De engelse zondag hebben wij dan om bij te komen en iets meer van London te zien. Maandag 15 mei volgt dan de tweede wedstrijd om 19. 00 tegen Leather head F C De gastheren zorgen voor vervoer per bus naar de sportterreinen op beide wedstrijddagen. Dinsdag 16 mei kunnen wij dan nog wat winkelen, want wij vertrekken van London Gatwick om 19. 35 - vlucht Br 826 - aankomst Schiphol 21. 30. Het gehele reisgezelschap zal bestaan uit 15 spelers plus trainer, verzorger en grensrechter, 2 bestuurs leden, 3 ereleden en tot nog toe 2 supporters. Er is nog plaats voor 5 deelnemers - uiteraard voor eigen rekening - Otto van Rijn tel. 42 93 25 noteert u gaarne maar vóór 26 maart a. s. ON DIT ET DATJES Hans de Bie J Tijdens de onlangs gehouden Bondsvergadering van de KNBSB werd onze roodzwarte medestrijder Hans de Bn de Z. g. "slugger' uitgereikt. Deze eer valt in landelijk verband gezien te vergelijken met b. v. de Nobelprijs in AFC. Wij wensen Hans van harte geluk met deze zeer eervolle onderscheiding. Karikatuurtjes Sedert enige weken hangt achter de Bar onder de prijslijst een kleuren-tekening. De Heer Rozeman, vader van één onzer jeugdleden vervaardigt deze en kennelijk met veel plezier. Hij brengt op komieke wijze be staande voetbaluitdrukkingen in beeld. Zo werd de uitdrukking "opgewonden publiek" vertaald in een aantal personages op een tribune met opwind sleutels in de rug. Let u ook eens op. Om de veertien dagen een nieuwe. Plastic Ik raak persoonlijk al jaren geen bal meer aan en kan dus niet uit eigen ervaring spreken, maar ik laat me vertellen, dat de tegenwoordig in gebruik zijnde ballen, welke met een plastic-laagje zijn behandeld de vreemdste effecten kunnen aannemen. Vooral als ze wat ouder zijn en in de lagere regionen terechtkomen. Ik zag keeper Van Gerven en ook onze eigen Theo vreemde capriolen maken bij op hen afgevuurde schoten. Theo wist de bal, die hoog aankwam nog met de voet te keren, Van Gerven had het nakijken. Zijn er nog an dere ballen te koop? Wisselspeler Aan deze benaming kan ik maar niet wennen. Men wisselt b. v. een tientje en krijgt daar twee vijfjes voor. Zo denk ik altijd: nou zullen ze direcht Edwin Geluk er wel uithalen en Simon Cohen en Henk Bijlsma er in zetten. Neen. De maat maakt niets uit. Steeds één er uit en één erin. Noem het dan bij de enige echte goede naam. Inruilman Jan T jailing AFTER-EIGHT Aangezien onze vaste briefschrijven Alain Kahn het zich meende te kunnen permiteren niet alleen de belang rijke strijd tegen DCG te missen, maar bovendien zijn taak als "playing-reporter" te verzaken door zonodig de wintersportzon op te zoeken, moet de Schakel-lezer het ditmaal met het proza van ondergetekende doen. Afgelopen zondag stond namelijk de onvervalste topper DCG-AFC 8 op het programma. Van het "ex-sterrenteam" van DCG dat tegen ons de enige twee verliespunten had opgelopen, moest immers gewonnen worden, wilden wij nog enige aanspraak op een kampioenschap maken. Helaas konden wij echter niet, zoals dat in de thuiswedstrijd wel lukte, net dat beetje méér opbrengen, en zagen wij met de neerdruilende regen onze kampioensaspiraties met een 3-2 nederlaag definitief wegspoelen. Enfin, zoals gebruikelijk werd een dergelijke teleurstelling dan ook direkt en grondig weggespoeld (en ken ners van het 8ste, weten dan natuurlijk dat het dan zeker niet om regenwater gaat) zodat wij weer geheel vrij van frustraties nu maar verder op een tweede plaats zullen mikken. Het kost je toch nog wel een troostrondje, Alain! Rik de Boer 3

Schakels (clubbladen) | 1978 | | pagina 3