-12- r De E3 besloot deze competitie eveneens met een overwinning op Osdorp (El) en ook in dit elftal i is de produktie van doelpunten teruggelopen, hetgeen hopelijk van tijdelijke aard is, In die laatste wedstrijd tegen Osdorp kwam duidelijk naar voren waar het bij jullie momenteel mis gaat. Het elftal moet veel beweeglijker spelen, te vaak staan de andere spelers te kijken hoe de eigen speler zich vastloopt. Na de winterstop gaan wij weer zoals in de eerste competitie spelen, d.w.z, le. Elkaar steunen 2e, De bal sneller afspelen (de bal het "werk" laten doen) en tijdens de aanval met meer mankracht naar voren gaan. Het kan, dat hebben jullie al laten zien in de eerste competitie. De E4 draait lustig door en moest slechts lx met een nederlaag genoegen nemen. In een zeer goed gespeelde wedstrijd, waarin de uitslag met hetzelfde recht 1-0 voor ons had kunnen zijn, werd mét 0-1 van AMVJ El verloren. Onze snelle en goed uitgevoerde aanvallen vonden echter een sterke achterhoede op hun weg. De beste wedstrijd van jullie zagen wij tegen Gold Star waarin aan elkaar niets toegegeven werd. Het resultaat (0-0) was voor beide elftallen een juiste beloning. Jongens ga zo door Jullie doen het prima in deze afdeling die uit bijna allemaal eerste elftallen bestaat In het eerste overzicht voorspelden wij al dat de E5 steeds beter zou gaan draaien en de overwin ningen wel zouden komen. Nu dit is uitgekomen, want de stijgende lijn heeft zich verder doorgezet en het resultaat was dat er van de 4 gespeelde wedstrijden 2 gewonnen en 1 gelijk en 1 verloren werd. Ook in de bekerwedstrijd werd flink uitgehaald, want Rivalen (E3) werd op eigen veld liefst met 0-4(! verslagen. Wij gaan nu weer wat voorspellen. De E5 gaat nog beter spelen en wordt kampioen. Het in de eerste competitie zo succesvolle team E6 ging vrolijk door en verloor weer slechts 1 wedstrijd. Twee wedstrijden sprongen er uit, in de eerste plaats die van zaterdag 11 december, waarin het team er in slaagde de AFC E5 met 3-lte kloppen. Deze wedstrijd ging goed gelijk op met kansen voor beide teams. Bij de stand 2-1 voor de E6 ging de E5 sterk in de aanval, en dat werd ze noodlottig want via een lange sprint scoorde de spits van de E6 het beslissende doelpunt. En dan die bekerwedstrijd tegen het veel hoger geklasseerde Sp. Zuid(E2! Wat een wedstrijd, tot de laatste seconde werd er fel door beide elftallen gespeeld. De faire wedstrijd eindigde onbeslist 0-0. Penalties moesten de beslissing brengen en Sp. Zuid was daar iets gelukkiger mee, maar de prestatie van de E6 was er niet minder om. De E7 en E8 geven elkaar in de poule geen duimbreed toe, alleen het doeigemiddelde van de E7 is iets beter. In de wedstrijd die de elftallen tegen elkaar gespeeld hebben bleef het na een goede spannende wedstrijd eveneens onbeslist 0-0. Tijdens deze wedstrijd viel het de vele toeschouwers (beide elftallen beschikken over een groot aantal enthousiaste ouders) op dat er na die paar maanden zoveel beter gevoetbald werd. Liep men eerst met 8 9 man achter de bal aan, nu waren er duidelijk succesvolle pogingen om samen te spelen. Een duidelijk compliment voor de beide leiders. Opmerkelijk was ook de winst (1-0) die de E8 'in de uitwedstrijd tegen de koploper Rivalen behaalde. Uiteindelijk was het Rivalen dat één puntje meer dan onze E7 en E8 pakte maar dat gebeurt geen tweede keer. In de competitie die in het nieuwe jaar begint wordt één van de beide AFC elftallen kampioen. "Last but not least" de E9. Het team dat tijdens de eerste competitie geen enkele wedstrijd won, maar waar de stijgende lijn wel via 2 gelijke spelen zich al aandiende, presteerde het om in de tweede competitie bijna als eerste te ein.digen. AFC E9 proficiat! Alleen KBV (E2) slaagde er in om jullie te verslaan, in een wedstrijd die nog anders had kunnen eindigen ook. Dat zou echter te gek geweest zijn: in de eerste competitie slechts 2 punten halen en met dezelfde jongens de volgende competitie kampioen worden. Met deze opgewekte opmerkingen zijn wij weer aan het einde van ons overzicht gekomen. Een succesvol jaar, maar bovenal een sportief en fijn voetbaljaar. Zo moeten wij het houden jongens, proberen te winnen, maar dan op dezelfde sportieve wijze als tot nu toe. Dat is AFC waardig. Wij van de jeugdcommissie zijn er van overtuigd dat ook het nieuwe jaar dezelfde sportieve resultaten zal brengen voor onze E pupillen. Daar staan onze elftalleiders borg voor. Leiders bedankt. Voor u allen een voorspoedig, gelukkig nieuw-jaar. J.C. pup.E i

Schakels (clubbladen) | 1976 | | pagina 12