8-4; AFC 3 - Overamstel 2 2-4
PUPILLEN A:
AFC 1 - Ajax 0-4; Arsenal B1 - AFC B1 0-4; Zeeburgia B1 - AFC B1 1-1
PROGRAMMA ZATERDAG 6 MEI:
AFC (zat) 1, AFC (Zat) 2 en AFC(zat) 3 vrij!
PROGRAMMA ZONDAG 7 MEI:
Bij winst op WFC speelt AFC in de 4de ronde om 14.30 uur thuis tegen de winnaar van DWV - Sporting Zuid (Districtsbeker
West I)
12.00 uur Abcoude 3 - AFC 5 (2111e veld
10.00 uur AFC 7 - Energia 3 (319) 2e veld
AFC 9 vrij!
14.30 uur AFC 11 - Meerboys /A9 (434) 2e veld
12.00 uur Aristos 9 - AFC 13 (438) 3e veld
AFC 6 vrij!
12.00 uur Rombout 3 - AFC 8(321
AFC 10 vrij!
AFC 12 vrij!
1e veld
Junioren A 12 mei
19.00 uur Rood Wit/A
AFC 3 vrij!
AFC (501 )2e veld
zondag 7 mei AFC A1 DWS toernooi
14.30 uur AFC 2 - De Germaan (504) 3e veld
AFC 4 vrij!
AFC 2 vrij!
AFC 4 vrij!
12.00 uur Swift 2 - AFC 2 (vr) 3e veld
13.15 uur AFC 4- DWV 3 (726) 2e veld
12.00 uur AFC 6 - Roda'23 3 (730) 3e veld
Junioren B:
AFC DWS toernooi
10.00 uur AFC 3 - NFC 4(628) 3e veld
Junioren C:
AFC 1 DWS toernooi
12.00 uur AFC 3 - Buitenveldert 2(723)2e veld
12.00 uur AFC 5 - CTO'70 2 (729) 2de veld CTO
13.15 uur AFC 7 - Abcoude 3 (734) 3e veld (res.sh)
19.00 uur Beursbengels - AFC (Amstelland CUP)
PROGRAMMA DINSDAG 9 MEI:
Junioren C:
18.45 uur AFC 6 - NFC 5 (730) 2e veld
PROGRAMMA 11 MEI:
RKAVIC Tweekamp tussen RKAVIC 9 en 10 - AFC 9 en 10.
LIGGING DER TERREINEN
Abcoude- Sportpark "De Hollandse Kade", Nieuwe Amsterdamseweg, Abcoude - Noord// Rombout -De Eendracht,
Cornelis Outshoornstraat// Aristos, Sportpark De Aker, Noorderakerweg/Voorlingweg, Osdorp// Rood Wit A -
De Weeren, einde Volendammerweg// Swift- Olympiaplein// C T O 7 0 - De Toekomst, Burgemeester Stramanweg,
Ouderkerk a/d Amstel, tussen Utrechtseweg en Blijmermeer// Beursbengels -De Boelelaan, terrein RAP//
Z. V. V. - Sportpark Poelenburg// DWS- Spieringhorn// RKAVIC- Escapade
DODENHERDENKING
Donderdag 4 mei a.s. zullen de voorzitters van AFC - ABC - ACC en
ATC een krans leggen bij het monument op ons Sportpark om 18.00 uur.
In verband met de dodenherdenking is de sociëteit vanaf 17.30 uur
gesloten.
BOETE's:
B. Rachman (AFC 1- f 25,- (strafzaak)
J. Gerritsen (AFC 6) - f 25,- (strafzaak)
Overmaken op Gem. Giro A 515 t.n.v. 2de penningmeester AFC, Abcoude
Bob Parson dankt alle A FC-ers voor de belangstelling getoond tijdens zijn verblijf in het ziekenhuis.
10