-6-
Sporting Zuid 7 - AFC 7 bijeen 13.30 uur AFC
Uitgen.worden: Nielsen - Nomes - Huber - Kaiser - de Waal - Pos - Spijker - Vos - Tjon a Ten -
Vischjager - van de Ende
Wisselspelers: Anderiessen - Handgraaf
Leider: J. Handgraaf
Wist u dat.AFC 7 vrijdagavond's fanatiek traint.
AFC 8 - DWG 7 bijeen 11.30 uur AFC
Uitgen,worden: Gianotten - de Boer - T. van Broekhuizen - Wielinga - Claus - G.W. Bos - Blok -
van de Glas - J. van Broekhuizen - Duursma - de Kok
Wisselspelers: Springer - M.Kahn
Wist u dat.AFC 8 dat waarschijnlijk niet mag als vanwege "moeders"
AFC 9 - ASC/Arsenal 5 bijeen 14.00 uur AFC
Uitgen.worden: Overdiek - H. van Laar - Martens - Nelissen - Parson - de Wit - van Duyvenbode
Magielsen - van Buuren - Gamelkoorn - M. Mulder
Wisselspelers: Vellenga - Kamperman - R.C. Handgraaf
Wist u dat,AFC 9 de training niet bij kan benen
AFC 10 is vrij
Wist u dat.AFC 10 allergisch is voor kunstlicht!
Swift 7 - AFC 11 bijeen 14.00 uur Swift
Uitgen.worden" Hesseling - Fritsche - Koster - Ringe - Elias - Niehe - Mienstra - Roosenschoon
NN - van Raalte - Janus
Wisselspelers: de Wijs - van Caspel - Bosma
Wist u dat.AFC 11 zich vrijdag's excuseert i.v.m, het vele B- en toto commissiewerk
(wie helpt)
AFC 12 - Schellingwoude 5 biieen 14.00 uur AFC
Uitgen.worden: van Straten - Lambers - Bierman - Smit - H,Gianotten - J. van Laar - Sprenger -
Witzenhausen - Titsing - Stokvis - van de Weide
Wisselspelers: van Geuns - J.C. van Laar - Rizzi
Scheidsrechter: Kukenheim
Wist u dat.AFC 12 het gartmanplantsoen ziet als 5e veld
AFC 13 - DWS 7 biieen 9,30 uur AFC
Uitgen.worden: van Dijlen - Dukker - R. de Jong - P.Koster - Leloux - Mulder - Nesenberend -
Polak - Schroder - van Soomeren - Willemse - B. Knoppers (1930) - H.Geluk (1929) - M.Koster -
J. van Dijk
Scheidsrechter: D.Susan
Wist u dat.AFC 13 z'n snelheid opbouwt tijdens de training
Afschrijven vrijdagavond tussen 19.30 - 20.00 uur bij G. van Caspel tel 172984
PROGRAMMA ZATERDAG 22 OKTOBER
AFC 1 - RPS 1 14,30 uur bijeen AFC 13.30 uur
Leider: J. Turfkruier
Uitgen.worden: Franke - Huisman - d'Ollyslager - Quint - Pelsma - Dear - van Osch - Dissel
koen - van Leeuwen - Landman - Slaap - Otsen - Theeboom
Afschrijven vrijdagmiddag 14.00 - 16.00 uur bij J.Turfkruier tel247454
Schellingwo. 2 - AFC 2 12.00 uur bijeen AFC 11.00 uur
Uitgen.worden: Aukema - v.d.Bergh - de Hond - Oostra - Perton - Ridderikhof - Rooze - Stroker
Tromp - Witteveen - Wegloop - Kikkert - Tak
Afschrijven: vrijdagmiddag 14.00 - 16.00 uur bij D.A.Speelman tel.825646/825757'
AFC 3 - DVH 2 14 „3Q uur bijeen AFC 14.00 uur
Leider: Hellenïo Hendrikx
Uitgen.worden: Snelleman - Cohen - Geusenbroek - Kuppers - Limburg - Kikkert - Visser -
Munter - de Graaf - Bogaers - Smit - J„ Brouwer - Geesink
Afschrijven: vrijdagmiddag 15.00 - 16.00 uur bij J.Kikkert tel. 448931(Canon)
Niet opgesteld: Doesburg 2 wedstrijden
N.B. Rodenburg - v. Gelder - Boyenk - v.d. Valk - Dik - Bouman - de Wit
AFSCHRIJVINGEN ZIE MEDEDELINGEN JEUGDCOMMISSIE
JUNIOREN A/C de heer D.v.d.Klaauw vrijdagavond tussen 17..00 - 17.30 433523
JUNIOREN B de heer H.H. Veenhuis vrijdagavond tussen 17.00 - 17.30 428945
PUPILLEN A de heer A. J.Brokman vrijdagavond tussen 17.00 - 18.00 442295
PUPILLEN B/C de heer J.Benoni vrijdagavond tussen 17.00 - 18.00 461023