Frans Bogaers (oud-speler), Henk Reddering, Wim Limburg, vader Küppers, vader Geesink, en zo nu en dan ook de heren Smit en Bouman, Tien vaders dus, die het coach Hellenio Hendrix met hun tactische tips danig moeilijk maken en met diverse echtgenotes, en vriendinnen van de spelers de rechterzijlijn danig vullen. Daarnaast weten ook steeds meer echte kenners de weg naar de velden, die door Zat-drie geteisterd worden, te vinden. Het is dan ook logisch, dat de eerste fanmail over dit team bij ondergetekende binnenkomt. Hopelijk heeft de redactie nog een plaatsje voor dit epistel over. (Helaas wegens het slechte schrift niet mogelijk, RedDat dit alles een gezonde uitwerking heeft op de prestaties laat zich raden. Zo inspireerde het ontwaren van onze voorzitter onder de toeschouwers Fredje tot het scoren van maar liefst vier doelpunten in de met 8-0 gewonnen wedstrijd tegen ADM» Overigens lichtelijk overdreven van onze Fredje, die alleen in de meest oninteressante wedstrijden tot scoren komt. Nee, dan Karei de Graaf, die in de belangrijke wedstrijd tegen het ongeslagen Germaan twee maal scoorde. Ook hij werd danig geinspireerd door de aanwezigheid van een aan tal jeugdige leerlingen van de modevakschool. Dat de uitslag desondanks 1-1 werd, lag niet aan Karei, maar aan onze aanvoerder Rinaldini, die voor het eerst in vijf jaar gevaarlijk in de spits opdook en prompt buitenspel werd gezet. Het is logisch, dat op zaterdag 6 november een groot aantal mensen, de topper tegen Buitenveldert wenste te zien en naar Goed Genoeg was gekomen. Buïtenveldert, zonder puntenverlies bovenaan, is geen ploeg om met een aanvallend concept tegemoet te treden. Toch besliste drs. Hendrix terwille van het publiek anders, Het resultaat was een uiterst aantrekkelijke wedstrijd. Vader Reddering kon al voor de rust een aantal flessen champagne ontkurken, hetgeen voor hem een normale bezigheid is, wanneer zijn zoontje een hattrick gescoord heeft. Buitenveldert scoorde echter ook drie maal, hetgeen betekende dat Pa Snelleman de rekening van de champagne gepresenteerd kreeg. Drie-drie dus met de rust. Reden voor Hellenio de puur aanvallende back Nico Cohen voor de behoudende middenvelder Dick Visser in te zetten. De gok pakte verkeerd uit. Verdedigend bleven slechts Peter van der Valk en Leopold Küppers overeind. Op het middenveld konden bijter Bereman, locomotief de Graaf en de met een conditieachterstand werkende Jaques Kikkert, het niet meer aan, terwijl Wilko Geesink voor de hopeloze taak stond de razendsnelle (waarschijnlijk na Kees Gehring de snelste die ooit op onze velden heeft rondgedarteld) linkerspits in te tomen. Voor bakte Fredje er niets meer van en wist alleen Ger Bogaers na aangeven van Ger Smit te scoren en een keer tegen de lat te koppen. Daarvoor had de tegenpartij echter al drie maal op zeer fraaie wijze gescoord, hetgeen zij vlak voor tijd nog eens deden. Uitslag 4-7 in het nadeel, leuk voor het publiekde tegenstanderszelfszoals naderhand aan de bar bleekvoor de scheidsrechter, die graag nog eens terug wilde komen. En ook dat is belangrijk Fredje GROOTS SUCCES De quizmiddag voor de D-pupillen (van 10 tot 12 jaar) is een enorm festijn geworden, waar vele jongens nog lang van nagenoten zullen hebben. Het organisatieoctet bestaande uit de heer van der Jagt, Hans Bierman, Michael Kinsbergen, René Haringsma, Eric Visser, Eddy Swaab, Gé van Dijk en Benno Leeser heeft weer vele uren moeten besteden aan het uitwerken van de zeer ge varieerde vragen, Vol afschuw werd de jongen bekeken, die op eigen initiatief ("ik weet het") een fout antwoord namens zijn team gaf, maar nog heviger dan een topscorer werd dezelfde jongen 3 minuten later geknuffeld door zijn buitenzinnige elftalgenoten, toen hij wist in welk tenue Arsenal speelt. De jury bestaande uit Bep Bonnet, Gé van Dijk en de geblesseerde aanvoerder van het eerste team, Bas Rachman moest soms lang discussiëren over de juistheid van een antwoord, maar iedereen had vrede met de genomen beslissingen. Berend Boudewijn en Willem Ruis (alias Benno Leeser en Eddy Swaab) stelden de vragen op een charmante, soms ontroerende manier ("je weet het wel,en slaagden erin om de sfeer rustig te houden. Zeer spannend werkte men de ronden af, die dan weer de D8 en dan weer de D2 de meeste punten opleverde. Feilloos werd de stand bijgehouden op het scorebord door "Mieke" Tromp, die uiterst charmant haar taak vervulde. Hoogtepunt van de middag was het bezoek van enkele Superstarts aan de AFC-jeugd. Door een griep geveld, waardoor hij ook de wedstrijden tegen Telstar en Go Ahead moest missen, moest Ajax-vedette Barry Hulshoff op het laatste moment afzeggen, waardoor er een lichte paniek onder de organisatoren ontstond om de bebaarde voorstopper alsnog te kunnen ontvangen. Het tekent de ware sportman om, als hij slechts 2 uur van te voren wordt uitgenodigd, toch onmiddellijk ja te zeggen, te zingen en toeren met een bal te gaan uithalen in de benauwde achter zaal van de sociëteit. Frank Kramer, linkerspits van Telstar en Owen Wells, balvirtuoos van basketballandskampioen Kinzo, beantwoordden alle vragen van de enthousiaste jongens, die alles wilde weten van de loopbaan, eigenaardigheden en toekomstplannen van de sterren. Het door Full House, waarvan Frank Kramer deel uitmaakt, de hitparade ingezongen "Standing on the inside" vormde het vocale hoogtepunt van de middag en blauwe handen bij de kinderenomdat Frank een lang intro prefereerde. Owen Wells deelde namens sponsor Theo Kinsbergen van Kinzo mee,

Schakels (clubbladen) | 1976 | | pagina 8