-2-
JUNIOREN A;
12.00 Pancratius - AFC(501) 3e veld
14.30 NFC 3 - AFC 3 (525) 2e veld
A5 vrij
JUNIOREN B;
BI vrij
B3 vrij
JUNIOREN C:
10.00 Zeeburgia - AFC (701) le veld
10.00 Pancratius 2 - AFC 3(72 6) 4e veld
C5 vrij
12.00 AFC 2 - Oriënt (711) 4e veld
12.00 Fit 2 - AFC 4(728) 3e veld
14.30 AFC 6 - RCM 2 (734) 4e veld
B2 vrij
10.00 Swift 3 - AFC 4 (632) 3e veld
12.00 AFC 2 - Rivalen (504) 3e veld
14.30 AFC 4 - DVH 3(527) 3e veld
PROGRAMMA WOENSDAG 20 APRIL
18.30 AFC 2 - Sel.Ned.Maccabiak XI, le veld
20.30 AFC comb Sen B-AFC comb Jun A3, 4 5, 5e veld
18.30 AFC Jun C2 - TOB (711) 2e veld
18.30 AFC Jun C6 - Diemen 3 (734) 3e veld
19.00 Pup AFC Dl - RKAVIC 4e veld
PROGRAMMA DONDERDAG 21 APRIL
18.30 Pancratius 8 - AFC 7(317) 18.30 DCG - AFC Jun B1 (601) le veld
18.30 DCG - AFC Jun CI (701)
18.00 Bekerfinales: Pup Dl, D2, D3 alsmede Pup El, E2 en E4
PROGRAMMA VRIJDAG 22 APRIL:
18.30 DCG 3 - AFC Jun C3 (726)
LIGGING DER TERREINEN
Argonaut, Spieringhorn, Rhöneweg, Industrieterrein Sloterdijk//Jo s-De Toekomst, Burg.
Stramanweg, Ouderkerk a/d Amsteltussen Utrechtseweg en Bijlmermeer//Uithoorn-Sportlaan,
Uithoorn//Ve spue ci DCG-Ookmeer, Troelstralaan// De Meer, F it-Drieburg, Kruislaan
bij Weesperzijde//Bu ite nv e 1 d e rt-De Boelelaan//B 1Wit-Sportpark Sloten,Sloten//Sporting
Zuid-Het Loopveld, Amstelveen, ingang Kalfjeslaan vanaf Amsteldijk//P anc r at iu s-Lindbergh-
straat, Badhoevedorp//NF C -Sportlaan, Amstelveen//Swift-01ympiaplein//Zeeburgia-
MiddenmeerKruislaan bij Spoorviaduct//RKAVIC-Escapade, Bankras-Kostverloren, A'veen
BOETE
C. de Graaf (AFC zat 3) 25,(strafzaak)
Overmaken op Gem.Giro A 515 t.n.v. de 2e penningmeester AFC,Abcoude
VETERANEN
Zaterdag 16 april 1977 thuis tegen Kampong, Utrecht. Aanvang 15.00 uur: Scheidsrechter: NN
Uitgen.worden: Briede, Tak, v.d.Heydt, Bouwens, Moesbergen, Meyer, v. Bruggen. Nooy,
Duis, v.Haren, v.d.Bergh
Niet beschikbaar: Boskamp, de Jongh, v.Mierlo
Afschrijven: P.v.Ruyven, tel. 722673
LOTERIJ AFC-UVS
le prijs Wondertas
2e prijs Fraaie portefeuille
3e prijs Parfumset
4e prijs Verrassing
5e prijs Fles Rosé
Lotenverkopers/sters gaarne 13.00 uur melden bij de heer Reddering in de bestuurskamer.
WEDSTRIJDBAL
De bal voor de wedstrijd AFC-UVS wordt aangeboden door de heer Parsson» Namens heel AFC
hartelijk dank
KOPIJ
Kopij voor de eerstkomende uitgebreide Schakel uiterlijk dinsdag 3 mei a.s. inleveren bij Frank
Reddering, Oud Ehrenstein 4. Amsterdam.