56e jaargang verschijnt wekelijks 1 september 1976 Nr. Redactie: Frank Reddering Oud Ehrenstein 4 Amsterdam, tel. 420053 Administrateur: Karei Swart Amstelveenseweg 300 A'dam, tel. 724587 EEN AFSCHEID EN EEN BEGIN Donderdag, 24 juni 1976, de dag van de jaarlijkse algemene ledenvergadering stond hele maal in het teken van het afscheid als voorzitter van mijn eminente voorganger Dio Hermens. Gelukkig hersteld, kon hij persoonlijk aanwezig zijn. In 1965 in het bestuur gekomen als vice-voorzitter onder Henk Kappelhoff, een functie, welke hij 7 jaar lang voortreffelijk vervulde. In 1972 verklaarde hij zich bereid om Henk Kappelhoff op te volgen. Daar was zeker moed voor nodig, omdat toen al duidelijk werddat wij, zeker op sportief gebied moeilijkere tijden tegemoet gingen. En moeilijk is het geweest. De strijd om de hoofdklasse te halen en de strijd om daarin te blijven, u allen ongetwijfeld nog genoegzaam bekend. Mede dankzij zijn voortreffelijke leiding is dat alles gelukt. Namens het bestuur had ik het genoegen om aan de ledenvergadering te mogen voorstellen Dio tot Erelid te benoemen: een voorstel, dat, uiteraard zonder meer werd overgenomen, daarmee de bizonder grote dank tot uitdrukking brengend voor al hetgeen Dio voor onze goede club gedaan heeft. Het is voor mij een bizondere eer om voorzitter van onze club te mogen zijn. Ik hoop uw aller vertrouwen niet te beschamen. Alleen kan ik niets, met u allen samen heel veel. Uiteraard blijft het bestuur streven naar handhaving van onze club in de hoogste klasse in het amateurvoetbalwaar zij krachtens traditie en ouderdom recht op heeft en dit alles (een goed verstaander heeft een half woord nodig) binnen de reglementen van de K. N. V. B. Mede door onze pur-sang amateur instelling is het een dwingende noodzaak om ruime aan dacht aan onze jeugd te blijven besteden. Ook vanaf deze plaats een hartelijk welkom voor Hans de Wijs bij zijn benoeming tot bestuurs lid, alsmede thans officieel voor Rob Duis bij zijn benoeming tot vice-voorzitter. Welkom ook onze nieuwe trainers voor onze jeugdselecties, de heren Weerman en Thomas, waarvan wij hopen, dat zij zich spoedig in onze vereniging zullen thuisvoelen. Ik dacht, dat wij met vertrouwen het komende seizoen tegemoet konden zien. Een "rustig" seizoen voor ons eerste zou al een hele verademing zijn. Alle vertrouwen in "good old" Gé van Dijk en zijn, zeker dit jaar, bepaald "bredere" selectie. AFC-ers, ABC-ers, ACC-ers, ATC-ers Onze sociëteit staat voor U open Aanbevelend Martin Frank Visser Maandags clubavond feesten, recepties, diners Dit is de Schakel die komt binden, De oude club aan d'oude vrinden. op de week-ends vanaf 10 uur andere dagen vanaf 14 uur dinsdag gesloten) Tevens unieke gelegenheid voor het houden van alle soorten ruime parkeergelegenheid keus uit vele menu's tijdig bespreken met telefoon 44 55 75

Schakels (clubbladen) | 1976 | | pagina 1