DE A.F.C.-SCHAKEL öifP!Sfifc!§S: Dit is de Schakel die komt binden, De oude club aan d'oude vrinden. 57e jaargang a r~ r 9 februari 1977, verschijnt wekelijks Nr. 6 Redactie: Frank Reddering Oud Ehrenstein 4 Amsterdam, tel. 420053 Administrateur: Karei Swart Amstelveenseweg 300 A'dam, tel. 724587 TOCH NOG Zag het er naar uit, dat de weergoden ons het voetballen voorlopig nog zouden beletten, de laatste twee weekends kon er dan toch nog gespeeld worden, zij het, dat slechts een zeer onvolledig programma afgewerkt kon worden. Sinds 12 december 1976 werd door de meeste van onze leden nauwelijks meer gespeeld. Het best kwamen de pupillen er nog af: onze 18 pupillenteams kwamen totaal 26 maal in actie. De overige 30 teams brachten het niet verder dan 28 wedstrijden. Acht teams kwamen in het geheel niet in het veld, zeventien kwamen één maal aan de bak, terwijl het eerste, het derde, zat.l en de A3 twee maal om de punten konden strijden. Het tweede speelde het meest, nl. drie maal, hetgeen ook drie fraaie uit-overwinningen opleverde, resp. thuis tegen Haarlem 3, Volendam 3 en De Kennemers 2 (van deze laatste ploeg werd thuis nog verloren). Het tweede staat met 15-2 nog aan kop, relatief staat Ajax 3 met 14-20 iets beter. Het eerste mocht het op 19 december jl. tegen De Spartaan op ons totaal onbespeelbaar geworden hoofdveld een helft proberen. Toen staakte de scheidsrechter wijzelijk deze zwemwedstrijd. A. s. zondag de reprise, die dan hopelijk wel twee helften zal duren. Een overwinning zou ook mooi meegenomen zijn, want na de enorme 7-2 overwinning van afgelopen zondag op De Spartaan draaien we weer volledig in de top mee. In deze wedstrijd konden wij op eens weer scoren en dat moet voor onze spelers toch een lekker gevoel zijn. In ieder geval werd duidelijk revanche geno men voor de niet zo beste wedstrijd tegen EDO, die met 0-2 verloren werd. Overigens haalde EDO, dat de laatste weken veel in het veld kwam en goed draait, de tweede periodetitel binnen. Wat betreft de tweede periode zijn wij met 5-5 een middenmoter. Op de gewone ranglijst, wel zo belangrijk staan wij met 14-18 vijfde. Alleen CVV met 14-19 heeft echter minder verliespunten. Hopelijk wordt er ook a.s. zondag door de onzen gescoord - het hoeven er echt geen zeven te zijn - zodat we onze positie op de ranglijst kunnen verstevigen. Van de overige teams dreigt het derde toch wel een zorgenkindje te worden, tweemaal werd ver loren. Oppassen geblazen! Het vierde kwam slechts eenmaal in actie en kwam weer tot winst, met 13-14 wordt een plaats aan de bovenkant van de middenmoot ingenomen. Het vijfde lijkt regelrecht op een kampioenschap af te stevenen. Afgelopen zondag werd medekan didaat SDW 4 uit met 4-2 verslagen. AFC-ers, ABC-ers, ACC-ers, ATC-ers Maandags clubavond Tevens unieke gelegenheid voor Onze sociëteit staat voor U openhef houdm van alle soorten op de iveek-ends vanaj io uur feesten, recepties, diners andere dagen vanaf 14 uur ruime parkeergelegenheid (dinsdag gesloten) keus uit vele menu s tijdig bespreken met Aanbevelend MartinVisser&Frank de Visscher. telefoon 44 55 75

Schakels (clubbladen) | 1977 | | pagina 1