a5"E>=0=0=^^E: 1895 Redaktie: Frank Reddering Van Boshuizenstraat 33 1083 AP Amsterdam Tel. 425147 Secretariaat: J.L. Bonnet Nedersticht 65 1083 VN Amsterdam Tel. 421915 Advertenties: Karei Swart Amstelveenseweg 300 1075 XZ Amsterdam Tel. 724587 AFC-ers, ABC-ers, ACC-ers, ATC-ers Maandags clubavond Onze sociëteit staat voor U openhet hmdm van alle soorten op de week-ends vanaf io uur feesten, recepties, diners Aanbevelend MartinVisser&Frank de Visschertelefoon 44 55 75 Dit is de Schakel die komt binden. De oude club aan d'oude vrinden. 58e jaargang verschijnt wekelijks, 8 februari 1978 Nr. 6 (tarief op aanvraag) SNEL De competitie '77/'78 heeft een uiterst snel verloop. Het eerste zag dit seizoen nog geen competitiewedstrijd afgelast. Statistici of mensen met een beter geheugen dan wij kunnen ons misschien verbeteren, maar voorzover wij kunnen nagaan, is dat een unicum in al die jaren, dat wij op ons Buitenveldertse Goed Genoeg" spelen. Reeds negentien wedstrijden werden er door de hoofdklassers voor 1 februari jl. afgewerkt. In de twee vorige seizoenen waren dat er dertien in dezelfde periode. Ondanks de algehele afgelasting van het inhaalprogramma voor de AVB het afgelopen weekend, werden ook de lagere teams niet overmatig door onbespeelbaarheid van de matten geteisterd. Vooral de zaterdagmiddag teams konden bijna ongestoord spelen. Zat-drie speelde bijvoorbeeld reeds zestien competitiewedstrijden, zeven meer dan vorig seizoen in dezelfde periode. Als het slechte weer van de laatste dagen niet te lang aanhoudt, zit de competitie er voor 1 april op. Er is dan in ieder geval alle gelegenheid voor vriendschappe lijke wedstrijden, toernooien, nacompetities en buitenlandse trips. Voorlopig moet er echter nog gestreden worden om de wedstrijdpunten, ook al is er voor vele teams het echte belang daarbij verdwenen, zoals u uit de vorige week gepubliceerde standen (met dank aan Chris Schroder) heeft kunnen opmaken. Het eerste kan alleen nog maar spelen voor het laatste periodekampioenschap, of er moet een klein wonder gebeuren. In ieder geval rekenen we op een paar aantrekkelijke partijen. Voor het tweede is nog alles moge lijk, het heeft immers maar twee verliespunten meer dan Ajax 3, wat er relatief het beste voorstaat. Drie en vijf spelen voor het kampioenschap, vier en zes vechten tegen degradatie. Over de teams van de B-com- missie ontving de Schakel een brief van deze commissie zelf (elders gepubliceerd). Vermeld dient wel te worden, dat het veelgeroemde dertiende zich tot titelkandidaat heeft opgewerkt. De zaterdagteams draaien rustig ruim boven of net onder het midden. De junioren A1 hebben door de nederlaag tegen Meteoor voorlopig af moeten haken. De A2 draait in het midden, terwijl de A3 en de A4 wel erg laag staan. Ook geen kampioenskandidaten bij de B-junioren, hoewel de B3 en de B4 goede posities innemen. De Cl bezet een prachtige vierde plaats. De gedoodverfde kampioen Ajax bleek jammer genoeg een te groot struikel blok. De C2, C3, C4 staan goed, terwijl de C5 een van de weinige kampioenskandidaten is. De C6 en de C7 staan tamelijk bescheiden geklasseerd, evenals de pupillen A1, terwijl de pupillen B1 in hun groep bovenaan staan. Nog een drie maanden hooguit en dan zit deze competitie er weer op. We hopen op een paar kampioenen en geen degradanten en rekenen op leuke wedstrijden voor spelers en toeschouwers. Red. Tevens unieke gelegenheid voor andere dagen vanaf 14 uur J ruime parkeergelegenheid (dinsdag gesloten) v keus uit vele menu s tijdig bespreken met

Schakels (clubbladen) | 1978 | | pagina 1