56e jaargang 16 juni verschijnt wekelijks 2.2- Redactie: Frank Reddering Oud Ehrenstein 4 Amsterdam Administrateur: Karei Swart Amstelveenseweg 300 A'dam, tel. 724587 EIND GOED. AL GOED, of l'histoire se répète Degene die in de loop der jaren op een of andere wijze de wederwaardigheden van AFC heeft gevolgd, zal zich ongetwijfeld wel eens hebben afgevraagd: wat is dit voor een club! Jaar in, jaar uit hetzelfde beeld. Gedurende de gehele competitie de angstige spanning of wij wel in staat zullen zijn die resultaten te behalen, waarvan wij vinden, dat ze binnen ons bereik liggen, de teleurstellingen als dit niet gebeurt, de oplevingen als er een verbetering intreedt en de verslagenheid als aan de verwachtingen daarna wederom om een of andere onnaspeurbare reden niet voldaan wordt. En dan tot slot, liefst in de laatste wedstrijd en als het even kan nog in een beslissingswed strijd komt dan toch nog het door ons allen zo innig gewenste eindresultaat en is het normaal zo lauwe AFC stapelgek van vreugde en laat dit merken ook! Natuurlijk is dit beeld een weinig overtrokken en herinneren wij ons ook onze laatste kampioen schappen in 1967 en 1969, maar dat is toch alweer een tijd geleden. De laatste jaren, ook die welke ik als voorzitter heb mogen meemaken, zijn wel degelijk verlopen op de wijze als ik hierboven heb geschetst. U kunt zich voorstellen dat ik nu juist bij mijn aftreden er erg gelukkig mee ben, dat wij ons ook dit jaar in de hoofdklasse hebben kunnen handhaven en ik dank van harte de spelers en allen die hieraan hebben medegewerkt en zich hebben ingezet om dit mooie resultaat te bereiken. U zult echter ook kunnen begrijpen dat ik diep in m'n hart met de algehele situatie toch geen volledige vrede kan hebben. Er is een goed spreekwoord dat zegt: De kruik gaat zolang te water tot ze breekt. We kunnen zonder meer vaststellen, dat met de kwaliteit van de spelers, de deskundigheid van de trainers en begeleiders wij in de hoofdklasse een rol van betekenis behoren te spelen. Ik geloof echter, dat wij ons meer moeten realiseren, dat wij in de hoofdklasse voetballend, werkelijk topsport aan het bedrijven zijn en dat wij de consequenties daarvan als amateurs nog AFC-ers, ABC-ers, ACC-ers, ATC-ers Onze sociëteit staat voor U open Aanbevelend Martin Frank Visser Maandags clubavond feesten, recepties, diners Dit is de Schakel die komt binden, De oude club aan d'oude vrinden. op de week-ends vanaf 10 uur andere dagen vanaf 14 uur dinsdag gesloten) Tevens unieke gelegenheid voor het houden van alle soorten ruime parkeergelegenheid keus uit vele menu's tijdig bespreken met telefoon 44 55 75

Schakels (clubbladen) | 1976 | | pagina 1