-5-
SLTO 4- AFC 8 bijeen 14.00 uur SLTO
Uitgen0worden- Gianotten Duursma, de Boer, T„ van Broekhuizen, Claus, van de Glas, Bos,
Bronwasser, J„ van Broekhuizen, Kahn, van Bork
Wisselspeler: Blok
Zie ook programma dinsdag 4 april
ASV/Arsenal 5 - AFC 9; bijeen 14.00 uur ASV/Arsenal
UitgenwordenJüch, H. van Laar, Vellinga, Handgraaf, van Buuren, van Duyvenbode, Kan per
man, Gamelkoorn, Magielsen, H. Mulder, Pos
Wisselspeler: Bierman
Sp.Zuid 9 - AFC 10; bijeen 14.00 uur Sp, Zuid
Uitgen. worden: Overdiek, Schubert, Springer, Krul, Ten Brink, van Haaften, Roosen, Swalef,
Paarlberg, Kohen, Engelfriet,
Wisselspeler: M. Kahn
WTQ 7-AFC 11 bijeen 14.00 uur WTO
Uitgenwordenvan Raalte, Mienstra, Koster, de Wijs, Elias, Fritsehe, Niehe, M,Koster,
NN RoosenschoonJanus
Wisselspeler: van Caspel
D„ Susan: zie AFC 12
AFC 12 - De Meteoor 7; bijeen 9.30 uur AFC
Uitgenoworden: Sarfaty, Moses, Kukenheim, Sprenger, Smit, J, van Laar, Titsing, van de Weide,
WitzenhausenStokvis, Rizzi
Wisselspeler: J.G. van Laar
Bierman: Zie AFC 9
Scheidsrechter: D. Susan
Zie ook programma dinsdag 4 april
AFC 13-NFC75 7 bijeen 9.30 uur AFC
Uitgen o worden: van Dijken - Akkerman, Dukker, Duis, Knoppers, P.Koster, H.Mulder, Nesen-
berend, van Soomeren, Willemse, H.Gianotten, Polak, J.v.Dijk
Scheidsrechter: Onderling regelen
PROGRAMMA DINSDAG 4 APRIL
"Piemen 4 - AFC 7 bijeen 17.30 uur AFC
UitgenwordenNielsen - Kaiser - de Waal - Vos - Handgraaf - Spijker - Martens - Nomes -
Tjon a Ten - van de Ende - Pos
Wisselspelers: Huber - Vischjager
Leider: J. Handgraaf
AFC 8 - A PCS 4 bijeen 18.00 uur AFC
Uitgen o worden: Gianotten, Duursma, de Boer, T„ van Broekhuizen, Blok, van de Glas, Bos,
Bronwasser, J. van Broekhuizen, Kahn, van Bork
Wisselspeler: Claus
AFC 12 - Rd Wh All (bijeen 18.00 uur terrein Rood Wit/A
Uitgen .worden: Sarfaty, Kukenheim, Sprenger, Smit, Titsing, van de Weide, Witzenhausen,
Stokvis, Rizzi, Bierman, J.G. van Laar
Wisselspeler: J„v. LaarMoses
Afschrijven (voor 2 en 4 april) vrijdagavond a. s. tussen 19.30 - 20.00 uur bij H. de Wijs,
tel o 442638(alleen indien strikt noodzakelijk)
ZATERDAG 1 APRIL
Amstellarid 1- AFC 1 14.30 uur; bijeen 13.00 uur AFC
Leider: J. Turfkruier
Uitgen .worden: Slaap - Huisman - Quint - Böhne - d'Ollyslager - Doesburg - Pelsma - v. Gelder-
Theeboom - Disselkoen - Otsen - Rodenburg - Dear - Landman
AFC 2 - SFB 2 14.30 uur: bijeen 13.30 uur AFC
Afschrijven: B.v.d.Bergh 42 02 17 vrijdag 19.00 - 20.00 uur
Uitgen.worden: Franke - de Hond - Aukema - Stroker - Tromp - v.d.Bergh - Witteveen - Tak -
Perton - Oostra - Rooze - Ridderikhof - de Wit -
SFB 3 - AFC 3 14.30 uur; bijeen 13.00 uur AFC
Opstelling bekend. Afschrijven: D„ Visser 42 58 51