Competitiestand AFC 1 - December 1922 Gesp. Gew. Gel. Verl. pt. VoorTegen Gem. Zandvoort 15 9 5 1 23 27-8 1.53 E.D.O. 12 6 5 1 17 18-9 1.42 Z.V.V. 11 5 5 1 15 23-12 1.36 Q.S.C. 11 5 2 4 12 13-14 1.09 Schoten 11 2 7 2 11 12-10 1.-- Alcm.Vixtrix 13 6 1 6 13 21-24 1." Hollandia 14 4 6 4 14 21-26 1.- A.F.C. 11 1 4 6 6 12-17 0.55 W.F.C. 11 1 4 6 6 10-17 0.55 Hortus 11 1 1 9 3 7-27 0.27 8-PRAAT Na onze eerste wedstrijd, waarin we onze tegenstanders licht frusteerden door met 20-1 te winnen (stand na 80 min., waarna de scheidsrechter besloot om maar af te fluiten: "Mijn boekje is vol"), waren wij al gepromoveerdvan het 9de waren we het 8ste geworden. Het achtste elftal AFC is een combinatie van vriendschap, talent en routine waardoor wij dit seizoen hoge ogen gaan gooien voor een kampioenschap. Ik zou graag het elftal aan u willen voorstellen, zodat u zich in volgende afleveringen van "8-PRAAT" een beter inzicht kunt krijgen van onze verrichtingen: Nico Gianotten: Bobby Claus: Rik de Boer Theo v. Broekhuizen: Willem "Mojo Duursma: Gerlof Wielinga: Gerard "Catweazle" Bos: Jacques v.d. Glas: Willem Bron wasser: Tom Blok: Patrick v. Bork: Hans de Kok: Jan v. Broekhuizen: Doelman, hypernerveus, verdraagt geen kritiek en voetbalt daarom in 8. linksback die minimaal 8 maal gepasseerd moet worden voordat hij is uitgespeeld, voorstopper/aanvoerder, kwijt zich van beide taken zoals we van hem gewend zijn: rustig en betrouwbaar. spijkerharde "laatste man", komt alleen in problemen als hij vóór de wedstrijd een wijn proeverij heeft gehad. Onze amerikaan, die veel "football" in zijn spel doet. Staat vaak op zijn verkeerde been, waardoor de tegenstander volledig in verwarring raakt. Gerlof dus voor de taktiek. Voetbalt als "herboren" na zijn eerste vaderschap d.w.z. sterk aan de bal, goede passes en veel routine. Evenals Gerard 37 jaar, desondanks een nog erg felle vechter, die als hij niet aan de bal is, in discussie treedt met de scheidsrechter. Sterk schot, goede pass, bekend van de een/tweetjes met Gerard (waardoor de rest van ons weer op adem kan komen) Cultiveert metgrotezorg zijn (bier)buik, om niet te hoeven "ballen" als sprinter maar als bal goochelaar op de m2. Een echte "engelse" buitenspeler. Bestudeert momenteel intensief de buitenspelregel om min der te worden afgefloten. Het kraken van zijn knieën is op afstand te horen; stort zich desalniettemin altijd weer in het gewoel voor de goal en met succes. Is na zijn "Amsterdams-Jeugd-Periode" ver teruggevallen, maar komt in 8 weer tot zijn oude niveau. En tenslotte ondergetekende, die iedere week met enorm veel plezier in dit team loopt te voetballen en die nog steeds weinig kopt. Verder moet ik onze trouwste supporter melden de Heer Wielinga Sr., die geen enkele wedstrijd overslaat (En terecht!!!). Robert Blok tenslotte draagt zorg voor de vlag(?), de massage, de waterzak na afloop voor de consumptieadviezen. Dit geheel hoopt dit seizoen onze a.s. supporters veel plezier te verschaffen en ik vraag u dan ook: KOM NAAR HET 8ste, STEUNT ONS MASSAAL!! In de laatste twee wedstrijden voor inlevering van deze kopij waren weer 20 doelpunten te melden. Tegen DWG wonnen wij met 10-0 en tegen WMS speelden wij met 5-5 gelijk. Hoewel dit laatste resultaat wat minder was, handhaven wij onze tra ditie om na de wedstrijd nóg eens voluit te gaan. Wij wensen u een sportief en voorspoedig 1978. Tot ziens. Alain Kahn BRIDGE Eén donderdag per maand bekampen op AFC fervente bridgers elkaar op een plezierige wijze. Dit seizoen vooral zijn er eniqe paren bijgekomen, die jeugdig en onvervaard de "gevestigde" reputaties willen aanvallen. Het is jammer dat diverse paren ver stek moeten laten gaan, zoals b.v. het paar Jochems-Enschede, dat vele seizoenen tot de top behoorden. Donderdag 2 decem ber jl. werd een zeer geanimeerde St. Niklaas annex bridgeavond gehouden, waarbij de goede Sint het gezellig samenzijn ver hoogde door enige lekkernijen te schenken. Gesterkt door deze gulle gave werd vol overgave gestreden om de hoogste plaat sen. In de A-lijn werd tenslotte eerste het paar Martens-Flesseman, gedurende enige tijd in de verdrukking geraakt door de aanstormende concurrentie. In de B-lijn werden de newcomers v. Driel-Kroon eerste, welk paar gezien de hoge score, een ge duchte tegenstander zal zijn in de komende bridgeavonden. 11

Schakels (clubbladen) | 1977 | | pagina 11