-8-
PROGRAMMA E PUPILLEN
AFC El - Blauw Wit El 11.00 uur; bijeen 10,30 uur k.k.
Leiding: Hr, Franke; scheidsrechter: Hr,VroegeVeld: 2
Uitgen.worden: Gielen - de Jong - Speelman - van Alem - Druif - Franke - R.v,Longen - Bakker
van Zweden - van Alphen - v.d.Reis - de Graaf
AFC E2 - Neerlandia El 10,00 uur; bijeen 9,30 uur k„k.
Leiding: Hr,Kampstra; ScheidsrechterHr,Akkerman; Veld: 2
Uitgen „worden: Coninck Liefsting - Polders - Kremer - de Boer - Kampstra - Tiggeloven -
Denies - Snow - Maas - Booren 2x - Tiedink - B.Wijnschenk
AFC E3 vrij
AMVJ El - AFC E4 11,00 uur; bijeen 10,15 uur AFC
Leiding: Hr„Post
Uitgen,worden: Bollen - Duis 2x - Schroder - Post - Levy - Mets - Titsing - Nieuwenhuis -
Spiegelenburg - Klein - van Marie - van Dam
AFC E5 - SCZ'58 10,00 uur; bijeen 9,30 uur k„k„
Leiding: Hr.Roeg/Mathijse; scheidsrechter: Hr.v, Zweeden; Veld: 4
Uitgen,worden: Piersma - Haverbus - Roeg - L„Last - Duveen - Veer - Dekker - Hogeboom
Abe - Mathijse - de Wijs - Wiebenga - Abascal - Zieleman
AFC E6 - Rivalen E3 10,00 uur, bijeen 9,30 uur k„k„
Leiding: Hr,Roeg/Mathijse; scheidsrechter: Hr,Vroege; Veld: 3
Uitgen,worden: Abram - Frijters - Philips - Vorst 2x - R.v.Dam - Pick - A„ Wijnschenk -
F.Blaazer - Heisterkamp - Brouwer - Lunshof - Duister
AFC E7 - AFC E 10 13.00 uur: bijeen 12.30 uur vriendschappelijk
Leiding: Hr.Bleeker; scheidsrechter: N.N,Veld:2
Uitgen.worden: Tellinga - Bleeker - Bentvelzen - Voute - Stoppelman - Opzeeland - Oosthoek
Olthuis - Moscou - Eppink - Stroomberg 2x
AFC E8 - KBV E3 11.00 uur, bijeen 10.30 uur k.k.
Leiding: Hr.Hofland; scheidsrechter: Hr.v. Zweeden; Veld: 4
Uitgen.worden: Leemans - Rengelink - Hofland - Kamp - Leering - Mulder - M. Blazer - Dokter
Nieuwenburg - Schipper - Waerden 2x
AFC E9 - Arsenal E3 12.00 uur; bijeen 11,30 uur k,k„
Leiding: Hr, Ladendorffscheidsrechter: Hr.v. Zweden; Veld:4
Uitgen.worden: Ladendorff - Thole - Bazen - Woerdeman - Hazewinkel - Driesen - Honnebier -
Greven - Wentholt. - Huizebosch - Bakhuizen 2x - Gijrath
AFC E7 - AFC E 10 13.00 uur; bijeen 12.30 uur vriendsda appelijk
Leiding: Hr.Hommel; Scheidsrechter: N.N.Veld:2
Uitgen.worden: v.d.Blink - Hommel - Reddering - Hopman - Saddal - Harrems - Delprat -
Kothuis - Markus - P, Leemans - Ploeger - B.Last
Afschrijvingen: zie mededelingen jeugdcommissie
C JUNIOREN
AFC Cl - DCG Cl 12.00 uur; bijeen 11,30 uur
Leiding:~Hrv.d„Berg/JCscheidsrechter: Hr.Goedhart Veld: 2
Opstelling: bekend reserve: N.Elskamp
AFC 2 - TOB 10,00 uur; bijeen 09.30 uur
Leiding: JC, scheidsrechter: N.N. Veld: 4e
Uitgen.worden: Horsman - Bierman - v 't Hof - de Waal - Roozeman - Gribbling - Stroker - den
Braven - Spee - Tromp - Odenkerk - Leur
DCG 3 - AFC 3 12,00 uur, bijeen 11.00 uur
Leiding: Hr. Gomersbach; Veld: 5e Uitgen „worden: Gomersbach-Oerlemans-Wessels-Vos-Goud-
smit-Nieuwkerk-Thijsen-Verwijst-Kohlman-Dufour-Groet ATTENTIE: extra wedstrijd op zat.
19/3 tegen Dl pupillen aanvang: 13.00 uur bijeen 12.30 uur
Muiderberg - AFC 4 12.00 uur; bijeen 10.45 uur; Leiding:Hr. Fröhlich; Veld 2e
Uitgen „worden: Oldenburger-Fransen-Bosch-J. Meyer-Nieuwenhuis-Fokke-Kerbus-M, de Jong-
Koekoek-Didier-Fröhlich-Hoogeboom
JOS 2 - AFC 5 11.00 uur; bijeen 10.00 uur; Leiding:Hr.DukkerVeld: 3e
Uitgen,worden: Dukker-W„ Fransen-Lange ndonk-Roedema-Hollander-R Meyer-Ritz-Woldringh-
Nagel-Ulrich-Vlessing-Zimmer-van Beek ATTENTIE; extra wedstrijd op zat.lö/3 tegen D2 pup.
aanvang: 13.00 uur, bijeen 12.30 uur
FIT 3 - AFC 6 10.00 uur, bijeen 09.00 uur; Leiding:Hr„Moree; Veld: 2e
Uitgen.worden: Cornelissen-Moree-Hofstra-Stokman-Elkerbout-Davidson-N.deJong-C,Herts
berger-N. Cohen-Gosler-v„ d„ Meent-P. Veenhuis
Hoogteyling wordt twee weken niet opgesteld wegens wegblijven zonder afschrijven.
Afschrijvingen: zie mededelingen jeugdcommissie