f
ecu uitzonderlijke
staat a nu te wachten, wanneer
ti steeds weer meedoet aan
de zèer kansrijke
naas t deze enorme
buitenkans, steunt u tevens
ile ruim SOjaarjonge
-2-
Ook deze week kunt u uw formulier weer
inleveren bij de bekende adressen, t. w.
Boekhandel Brugman, Alex Boestraat 25
Sigarenmagazijn:
Bijster, Olympiaplein 124
Dermout, Koninginneweg 139
Eurolympia, Stadionweg 139
Gall Gall, Buitenveldertselaan 176
Kost, Corn. Krusemanstraat 23
v. Lookeren, Willemsparkweg 77
Prijs, Maasstraat 136
Sacksioni, Rijnstraat 63
en natuurlijk het clubhuis,
tot vrijdag 19. 00 uur.
JUNIOREN B
AFC - Rood Wit A 1-0; AFC 2 - Bijlmer 9-0;
Uithoorn 4 - AFC 3 0-2;
JUNIOREN C
AFC - Uithoorn 2-3; Uithoorn 2 - AFC 2 1-0;
Sp. Zuid 2 - AFC 3 2-5; JOS 4 - AFC 5 0-1
Uithoorn 5 - AFC 6 1-3; AFC 7 - ZPC 5 1-5;
PUPILLEN
RAP - Al 0-11; BDK - A2 0-5; A3 - BI. Wit
3 5-0; A4 - Sp.Zuid 3 1-1; A5 - Sp.Zuid 4
2-0; Slotervaart - A6 1-1; A7 - KBV 3 1-3;
RAP 3 - A8 4-0; A9 - Sp. Zuid 5 1-5; Swift -
BI 0-4; B2 - BI. Wit 2 1-2; B3 - Neerlandia
4-0; B4 - Eland - Eland n.o. B5 - SCZ'58
1-1; A7 - BI. Wit 3 0-1;
PROGRAMMA ZATERDAG 20 OKTOBER
14.30 AFC(za) 1 - RPS (4) 2de veld
12.00 Schellingwoude 2 - AFC(zat) 2 (27) le
veld
14.30 AFC (zat) 3 - DVH 2 (32) 3e v?ld
15.00 AFC(Vet) - Victoria, 4e veld
PUPILLENzie bij opstellingen
PROGRAMMA ZONDAG 21 OKTOBER
voo rwed strijd
14.30 AFC - RVC(Hfdkl.A 001)
13.00 Pup Al - RVC 1ste veld
12.00 AFC 5 - Rapiditas 4(211) 4e veld
14.30 SNA 3 - AFC 6(214) le veld
14.30 Sp. Zuid 7 - AFC 7(319) 3e veld
12.0)0 AFC 8 - DWG 7(321) 2e veld
14.30 AFC 9 - ASV/Arsenal 5(416)2e veld
AFC 10 vrij
14.30 Swift 7 - AFC 11 (434) 2e veld
14.30 AFC 12 - Schellingw. 5(435) 3e veld
10.00 AFC 13 - DWS 7(438) 2e veld
JUNIOREN A
12.00 AFC - DWG (501) 3e veld
A2 vrij
14.30 AFC 3 - Amstelland (513) 4e veld
10.00 Tos Actief - AFC 4(525) 2e veld
JUNIOREN B
10.00 AFC - Lijnden (602) 3e veld
10.00 Martinus - AFC 2 (611) 2e veld
10.00 AFC 3 - Swift 3(628) 4e veld
14.30 AFC 4 - Uithoorn 5(629) 5e veld
JUNIOREN C
10.00 B'veldert - AFC(701)le veld
12.00 AFC 2 - Martinus (714) 5e veld(res.sh)
13.15 Swift 3 - AFC 3(723) 3e veld
10.00 SDW 3 - AFC 4(726)4e veld
10.00 Rd Wit A 5 -AFC 5 (729)4e veld
10.00 AFC 6 - NEA 2(730)5e veld
14.30 De Germaan 2 - AFC 7 (734) 3e veld
GEZOCHT
BELONING
LOTTO
*T0T0
eiwiNi ptc/arz'77