-9- VEILIG Afgelopen zondag stelden het derde en het zesde zich veilig. Het derde legde de basis daarvoor al een week eerder door met 4-2 van het nu gedegradeerde 't Gooi te winnen. Vier(! goals van Jean Bollen gaven de doorslag. Het karwei werd afgemaakt met een 2-0 overwinning op het op de tweede plaats staande Zwaluwen Vooruit 2. Ook het zesde was nog niet geheel veilig. Door de 4-2 overwinning werd echter meer dan het ene benodigde punt binnen gehaald en met 17-15 is er zelfs nog uitzicht op een vijfde plaats. We hopen dat drie en zes een voorbeeld voor één zullen vormen, zodat het gezegde "Goed voorbeeld doet goed volgen" eens te meer opgeld zal doen. GOED GENOEG Voor wie het nog niet weet; Goed Genoeg is de naam van de vorig jaar in AFC-kringen opgerichte zaalvoetbalclub. Initiatiefnemers Ap Landman en André van de Bor hebben eer van hun werk gehad. Het tweede team werd glansrijk kampioen, terwijl beide teams promoveerden. Door gebrek aan zaalruimte werd door de bond een elftallen-stop ingesteld, hetgeen het bestuur van Goed Genoeg tot een ledenstop, uiteraard niet tot een donateurs stop, noodzaakte. Het zaalvoetbal maakt een enorme ontwikkeling door en de z. v. v. Goed Genoeg is daarvan een duidelijke exponent. Volgend seizoen gaat het eerste team in de tweede klasse spelen en gezien de prestaties van het afgelopen jaar lijkt het zeer goed mogelijk, dat weer een toppositie bereikt zal kunnen worden. Er wordt immers goed genoeg gespeeld, ZOMER De zomer staat weer voor de deur. We zagen al veel prominenten op de tennisbanen tamelijk actief bezig. Ook de honkballers waren al in de weer, maar het was toch nog iets te koud. We hopen op een mooie zomer en wensen onze zomerzusters ACC, ABC en ATC veel sukses in de komende kompetities, KAMPIOENEN (III) We worden dit seizoen niet rijkelijk bedeeld met kampioenen. Twee van onze teams, senioren 4 en junioren A4, pakten tot nu toe de titel in hun afdeling. Senioren twee was een gedoodverfde kampioen, maar heeft nu slechts nog een theoretische kans. De precaire situatie van het eerste is hier natuurlijk van duidelijke invloed geweest. Alleen wanneer zondag van Volendam gewonnen wordt en DOS verliest, is het kampioenschap een feit. Het lijkt niet moeilijk, maar je kan natuurlijk nooit weten. Twee potentiële kampioenen levert onze zaterdagafdeling op. Zat-twee staat met 15-26 relatief een punt voor op Ookmeer, dat 17-29 heeft. Drie keer winnen en de buit is binnen, Zat-drie kan het kampioenschap niet meer ontgaan. De nummer twee Zeeburgia (17-27) kan alleen nog maar gelijk komen met het "wonder(lijke)-team"van Coach Hellenio H. Hendrix, dat met 16-29 nog steeds ongeslagen is. Een duidelijke zaak, dat de flessen champagne hier al besteld zijn. Vier kampioenen, het zijn er wel eens meer geweest, Volgend jaar mogen het er wel wat meer zijn. Maar laten we eerst zorgen, dat het eerste in de hoofdklasse blijft. Want dat is voorlopig het belangrijkste. KOPY Uw redacteur heeft niet te klagen over een teveel aan kopy. Dit keer was het aantal inzen dingen eigenlijk bedroevend klein. Onze dank aan de trouwe scribenten. Hopenlijk zullen wat meer uwer in de pen klimmen, of achter de schrijfmachine plaatsnemen, om een bijdrage te leveren aan de laatste uitgebreide schakel van dit seizoen. Kopy gaarne inleveren voor woensdag 2 juni a. s. bij Frank Reddering, Oud Ehrenstein 4, Amsterdam.

Schakels (clubbladen) | 1976 | | pagina 9