verschijnt wekelijks- 22 maart 1978 Nr, 12 FINISH Nog drie wedstrijden en AFC I heef t wat de competitie betreft de finish bereikt. Er staat niets meer op het spel, dus begint het vuur een beetje te ontbreken, zoals ook in de laatste wedstrijden bleek. Toch waren de wedstrijden tegen Aalsmeer uit en EDO thuis het aankijken zeker waard. Hopelijk zal dat ook de resterende wedstrijden het geval zijn, waarbij een paar punten nog mooi meegenomen zouden zijn. De overige teams hebben meer wedstrijden op het programma staan. In de afdeling van het tweede is het dringen geblazen. Nummer elf en laatste staat met 16-12 slechts zes punten achter op koploper Ajax 3 (14-18) AFC 2 staat met 14-15 ogenschijnlijk in het midden en kan nog alle kanten op. We rekenen erop, dat het de goede zal zijn. Het derde liet zondag jl. tegen medekoploper RCH 2 de kans liggen om afstand te nemen. Een 1-0 voorsprong bij de rust ging verloren (1-1), zodat er met vijf wedstrijden nog te spelen volledig evenwicht is. Het vierde moet zich uit de degradatiezone werken. Met nog zes wedstrijden en 16-10, tegen Orient 15-10 en BPC 15-9 moet dat mogelijk zijn. Het vijfde heeft drie punten minder dan Real Sranang en heeft met nog zeven partijen alle kans. Het zesde is met 14-10 degradatiekandidaat en zal er hard aan moeten trekken. De overige seniorenelftallen staan allen in of rond het midden van de ranglijst. Alleen het zevende en het dertiende lijken nog een minieme kans op een toppositie te hebben. Bij de jeugd ongeveer hetzelfde beeld. Hier kunnen de junioren Al na de belangrijke overwinning van zondag jl op OVVO, de B4 en de C5 nog een rol van betekenis spelen. De Cl staat met 16-20 op een fraaie vierde plaats en heeft met nog zes wedstrijden te spelen uitzicht op de tweede plaats. Nog even en de competitie 1977/1978 zit er weer op. Voor de meeste teams zal april de laatste maand voor het competitievoetbal zijn. Zoals ieder seizoen zullen onze jeugdteams weer aan een groot aantal toernooien deelnemen. De eerste daarvan vinden het komende paasweekeinde reeds plaats. Het eerste gaat op Engeland-tourevenals de junioren Al, die van 29 april t/m 1 mei in Albion vertoeven en daar een sterke jeugdploeg zullen ontmoeten. We wensen alle Engelandvaarders een fijne trip toe Voor degenen, die daarmee bij het plannen van hun vakantie rekening willen houden, de Algemene Ledenver gadering vindt dit jaar op donderdag 6 juli plaats. Als iedereen tot dan het beste AFC-been voorzet, zal deze vergadering de afsluiting van een sportief goed seizoen kunnen betekenen. Red. AFC-ers, ABC-ers, ACC-ers, ATC-ers Maandags clubavond Tevens unieke gelegenheid voor Onze sociëteit staat voor U openhet houdm van alle 500rten op de week-ends vanaf io uur feesten, recepties, diners andere dagen vanaf 14 uur ruime parkeergelegenheid (dinsdag gesloten) v 00 keus uit vele menu s tijdig bespreken met Aanbevelend MartinVisser& ank de Vissche? telefoon 44 55 75 Dit is de Schakel die komt binden. De oude club aan d'oude vrinden. 58e jaargang Redaktie: Frank Reddering Van Boshuizenstraat 33 1083 AP Amsterdam Tel. 425147 Secretariaat: J.L. Bonnet Nedersticht 65 1083 VN Amsterdam Tel. 421915 Advertenties: Karei Swart Amstelveenseweg 300 1075 XZ Amsterdam Tel. 724587 (tarief op aanvraag)

Schakels (clubbladen) | 1978 | | pagina 1