-3- DE WEDSTRIJDBAL De eerste bal voor het nieuwe seizoen werd aangeboden door de heer Linders, We hopen op een goede seizoenstart en deze bal voor de wedstrijd tegen Rood Wit A zal daar zeker toe bijdragen Wilt u ook een bal aanbieden? Dat kan nog, als u even contact opneemt met Jack van Gelder, Ron Limburg, Kees Gehring of Frank Reddering, Steun AFC en laat ons eerste met uw bal scoren, DE ALGEMENE LEDENVERGADERING Het is al weer een tijd geleden, dat zo'n 80 AFC-ers de tropische hitte trotseerden om onze ledenvergadering bij te wonen, Aangezien bovendien nog de centrale verwarming in de achterzaal aanstond, was het sauna-idee compleet. Het kostte dan ook enige moeite om een ieder op zijn plaats te krijgen, maar om 20,40 uur kon voorzitter Dio Hermens de vergadering, zijn laatste als voorzitter, openen. Begonnen werd met de huldiging van de vier kampioensteams, Sen. 4, Zat. 2, Zat. 3 en Jun. A4. Zat. 3 met acht man was met de grootste delegatie gekomen Na inge komen stukken en goedkeuren notulen vorige vergadering, de bestuursmededelingen, die louter uit feestelijke punten bestond. Een zestal oudgedienden, de heren v,d. Broek, v.d.Grampel, Prent, van Rijn, Scheepens en Snelleman, werden wegens hun vijftig jaren lidmaatschap tot Ridder benoemd. Allen waren aanwezig om zich de bij het Ridderschap behorende draagspeld door Dio Hermens te laten opspelden. AFC kan trots op deze Rid, zijn! Daarna werd de "Nico Holtzappel"-prijs, voor degene, die zich het meest verdienstelijk heeft gemaakt voor de jeugd, uitgereikt aan Henk Neugarten, vele jaren jeugdleider. Uit de toekenning van deze prijs aan Henk Neugarten, spreekt de erkenning voor het, vaak stille, werk van alle leiders en deze sympathieke leider in het bijzonder. Tot "Speler van het seizoen" werd uitgeroepen onze snelle buitenspeler Kees Gehring, Een te rechte keus, want Kees is tijdens de laatste wedstrijden van het vorig seizoen qua inzet en spel een voorbeeld voor het hele elftal geweest en toont zich altijd een "pur-sang AFC-er". Na deze benoemingen en prijs-uitreikingen, was het de beurt aan onze eerste sekretaris Fred van Soomeren om zijn jaarverslag voor te lezen. De hitte maakte zijn taak er niet makkelijker op, maar ook dit jaar bleek het verslag van Fred weer een doorwrocht stukje verslaggeving betreffende het wel en wee van onze vereniging in het seizoen 75-76, Het verslag van onze eers. penningmeester Otto van Rijn blonk uit door duidelijkheid en was derhalve nauwelijks aanleiding voor vragen. Ook onze tweede penningmeester Marcel Koster bleek weer voortreffelijk werk te hebben gedaan en op een zeer klein gedeelte na, alle contributies geind te hebben. De verkiezing van het bestuur, betekende het afscheid van Dio Hermens als voorzitter. Jan van Dijk volgde hem als voorzitter op en kon beginnen met een aangename taak, namelijk het vooi - dragen van Dio als Erelid, een benoeming waar de vergadering uiteraard unaniem mee accoord ging. Vier jaar heeft Dio het voorzitterschap bekleed, Vier jaren, waarin AFC het vaak moeilijk had, maar het toch steeds weer gered heeft. De benoeming van Dio tot Erelid is een terecht eer betoon voor het vele werk, dat hij voor onze vereniging gedaan heeft. Rob Duis neemt in het bestuur de plaats van vice-voorzitter in, terwijl Hans de Wijs als commissaris in het bestuur werd gekozen. Vervolgens werd overgegaan tot de verkiezing van de verschillende commissies, hetgeen niet met problemen gepaard ging. Behalve de Elftalkommissie A en de Jeugdkommissie bleven alle kommissies in ongewijzigde samenstelling bestaan, Ook de rondvraag leverde geen grote discus sies op, ondanks een zwakke poging daartoe, zodat voorzitter Jan van Dijk de vergadering reeds om 23.20 kon sluiten. Red. 10 x TWENTSE ROS Onze selektie-groep heeft wederom een bezoek gebracht aan Enschede voor het spelen van het Twentse Ros toernooi. Zoals velen reeds hebben vernomen, speelden onze mannen een goed toernooi en na de eerste dag (6 punten uit 3 wedstrijden) zag het er zelfs naar uit dat wij een goede kans op de eerste plaats hadden. Zondagmorgen tegen Wilhelmina verloren wij echter met strafschoppen en was een top-positie niet meer haalbaar. Dat wij uiteindelijk de zevende plaats (16 deelnemers) behaalden, bleek van ondergeschikt belang, De stemming en het vertoonde spel waren alleszins hoopgevend voor het komend seizoen en dat verheugde uiteraard alle begeleiders en supporters. Alvorens wij 5 september thuis tegen ROOD-WIT A van start gaan, zullen nog verschillende oefenwedstrijden gespeeld worden en zal trainer Gerard van Dijk nog even de tijd hebben om tot de sterkste formatie te komen. De eerste wedstrijd wonnen wij van Elinkwijk met 1-0 en dat hadden wij de laatste 5 jaren nog niet gepresteerd. De fraaie goal was van de voet van Kees Gehring,

Schakels (clubbladen) | 1976 | | pagina 3