-7-
INHAALPROGRAMMA C JUNIOREN
Donderdag: 14/4 AFC C2 - Wilskracht; aanvang 18,30 uur; bijeen 17.45 uur
Opstelling: zie schnkel 13
Woensdag 20/4 AFC C2 - TOB 1 18,30 uur; bijeen 17.45 uur; Scheidsrechter:Hr.Engelander;Veld:2
Opstelling: gelijk aan opstelling 17 april jl. Leiding: Hr.den Braven
donderdag 21/4 DCG 1 - AFC Cl 18.30 uur; bijeen 17.15 uur; Leiding: Hr.v.d.Berg
Opstelling: bekend: Reserve: Gribling
Vrijdag 22/4 DCG 3 - AFC 3 18.30 uur; bijeen 17.15 uur
le veld; Scheidsrechter: Hr.v.d.Kroft; Leiding: Hr.Gomersbach
Opstellingen: Gomersbach - Oerlemans- Post - Wessels - Vos - Nieuwkerk - Thijsen - Verwijst-
Kohlman - Hoogteyling - Dufour - Groet
Woensdag 20/4 AFC C6 - Piemen 3 18.30 uur; bijeen 18.00 uur
3e veld; scheidsrechter: Hilbrink; Leiding: Hr.Moree
Uitgen,worden: Cornelissen - Moree - Hofstra - Stokman - Eikerbout - Davidson N. e ong
C.Hertsberger - N.Cohen - Gosler - Mv.d.Berg - D.v.d.Berg - Borggreve
PROGRAMMA C JUNIOREN zondag 17 april
Zeeburgia 1 - AFC 1 10.00 uur; bijeen 09.00 uur
Leiding: Hr.v.d.Berg; Scheidsrechter: Mevr.Wierts; Veld:l
Uitgen.worden: Hofland - Teiwes - Kroon - Stefels - Boskamp - Ketellapper - Monas - van
Soomeren - Rooze - Texeira - Bouman
Reserve: Tromp
AFC 2 - Orient 12.00 uur; bijeen 11,15 uur
Leiding: Hr.den Braven; Scheidsr: N.N. Veld: 4
Uitgen» worden: Horsman - Bierman - v. 't Hof - Rooseman - Elskamp - Stroker - den Braven -
Spee - Goudsmit - Odenkerk - Gribling - Leur
Pancratius 2 - AFC 3 10.00 uur: bijeen 09.00 uur
Leiding: Hr.Gomersbach; Scheidsr:N.N. Veld:4
Uitgen.worden: Gomersbach - Oerlemans - Post - Wessels - Vos - Nieuwekerk - Thijsen -
Verwijst -- Kohlman - Dufour - Nagel - Hollander
FIT 2 - AFC 4 12.00 uur; bijeen 11.00 uur
Leiding: Hr.Fröhlich; Scheidsr: N.N. Veld: 3
Uitgen. worden: Oldenburger - Fransen - Bosch - J. Meyer - Nieuwenhuis - Fokke - Kerbus -
M. de Jong - Koekoek - Didier - Fröhlich - Hoogeboom
AFC 5 is vrij
AFC 6 - RCM 2 14.30 uur; bijeen 13.45 uur
Leiding: Hr.Moree; Scheidsr: N.N. Veld: 4
Uitgen.worden: Cornelissen - Moree - Hofstra - Stokman - Eikerbout - Davidson - N. de ong
CHertsberger - N, Cohen - Gosler - M.v.d.Berg - D.v.d.Berg Ulrich (K)
NB: Nagel - Hollander en Ulrich let op indeling voor deze zondag
Zie eveneens programma inhaalwedstrijden
Afschrijvingen: zie mededelingen van de jeugdcommissie
D PUPILLEN 16/4-1977
AFC Dl - Ajax Dl 11.00 uur; bijeen 10,15 uur AFC
Leiding: Hr.Sluyk/JC; Scheidsrechter: N.N.
Uitgen.worden: Jesse - Bierman - v.d, Jagt - E.Veenhuis - La Moth - Post-Uiterweer - „v.
Klaauw - P.Veenhuis - v.Aken - Hiensch - Philips - v.d. Broek
20-4-1977
AFC Dl - RKAVIC Dl 19.00 uur; bijeen 18.00 uur AFC
Leiding: Hr.Sluyk/JC; Scheidsrechter: Hr.Rimini
Uitgen.worden: Jesse - Bierman - v.d. Jagt - Veenhuis - E.Wiersma - La Moth - Gudde
Verduin - Post-Uiterweer - v.Aken - Hiensch - v.Dongen
BEKERFINALE 21-4-1977
Deelnemende verenigingen: AFC-Blauw Wit en Buitenveldert
Dl; bijeen 17,15 uur AFC
Leiding: Hr,Sluyck/JC
Uitgen.worden: Jesse - Bierman - v.d» Jagt - Veenhuis - La Moth - Post-Uiterweer - Wiersma
Gudde - Verduin M. - v.Aken - Hiensch - Dongen Wit shirt meenemen