-3-
MEDEDELINGEN ELFTALCOMMISSIE A
1) Programma zondag 17 april
2) Woensdag 20 april 1977; bijeen 17.45 uur; aanvang 18.30 uur
AFC 2 - Se 1.Nederl.Maccabiah elftal
Uitgen.worden: v. Brevoort, Burke, v.Dijk, Haringsma, Hommel, Kemna, Kottman, Lans,
v.Oenen, Rieder, Sandberg, Veen, Verhaal, Visser
PROGRAMMA ZONDAG 17 APRIL a.s»
AFC-UVS 14.30 uur bijeen 13.00 uur AFC; Scheidsrechter: J.J. d'Ancona, Grensrechters:
W. J.M.A.A.Huisman, M.H.Boskamp; Leider: S.V.Gelder; Trainer: G.v.Dijk; Masseur:J.Huybens
AFC 2 - UW 2 12.00 uur:bijeen 11.00 uur AFC; Scheidsrechter: L.Th.v. Zanten; Grensrechter:
J.Vermeulen; Leiders: J. Bollen/N. Kuikens
Uitgen.worden: Ackerman - v.d.Bor - v.Brevoort - Burke - Bijlsma - Cohen - v.Dijk -
Gehring - Geluk - Hommel - Kemna - Kottman - Lans - Leeser - Meijer - v.Oenen - Parsser -
Rieder - Rongen - Schemmekes - Seunke - Veen - Visser - Haringsma - Janssen - Verhaal
Afschrijven: donderdag tussen 21.00 - 21.30 bij EC tel. 445575
JOS 2 - AFC 3 11.30 uur Bijeen 9.45 uur AFC;
Scheidsrechter: G.Vastenburg. Leider: K .Baarschers
Uitgen.worden: Berrier - v.Bruggen - Cruyff - Disselkoen - Gans - D.Ludwig - N.Ludwig -
Laarhoven - Leloux - Mathijsse - Sandberg - Swaab - Uchtman
Uithoorn 2 - AFC 4 12.00 uur; bijeen 10.30 uur AFC
Scheidsrechter: M. SchooienaarLeider: M.Duinker
Uitgen.worden: v.Aken - Bouwhuis - De Haan - Huigen - Huisman - Hulst - Rachman - Thans
De Vries - Weber - v.Weldam - Wijnen - Zehenpfenning
Afschrijven: vrijdag tussen 19.30 - 20.00 uur bij M.Duinker, tel.718821
AFC 6 - Meerboys 4 12.00 uur Bijeen 11.15 uur AFC
Scheidsrechter: J.J.Maas, Leider: J.v.Schaik
n Uitgen.worden: Bloemendal - Bonnet - de Bruin - Gehring - Handgraaf - Kamperman - Klotz -
an J. Parson - Pos - Rijke - Soepnel - Tjon a Ten - Vellenga
Af s ch r ij ve n vrijdag tussen 19.00 - 20.00 uur bij J.v.Schaik, tel.420996
N.B.Groeneveld, J.v.d. Bork de Ridder
MEDEDELINGEN B COMMISSIE
Let vooral op de volgende speeldata's: zondag 17 april - woensdagavond 20 april - donderdagavond
21 april.
PROGRAMMA ZONDAG 17 APRIL
Vespucci 3 - AFC 7 bijeen 11.30 uur Vespucci
Uitgen.worden: Gianotten - Kikkert - Wielinga - T.v. Broekhuizen - de Boer - Blok - Bronwasser-
Knijff - de Kok - A.Kahn - J.v. Broekhuizen
Wisselspelers: G.W.Bos - Claus
AFC 8 - Rivalen 3 bijeen 14.00 uur AFC
Uitgen.worden: Hesseling - Mienstra - H.v.Laar - J.Koster - ten Brink - Nelissen - v.Caspel -
Huber - Gamelkoorn - Magielsen - N.N.
Wisselspelers: Rizzi
De Meer 4- AFC 9; bijeen 14.00 uur De Meer
Uitgen.worden: v.Raalte - Fritzsche - Bosma - Blom - G.J.Bos - v.d.Glas - Springer -
M.Kahn - Paarlberg - v.Buuren - M. Mulder -
Wisselspelers: v.Heesch - Ringe
AFC 10 - Sport 4; bijeen 9.30 uur AFC
Uitgen.worden: Moses - Lambers - Vellinga - v.Haaften - v.Cleef - Pas - Smit - Becerra -
Witzenhausen - Kohen - Schubert
Wisselspeler: de Wijs
Buitenveldert 5 - AFC 11bijeen 14.00 uur B'veldert
Uitgen.worden: v.Straten - H.Gianotten - Niehe - Kukenheim - J.G.v.Laar - J.v. Laar- Roosen -
schoon - Sarfaty - Sprenger - Stokvis - v.d.Weide
Wisselspeler: Elias
Rizzi zie AFC 8 - Schubert zie AFC 10
Sp. Zuid 9 - AFC 12; bijeen 14.00 uur Sp. Zuid
Uitgen.worden: v.Dijken - Akkerman - Brand - Duis - Dukker - R. de Jong - Klein - P.Koster -
Leloux - M.Mulder - Nesenberend - Polak - Willemse - Reddering - Schroder - v.Soomeren