9 Er zijn wel meer hele vreemde daden gepleegd, waar zeer grote geheimzinnige krachten uit voortkwamen. Doch er is één zeer strenge conditie aan verbonden: concentreer u vóór de wedstrijd met als décor het gebeurde bij het score-bord. Stop in de zak van uw voetbalbroekje een duplicaat van de wens, die u toen hebt begraven. Flauwe kul? denkt u. Helemaal niet. Dit idee is geen bepaald systeem, doch een psy chologie. Er is geen cent bijgeloof bij. Ik herinner mij nog uit het verleden een methode van Jaap Reeder. Toen zetten alle spelers vóór de wedstrijd begon, hun vuisten allemaal op elkaar, Zoiets Olleke-bolleke- rubisolleke. En dan moesten ze allemaal tegelijk zeggen: "Een-twee-drie."en dan een schuin woordje van drie letters, dat niet past in onze nette Schakel. Ook toen hebben we het vuile lijf gered, U ziet maar: mysterieuze krachten in de sport. Oh, ja, en of u niet uw schoenen aan de handdoek van de W, C. wilt afvegen! J. E, Canmé de Bout Hachèle DRANKKONTROLE Mooier kon het niet, uitgerekend zaterdag 14 februari j. 1. komt een bekend ochtendblad ons waarschuwen voor drank, politie, auto's en de gevolgen van deze kombinatie. Juist de dag, waarop de B Kommissie z'n Mid-Seizoen-Borrel wilde gaan drinken. Een borrel voor pakweg zo'n vijf-en-tachtig A. F. C. ers en hun dames. Voetballende clubgenoten, die in één van onze "rekreatie-elftallen" (wie vindt zo'n rotwoord uit) zondag's wat verpozing zoeken. Echte liefhebbers dus, die zelfs op hogere leeftijd nog niet van de velden af te schieten zijn. Ter zake, besloten werd een feestje te bouwen en wel in onze dependance aan het Jollenpad. U weet wel, het paviljoen van Bert Pas, Achteraf gezien een goede greep, zeker nu met al die op hande zijnde kontróles, A. F. C, Boelelaan heeft toch al zo'n bekende klank. Goede artiesten, koks, kelners hadden hun gewaardeerde medewerking al aangeboden, zodat het geheel van sukses verzekerd was. Maar toen, de grote sof, het gewraakte artikel in eerder genoemd blad, en nog wel op de voorpagina notabene, Wat een ramp overkwam ons. Negen doordouwers (zondag's ook) lazen gelukkig een andere krant. Zij kwamen met hun charmante dames toch die borrel drinken en hoe Het waren knapen met een blanco strafregister die in deze borrel alvast hun generale zaten voor een naderend Carnaval. Zondagmorgen in alle vroegte hebben we nog even het goede van Berts keuken geproefd en zijn we via bospaden en weilanden en zelfs het Nieuwe Meer op slinkse wijze ver dwenen. De zucht in de beruchte blaaspijp wisten we ook op deze manier weer te ont lopen. Populair ochtendblad bedankt voor uw welwillende medewerking, beroerder kon het niet. Wij hopen echter dat niets u zal weerhouden om op ons volgende feest van de partij te zijn. Hans de Wijs Kent u deze. De B Kommissie organiseert 1 april a. s, in de Garderobe en Toiletten van ons A. F. C. een grandioos feest, Vóór de pauze: Toon Hermans One Man Show Tijdens de pauze: Bezichtiging van de Stallen, o, a, de Blue Bell Girls Nil de pauze: Frank Sinatra Live Komt allen. Toegang gratis. Zouden we (het) toch zat zijn?

Schakels (clubbladen) | 1976 | | pagina 9