-7-
Tos Actief B2 - AFC B3; 14.30 uur; bijeen 13.30 uur AFC
Leiding: Hr.Weber; scheidsrechter: N.N. Veld:2
Uitgen. worden: Beumer - Borggreve - Handgraaf - Hannema - Herok - Kommers - Lissauer -
Nooder - v. Troost - Weber - Werner
Reserve: v. Hemes sen - Benoni
Buitenveldert B2 - AFC B4 10.00 uur; bijeen 09.15 uur AFC
Leiding: Hr.v.d.Wiel? scheidsrechter: N.N.Veld: 2
Uitgen.worden: Bosma - Bogaers - Flam - Groenewoud - Lammertse - v.Marle - Moerkerk -
Rodrigues - v.d.Sluis - v.d.Wiel - v.d.Weide
Reserve: v.Haren
De spelers Hijman en Keizer worden 2 wedstrijden niet opgesteld wegens niet opkomen zonder
afschrijven.
Afschrijvingen: zie mededelingen van de jeugdcommissie
C junioren zie pagina 8
PROGRAMMA D PUPILLEN
AFC 1 - AFC C3(jun) 13.00 uur; bijeen 12.30 uur AFC
Leiding; Hr.Sluyck/JC; scheidsrechter: N.N.Veld:3
Uitgen.worden: bekend.
AFC 2 - AFC C5(jun) 13.00 uur bijeen 12.30 uur AFC
Leiding: Hr.v.d.Klaauw; Veld: 4
Uitgen.worden: Bekend
Niet beschikbaar: Boon, v.d.Broek Peeper,
Toevoegen: Herok
AMVJ 1 - AFC 3 11.00 uur; bijeen 10.15 uur AFC
Leiding: Hr. Philips/Visser
Uitgen. worden: bekend
NSU '70 - AFC 4 12.00 uur; bijeen 11.00 uur AFC
Leiding; Hr. de Boer
Uitgen.worden; bekend
AFC 5 - KBV 2 12.00 uur; bijeen 11.30 uur AFC
Leiding: Hr.Werner/ de Groot; scheidsrechter: Hr.Akkerman; Veld: 2
Uitgen. worden: bekend
AFC 6 - Arsenal 3 11.00 uur; bijeen 10.30 uur AFC
Leiding: H.Silbernberg; scheidsrechter: Hr. Leeser; Veld: 3
Uitgen.worden: bekend
Blauw Wit - AFC 7 11.00 uur; bijeen 10.00 uur AFC
Leiding: Hr.Weisman
Uïtgen .worden: bekend
AFC 8 vrij
AFC 9 - KBV 4 12.00 uur; bijeen 11.30 uur AFC
Leiding. Hr.Cohen; Scheidsrechter: Hr. Leeser; Veld:3
Uitgen.worden: bekend
Afschrijvingen: zie mededelingen jeugdcommissie
10 APRIL le PAASDAG DWS-AMSTERDAM - JOOP EE MAN TOERNOOI
Deelname met 3 E pupillen elftallen t.w. El, E2 E combinatie.
Uitgen.worden de volgende E pupillen: Gielen - de Jong - Speelman - van Alem - Druif -
Franke - R.v.Dongen - Bakker - van Zweden - van Alphen - v.d.Reis - de Graaf - P.v.Dongen -
Bunk - Luiks - Coninck Liefsting - Polders - Kremer - de Boer - Kampstra - Tiggelhoven -
Denies - Snow - Maas - Booren 2x - Tiedink - B.Wijnschenk - Benoni - Rosa Gastaldo - Brdar -
Bollen - Duis - Schroder - Heisterkamp - Mets - Titsing - Nieuwenhuis - Spiegelenburg -
Klein - van Dam - van Marie - Abe - Mathijse - Roeg - Kostense
De spelers die le Paasdag niet kunnen voetballen moeten a.s. vrijdagavond tussen 19.00 - 19.30
uur afbellen bij Benoni (461023), Brokmann (442295).
Ook indien je niet zeker weet of je le paasdag beschikbaar bent dien je nu af te bellen.