BUITENVELDERT - AFC 2 12.00 uur; bijeen 11.00 uur
Leiding: Heer Gomersbach; Scheidsrechter: Heer Pekelharing; Veld: 2
Uitgen.worden: W. Drenkelford, Gomersbach, de Graaf, Handgraaf, Langeveld, Balk, v.d. Langenberg.Overdiek, Wille,
Zwaaf, Rang, v.d. Water
Reserve: Bollen
AFC 3- AFC 4 11.00 uur; bijeen 10.30 uur
Leiding: Heer Bierman; Scheidsrechter: NN;Veld: 5
Uitgen.worden: J.v.d. Berg - R.v.d. Berg, Bierman, van Hemessen, De Swarte, Landa, Krijger, Meesterman, Nieuwenhuis,
v.d. Rijst, Plotske, Albers, van Meerkerk, Beumer
AFC4 - AFC 3 11.00 uur; bijeen: 10.30 uur
Leiding: Heer Hotting; Scheidsrechter:NN; Veld: 5
Uitgen.worden: van Haren, Hotting, E. de Jong, van Marle, Oerlemans, Osterop, Polders, Silva Curiël, Flam, van Os, v.d.
Weide, Blom, Zintilis, Bollen, v.d. Sluis
AFC 4 SPEELT IN WIT SHIRT
Selectietraining gaat altijd door i.v.m. de wisselende weersomstandigheden altijd je sportschoenen met platte zolen mee
nemen.
AFSCHRIJVEN: zie mededelingen van de jeugdcommissie
B JUNIOREN
AJX 2 - AFC 1 10.00 uur; bijeen
Leiding: Heer Kinsbergen; Scheidsrechter: Heer JWeeling; Veld: 2
Uitgen.worden: Bouman Ketellapper, Krak, Mulderv.d. Pouw, Kraan, Stefels, Stom, R. Teiwes, Texeira, v. Zweden,
Rooseman, Oderkerk
AFC 2 - BUITENVELDERT 10.00 uur; bijeen 9.15 uur
Leiding: Heer Gallenkamp; Scheidsrechter: Heer A.B. Groeneveld; Veld: 4
Uitgen.worden: Benoni, Elskamp, Gallenkamp, Knapper, Nooder, Plemper, v. Soomeren, Stroker, de Waal, Fokke, Seunke,
Bierman, Moltzner
TOB 2 - AFC 3 12.00 uur; bijeen: 11.00 uur (vriendschappelijk)
Leiding: Heer Weber
Uitgen.worden: Bosma, Bogaers, Groenewoud, Hoogteijling, Koekoek, Moerkerk, Pollet, Moree, Verwijst, Weber, v.d.Wiel,
Hofland, Bosch
AFC 4 - SWIFT 4 10.00 uur; bijeen 9.15 uur
Leiding: Heer Fröhlich; Scheidsrechter:NN; Ve!d:3
Uitgen.worden: Didier, Fransen, N. de Jong, M. de Jong, Kerbus, Lodeizen, Nieuwkerk, Prins, Vlessing, v. Troost, Winter,
P. Teiwes, Fröhlich
AFSCHRIJVINGEN: zie mededelingen jeugdcommissie
PROGRAMMA C JUNIOREN 13 NOVEMBER
AFC - DCG 14.30 uur; bijeen 13.45 uur
Leiding: Heer Boskamp; Scheidsrechter: Mevrouw Corstjens; Veld:3
Uitgen.worden: wordt vrijdag 11/11 na de training bekend gemaakt
Leur, van 't Hof, Gribbling, Boskamp, Den Braven, Tromp, Goudsmit, Gudde, v.d. Jagt, Horsman Spee
Reserve: Lamoth
AFC C2 - Rapiditas C1 13.15 uur; bijeen 12.30 uur (vriendschappelijk)
Leiding: Heer Hulshof; Veld: 4
Uitgen.worden: wordt vrijdag 11/11 na de training bekend gemaakt
Hienscf) Wiersma, Kohlman, Oerlemans, Bierman, PostUiterweer, Hoogenboom, Hulshof, Lamoth, Nagel, Ritz, Ulrich
Reserve: Nieuwenhuis
MARTINUS 2 - AFC 3 10.00 uur bijeen 09.15 uur
Leiding: JC; Scheidsrechter: Heer NN; Veld:1
Uitgen.worden: Boskamp, v.d. Reis, S-Verduin, M. Verduin, P. Veenhuis, E. Veenhuis, G.v.d.Klaauw, R. Hoogeveen, J.Lanzing,
Philips, Nieuwenhuis
SDZ 2 - AFC 4 13.15 uur; bijeen 12.15 uur
Leiding: Heer Schroder; Veld: 2
Uitgen.worden: Schroder, Hollander, van Tongeren, Ebbers, Hafmans, R. Meyer, de Wijs, Kuit, Woldringh, Dooper, Zimmer
ZEEBURGIA 4 - AFC 5 12.00 uur; bijeen 11.00 uur
Leiding: Heer Kappel; Veld: 3
Uitgen.worden: Pees, Roedema, Moerkerk, Fransen, Meezen, Kappel, de Boer, Lambrecht, van Beek, Dukker, Cornelissen,
de Groot, Nortier
NFC 5 - AFC 6 10.00 uur; bijeen 09.15 uur
Leiding: Heer Haverbus; Veld: 4
Uitgen.worden: Hertzberger, Lier, Ten Cate, Davidson, S.Cohen, Kamp, Haverbus, Van Dam, Stokman, Da Silva Curiël, Spée,
v.d. Berg, Ladigus
AFC 7 - ROOD WIT 9 12.00 uur bijeen 11.30 uur ScheidsrechterNN; Veld: 4Leiding: Heer Oldenburger
Uitgen.worden: Kijnders, Oldenburger, de Nies, Juch, Janus, Bieshaar, Hofstra, Langen, Heeg, Spijker, Weis, Nieuwland
AFSCHRIJVINGEN: zie mededelingen jeugdcommissie
13