Dit is de Schakel die komt binden, De oude club aan d'oude vrinden. 57e jaargang 8 juni 1977, verschijnt wekelijks Nr, 22 Redactie: Frank Reddering v. Boshuizenstraat 33 Amsterdam, tel. 425147 Administrateur: Karei Swart Amstelveenseweg 300 A'dam, tel. 724587 TOT SLOT Alhoewel ik niet vooruit wil lopen op de algemene ledenvergadering op donderdag 23 juni a.s. toch een kleine terugblik in deze laatste "dikke" Schakel van dit seizoen. Ik geloof, dat wij op een fantastisch seizoen mogen terugzien. Het eerste en het tweede beiden een fraaie tweede plaats Dit jaar kenden wij weer een "positieve" spanning en hielden wij D.W.V. tot de laatste wedstrijd dag in het ongewisse. Het is nog altijd zo, dat wie de meeste punten haalt, kampioen wordt. Ook vanaf deze plaats nog de gelukwensen voor de grote club uit Noord. De enige min-puntjes zijn eigenlijk de degradatie van ons derde en het net niet behalen van het kampioenschap door het vijfde. Het derde moest uiteindelijk na het spelen van beslissingswedstrij den afhaken. Zij hadden een voorspelbare moeilijke competitie. Denkt u zich in: vrijwel aiie tegenstanders waren res. 2e elftallen, waaronder Elinkwijk 2. Snelle terugkeer naar de res. 2e klasse zal de opdracht voor het komende seizoen moeten zijn. Een uitermate overladen programma aan het einde van de competitie is ons deel geworden. Competitie-, inhaalwedstrijden, districtsbeker-wedstrijden, na-competitie periodekampioenen,enz. Al met al soms te veel van het goede voor een pur-sang amateurclub als de onze. Alle respect voor spelers, trainer en leiders, die het toch allemaal konden opbrengen. Onlangs mocht ik een wedstrijd aanschouwen tussen ons eerste en een jeugdteam tot 23 jaar. Bijzonder verheugend om te constateren, dat wij een goede, brede en jonge "top" hebben. Dat mag nu al vertrouwen voor de toekomst wekken en niet in het minst door de te continueren vertrouwde trainingen van Gé van Dijk. Verheugend is ook het feit, dat de nieuwe spelers en trainers zie zeer snel in onze club thuis voelen en over de specifieke AFC-sfeer volledig kunnen meepraten. Alhoewel ik hoop, velen van u op de jaarvergadering te mogen begroeten, toch ook alvast langs deze weg mijn oprechte dank aan allen, in welke functie dan ook, die onze goede oude club zo voortreffelijk draaiend houden Tot slot wens ik u en de uwen een fraaie zomer (succes ACC en ABCen een plezierige, ontspan nen vakantie met een behouden terugkeer naar "Goed Genoeg Jan van Dijk AFC-ers, ABC-ers, ACC-ers, ATC-ers Maandags clubavond Tevens unieke gelegenheid voor Onze sociëteit staat voor U openhet houden van alu soorten op de iveek-ends vanaf io uur feesten, recepties, diners andere dagen vanaf 14 uur parkeergelegenheid (dinsdag gesloten) menu'$ tijdig bespreken met Aanbevelend MartinVisser&Frank de Visscher. telefoon 44 55 75

Schakels (clubbladen) | 1977 | | pagina 1