-11- Jack Kikkert houdt zich onledig met het bekijken van eventuele tegenstanders voor vriendschappelijl wedstrijden, terwijl Peter van der Valk en Henk Dik om hun conditie op peil te houden op een turn- clubje zijn gegaan, Ger Bogaers werkt de zaterdagen nu geheel door en is dan ook hard op weg millionair te worden. Dick Visser heeft nu eindelijk tijd zijn plakboeken bij te houden. Nico Cohen heeft zich in arren moede op het commissiewerk gestort, met meer succes als Fredje, die boven dien een zwakke poging deed om in het veteranenvoetbal te penetreren. Ger Smit besteedt zijn tijd nuttig door rondleidingen in het Koninklijk Paleis op de Dam te organiseren. Eerder genoemde Bereman is profkaarter geworden en wordt reeds nu aan alle tafels gevreesd. Karei de Graaf heeft weinig problemen. Hij speelt nog in tal van andere clubs en heeft daarnaast voldoende liefhebberijen Wat coach drs. Hellenio Hendrix al die vrije zaterdagen doet, is niet bekend, maar laat zich raden. Hij is ongetwijfeld bezig met de verjonging van zijn team. Hij wordt opvallend vaak als toeschouwer bij de pupillen gesignaleerd. Overigens blijft zat-drie ook volgend jaar met een aanvallend concept, hetgeen na acht wedstrijden tot het fraaie doelsaldo 26-27 leidde, spelen. U kunt dus naar ons blijven komen kijken, Fredje Naschrift red.Zat-drie lijkt een rijk ploegje te worden, gezien het bovenstaande. Bovendien wonnen zij zondag 12/12 twee vijfde prijzen op hun gemeenschappelijk lotto-formu lier. De duvel. REIN AKKERMAN KAMPIOEN JUNIOREN-BILJARTEN Met koelbloedige overtuiging slaagde Rein(tje) Akkerman erin al zijn matches te winnen en zodoende kampioen jeugd biljarten te worden. Proficiat Enkele ouderen, Frans Haberer en Chris Thomas se 9 hadden met ondergetekende een vlot lopende organisatie opgebouwd. De grote favorieten, gebroeders Drenkelford werden reeds in de eerste ronde "gewipt". Ook Alex Verheijden kan de "wedstrijd-spanning" nog niet de baas. Tot lang hadden Huib Plemper en Ernst van Amersfoort een kans. Doch op het beslissende moment sneuvelden zij. Isaac Monas werd de verrassing van het toernooi met een 4e plaats. Iedereen dank voor de belangstelling. In 't vroege voorjaar gaan we weer wat doen op het groene laken. W. Staats OVERZICHT E PUPILLEN (2e COMPETITIE) Zaterdag 11 december, precies op de laatste competitiedag, is de 2e competitie voltooid. De weergoden zijn ons gunstig gezind dit jaar want met een enkele onderbreking is alles vlot verlopen, Op 8 januari gaan wij aan de laatste volledige competitie beginnen, d.w.z. dat wij dan alle tegen standers 2x zullen ontmoeten, nl. thuis en uit. Voor de El belooft het bij voorbaat een nek aan nek race met onze buitenveldertse vrienden te worden want die strijd is tot op heden nog onbeslist gebleven. In de eerste halve competitie was de regen spelbreker en moesten wij wekenlang wachten op deze krachtmeting (zowel Buitenveldert als AFC A-pupillen steken ver boven de andere clubs uit. Ons doelsaldo was 33-1. Buitenveldert had een saldo van 38-1). De wedstrijd eindigde onbe slist want in één van de laatste minuten slaagde Buitenveldert erin om onze doelverdediger te passeren, zodat de overwinning ons nog net ontglipte. Maar belangrijker was dat het vertoonde spel van onze jongens zeer goed was en dat het elftal duidelijk gegroeid is. Een paar maanden geleden moest de kracht nog gezocht worden in 2 Et 3 betere voetballers, nu staat iedereen duidelijk voor zijn taak en is de kracht van het elftal "Het team in zijn geheel". Belangrijk verbeterd. Dit openbaarde zich al enige weken geleden in de vriendschappelijke wedstrijc tegen onze sterke D2, toen de E-pupillen zeer goed tegenstand wisten te bieden en pas in de 2e helft van de wedstrijd moesten capituleren en de voorsprong (1-0) in een nederlaag (1-4) zagen veranderen. Wij spreken af dat de vooruitgang zich nog verder zal voortzetten en dat ons eerste team dit jaar kampioen wordt. Het is mogelijk, maar dan moeten jullie met dezelfde inzet blijven trainen en spelen. De E2 besloot de competitie voor de winterstop met een 9-0 overwinning tegen Swift E2. In de 4 voorgaande wedstrijden kon slechts lx het vijandelijk net getroffen worden en natuurlijk heeft de geringe tegenstand van Swift er toe bijgedragen. In die voorgaande wedstrijden ontbrak bij jullie echter de moed om te schieten en dat terwijl op de trainingen blijkt dat er toch wel een goed schot aanwezig is(! Gaan wij vanaf het begin in de nieuwe competitie de aanval eerder met een schot afmaken, dan voorspel ik ook hier een kampioenschap, want ondanks dat geringe aantal doelpunten hebben jullie slechts lx verloren en wel met 0-1 van Blauw Wit El. Opmerkelijk vond ik het goede positiespel dat door jullie vertoond werd. Als dat een gevolg is van onze theoriemiddag dan is dat een welbesteed middagje geweest. Voor de andere jongens van jullie team (die er niet waren die middag): "Balbezit: vrij lopen (aanspeelbaar) - Balverlies: afdekken tegenstanders",

Schakels (clubbladen) | 1976 | | pagina 11