Overamstel - AFC 4 14.30 uur; bijeen 13.30 uur
Leiding; Heer Hotting; Scheidsrechter: Heer B.v. Laar; Veld: 1
Uitgen.worden: Hannema - van Haren - Hotting - E. de Jong - van Marle - Oerlemans -
Polders - Silva Curiël - v.d.Sluis - Flam - van Os - Blom - Osterop
Reserve: v.d. Weide
Afschrijvingen: zie mededelingen jeugdcommissie
PROGRAMMA B JUNIOREN 11 DECEMBER 1977
AFC - WA 10.00 uur; bijeen 9.15 uur
Leiding: Heer Kinsbergen; Scheidsrechter: Heer O.H.Bottse; Veld:4
Uitgen.worden: Eveleens - Ketellapper - Krak - Mulder - v.d.Pouw - Kraan - Rooseman -
Rooze - Stefels - Stom - R.Teiwes - Texeira - v. Zweden
AFC 2 - Sp. Zuid 2 12.00 uur; bijeen 11.15 uur
Leiding: Heer Gallenkamp; Scheidsrechter: Heer L.Udo; Veld: 4
Uitgen.worden: Benoni - Bierman - Elskamp - Gallenkamp - Knapper - Moltzer - Nooder -
Oderkerk - Plemper - v. Soomeren - Stroker - de Waal
Buitenveldert 4 - AFC 4 12.00 uur; bijeen 11.15 uur
Leiding: Heer Fröhlich; Scheidsrechter:NN; Veld: 2
Uitgen.worden: Didier - Fokker - Fransen - Fröhlich - N. de Jong - M. de Jong - Kerbus-
Lodeizen - Nieuwkerk - Vlessing - P.Teiwes - v. Troost - Winter
LET OP: AFC 3 zondag 11-12-1977 vrij, maar speelt vriendschappelijke wedstrijd op
zaterdag 10-12-1977.
AFC 3 - DCG 5 13.00 uur; bijeen 12.15 uur
Leiding: Heer Weber; Scheidsrechter: NN; Veld:3
UitgenwordenBosch - Bosma - Bogaers - Groenewoud - Hofland - Hoogteyling - Koekoek -
Moerkerk - Moree - Pollet - Verwijst - Weber - v.d.Wiel
MEDEDELINGEN B JUNIOREN:
Seunke moet begin januari aan zijn knie worden geopereerd. Tot dat tijdstip kan hij in ieder
geval niet spelen. Wij wensen hem een spoedig herstel.
Afschrijven: zie mededelingen van de jeugdcommissie
PROGRAMMA C JUNIOREN 11 DECEMBER
AFC - de Spartaan 13.15 uur, bijeen 12.30 uur
Leiding: Heer Boskamp; Scheidsrechter: Heer A. Verheggen; Veld:4
Uitgen.worden: v. 't Hof - Spee - Boskamp - den Braven - Tromp - Goudsmit - Gudde - v.d.
Jagt - Horsman - Leur - Gribbeling - Post
VDO - AFC 2 12.00 uur; bijeen 10.50 uur
Leiding: Heer Hulshof; Scheidsrechter: NN; Veld:3
Uitgen.worden: Hiensch - La Moth - Wiersma - Kohlman - Oerlemans - Bierman - Post Uiter-
weer - Hoogenboom - Hulshof - Nagel - Ritz - Ulrich
NFC 3 - AFC 3 12.00 uur; bijeen 11.00 uur
Leiding: Heer JC; Scheidsrechter:NN; Veld:4
Uitgen.worden: Boskamp - v.d. Reis - S. Verduin - M. Verduin - P.Veenhuis - E.Veenhuis -
G.v.d.Klaauw - R.Hoogeveen - J. Lanzing - Philips - Nieuwenhuis
WA 4 - AFC 4 12.45 uur; bijeen 11.45 uur (vriendschappelijk)
Leiding: Heer Schroder; Veld:3
Uitgen.worden: Schroder - Hollander - van Tongeren - Ebbers - Hafmans - R.Meyer - de Wijs-
Kuit - Woldringh - Dooper - Zimmer
Voorland 4 - AFC 5 10.00 uur; bijeen 09.00 uur
Leiding: Heer Kappel; Scheidsr:NN; Veld:3
Uitgen.worden: Biegel - Pees - Roedema - Moerkerk - Fransen - Meezen - Kappel - de Boer -
Lambrecht - van Beek - Dukker - Cornelissen - Nortier
Fit 2 - AFC 6 14.30 uur; bijeen 13,30 uur Veld:2
Leiding: Heer Haverbus
UitgenwordenHertzberger - Lier - Ten Cate - Davidson - Kamp - Haverbus - van Dam -
Stokman - da Silva - Spee - v.d. Berg - Ladigus - N. Cohen
Reserve: Herschberg