-5-
AFC 6 - Rood Wit/A5 14,30 uur; bijeen 13,45 uur AFC
Scheidsrechter: A.G. Aalders; Leiding: EC
Uitgen.worden: Bloemendal - de Bruin - J.Gerritsen - R.Gerritsen - v.d. Horst - Klotz -
G Parson - J. Parson - Soepnel - Vellenga - Vermeulen - Weber
Afschrijven 1 t/m 4 donderdag tussen 21 en 21.30 uur bij EC 445575
5 en 6 vrijdag tussen 19 en 20.00 uur bij J.v.Schaik 420996
Niet beschikbaar: v.d, Zwan - Swaab - de Rooy - Duinker - Parsser - Haringsma - Meutzner -
Bouwhuis
MEDEDELINGEN B COMMISSIE
Willen de nieuwe leden P.M. Engelfriet en E, J. Beekman op vrijdagavond na 21.00 uur kontakt.
opnemen met G.c, Caspel, tel. 172984
Niet beschikbaar Janus - Duis - Elias - van Houten - J.G. van Laar - Nordbeck - van de Weide
Fritsche - Akkerman - Leloux - Schroder - Kamphuis - Doverman
AFC 7 - ZPC 4 biieen 11.00 uur AFC
Uitgen worden Nielsen - van de Ende - de Waal - Nomes - Vischjager - Handgraaf - Vos -
Anderiessen - Pos - Spijker - Martens
Wisselspelers: Tjon a Ten - Huber - Kaiser
De Spartaan 5 - AFC 8 bijeen 11.30 uur De Spartaan
UitgenwordenN.Gianotten - de Boer - de Kok - Bronwasser - Jv. Broekhuizen - van Bork -
A.Kahn - van de Glas - Duursma - Wielinga - Blok
Wisselspelers: G.Bos - T. van Broekhuizen
Claus: zie AFC 10
Piemen 6 - AFC 9 bijeen 14,00 uur Diemen
Uitgen,worden: Jüch - Handgraaf - Kamperman - Vellinga - Parson - van Duyvenbode - de Wit -
van Buuren - Nelissen - Schot - M, Mulder
Wisselspelers: Magielsen - Gamelkoorn - H. van Laar
VDO 9 - AFC 10 biieen 14.00 uur VDO
Uitgen.worden: Overdiek - Krul - Schubert - van Haaften - Springer - Swalef - Roosen - M.Kahn
Paarlberg - P.G. Broekhuysen - Kohen
Wisselspelers: Claus
AFC 11 - RKAVIC 14 bijeen 14,00 uur AFC
Uitgen.worden: Hesseling - Mienstra - de Wijs - Koster - Roosenschoon - Niehe - Ringe -
Bosma - NN - van Raalte - M, Koster
Scheidsrechter. D.Susan
AFC 12 - NEC'75 5 bijeen 9.30 uur AFC
Uitgen, wordenvan Straten - Moses - Kukenheim - Lambers - J.van Laar - Sprenger - Stokvis -
Witzenhausen - Smit - Rizzi - Sarfaty -
Wisselspelers: Bierman - van Geuns
Scheidsrechter: Titsing
AFC 13 - Aristos 9 bijeen 9.30 uur AFC
Uitgen.worden: van Dijken - Dukker - Geluk - Gianotten - R, de Jong - Knoppers - P,Koster -
H Mulder - Nesenberend - Polak - van Soomeren - Willemse - J. van Dijk
Scheidsrechter. Reddering
Afschrijven (alleen in uiterste noodzaak) op vrijdagavond a.s, tussen 19,30 en 20 00 uur
bij G. v, Caspel tel 172984
OPSTELLING ZATERDAG 7 JANUARI a.s.
Nectar - AFC 14 30 uur: bijeen 13,30 uur AFC
Leider J, Turfkruier
Uitgen.worden; Boyenk - Huisman - Slaap - Quint - Van Osch - Van Leeuwen - Doesburg -
\an Gelder - Dear - Pelsma - Disselkoen - d'Ollyslager - Landman - Böhne
Afschrijven: vrijdagmiddag 14.00 - 16.00 uur bij J.Turfkruyer tel 247454
AFC 2 - VVGA 3 14.30 uur: biieen 14,00 uur AFC
Uitgen .worden Franke - Rooze - Stroker - Tak - Brouwer - v.d, Bergh - Witteveen -
Wegloop - Ridderikhof - Perton - A. de Wit - Oostra - Aukema - R Kikkert
Afschrijven vrijdagavond 19,00 - 20.00 uur bij B.vd, Bergh. tel, 420217
Giram 2 - AFC 3 12.00 uur, biieen 11.30 uur AFC
Leider Hellenio Hendrikx
Uitgen .worden: Snelleman - Cohen - Geesink - Geusenbroek - Klippers - Brouwer - Munter -
J Kikkert - Limburgh - G.Smit - Visser - Bogaers - Bouman - de Graaf - Dik
Afschrijven, vrijdagavond 19.00 - 20,00 uur bij D. Visser, tel,425881