-10- referee, overigens zeer juist. Wat nu, zult u zeggen. Doch de Hutspot-boys hadden alles goed afgesproken. Tom rende uit zijn doel om de corner te nemen. Hoog lobte hij de stuiter voor het hok, en verdomd als het niet echt gebeurd is, Jimmy vloog omhoog en ramde een kopbal in de touwen, die er niet om loog. Het stadion stond overeind. Toen het weer recht stond, had er een dramatische gebeurtenis plaats. Het was één minuut voor half-time. Een van de Chelseeja spelers, de de kleere in had door die 0-1 stand schopte Jimmy zó hard tegen zijn enkel, dat deze met een brancard naar het ziekenhuis werd gebracht. In de laatste minuut hield Tommy z'n hok schoon. Speelde wat op balbezit tot het fluitje voor rust ging. Toen de match afgelopen was ging Tom direct naar het ziekenhuis om Jimmy te zien. "Nou", zei deze. "Hoe is de eind uitslag? Heb je het gered Tom pinkte een zilte traan uit het oog. "Met 8-1 hebben we ver loren" snikte hij erbarmelijk. "As je me nou belazert en het ging juist zo enorm goed" zei Jim my "wat is er in hemelsnaam gebeurd?". "Een ramp man, die andere negen spelers waren toch nog gekomen:" Oh ja en of u niet over de biljarts wilt lopen. T -r, TT J J.E. Vanmé de Bout-Hachêle BAR TALK Plantenbak I Enkele maanden geleden vroeg ik om hulp voor de verzorging van onze kapitale planten, die zo her en der in ons Clubhuis staan verspreid. En ziet, Mevrouw Slaap bood deze hulp aan. Bijna elke maandagmiddag kunt u haar bezig zien met deze door haarzelf ook wel als prettig geziene werkzaamheden. En het resultaat is er dan ook naar. Nu zou mijnerzijds een vraag moeten zijn of niemand er bier of andere dranken in zou willen gooien. Dat doe ik echter maar niet, want er is altijd wel een randdebiel, die daardoor op een ideetje wordt gebracht. Onze dank geldt Mevrouw Bep Slaap. Plantenbak II De heer Slaap, overigens ook bekend als Benny Bocó, (touchez pas au Rififi) vergezelt haar wel doch assisteert haar niet. Hij krijgt terwijl zij werkt biljartles door daartoe speciaal aange- trokkenen als Thomas Tacke en Frans Haberer. Zijn vorderingen bespreekt hij liever niet. Het eindresultaat van zijn inspanningen geldt slechts, zegt hij. Emancipatie Vanaf mijn vaste plek aan de bar had ik hem wel meer zien zitten. Echter nog nooit op dit uur van de zondag. Fervent liefhebber van Studio Sport zijnde nam hij steeds reeds op het vaste uur af scheid. Nu was het echter al half acht. Mijn vraag lag voor de hand nietwaar. Welnu. Hij kwam thuis aan kijken niet meer toe. Zijn vrouw, niet zo geporteerd voor het voetbal, bleek zich een gedresseerde vlieg te hebben aangeschaft. Verkrijgbaar in het Vrouwenhuis naar ik meen. Telkens als mijn vriend het tweede net had aangezet liet zij het beesjte uit zijn doosje en prompt vloog hij de tiptoets van Nederland I aan. Eerst dacht onze man nog aan storing. Maar daar het "Even geduld a.u.b. steeds maar uitbleef moest hem wel een licht opgaan. Ze vinden wat uit. Een gedresseerde vlieg. Scouting Er zou in Katlijk of daaromtrent een veelbelovend talent rondlopen. En of ik even wilde gaan kijken. Nou, dat viel mooi tegen. Reden om op de teleurstelling een kleinigheid te nuttigen. We kwamen aan een leuk toonbankje te staan en raakten in gesprek. U kent dat. Drankje over en weer etc. Nou heb ik mooie weigeringen gehoord wanneer één van de laatsten werd aangeboden. Zoals daar zijn: het eten wacht, de lichtreclame dient uitgedraaid enz. Deze Fries aan de bar weigerde op het laatst ook en sprak: Neen, ik moet morgen vroeg op. Ransuilen ringen. En verdomd het was nog waar ook. Reden voor mij om deze erin te houden. Jan Tj ailing BRIDGEN BIJ AFC Ook het AFC-bridge seizoen begint weer. Donderdag 9 september a.s. de eerste drive van dit seizoen. Aanvang 20.00 uur. De meeste AFC-bridgers voldoen wel aan de hieronder gememo reerde eigenschappen. Waarom zou u het niet eens proberen? - U bent een gemiddelde bridge-speler - U heeft matige speelkwaliteiten, die u (natuurlijk) hoger aanslaat dan zij werkelijk zijn. Een geringschattend oordeel over alle bekende systemen. En een privé systeempje., dat u steeds toepast zodra u met een van uw vaste partners samenspeelt. - Uw biedingen zijn redelijk en tegenspel laat te wensen over. - U heeft geen ambitie om een expert te worden maar geeft er de voorkeur aan om niet te verliezen. - U houdt geen boek van uw winsten en verliezen en vertelt aan ieder dat u denkt, dat u ongeveer quitte speelt.

Schakels (clubbladen) | 1976 | | pagina 10