Celeritudo 2 - AFC 3 11.30 uur Bijeen AFC 9,45 uur Scheidsrechter: J. Th. v. d. Kroon,
Leider: R. Hoogendoorn
UITGENODIGD WORDEN: Berrier, Draisma, Groeneveld, Haan, Huisman, Laarhoven,
Loonstijn, Madsen, de Ridder, Seunke Verhaal, Visser, de Vries
AFSCHRIJVEN: vrijdag tussen 19.00 - 19.30 uur bij R. Hoogendoorn tel. 023-288588.
Aalsmeer 2 - AFC 4 12.00 uur Bijeen 10.30 uur AFC. Scheidsrechter: N. J. A. Beers, Leider:
M. Duinker.
UITGENODIGD WORDEN: de Bruin - Cruyff - v. Gelder - Huigen - Lissauer - Matthijsen -
Minor - Pelsma - Vos - Wijnen - Zehenpfenning - Zomer - v. Wattingen
AFSCHRIJVEN vrijdag tussen 19.00 - 19.30 uur bij M. Duinker, tel. 02974-542
FIT 3 - AFC 5 12.00 uur Bijeen 11.15 uur FIT. Scheidsrechter: N. Witteveen, Leider: F. Spoel.
UITGENODIGD WORDEN: Bouwhuis, A. v. Bork - Claus - J R Gerritsen - v. d. Horst -
Kamperman - Klötz - Overdiek - Parsson - Tjon-a-ten - J. Vellenga, Harmsen
Animo 3 - AFC 6 14.30 uur Bijeen 13.45 uur ANIMO. Scheidsrechter: P. v. Rijn, Leider:
F. Haubrich
UITGENODIGD WORDEN: de Boer - P. v. Bork - v. Broekhuizen - A N Bruinsma - Gianotten -
v. Ittersum - A. Kahn - Knijff - de Kok - F. de Vries - M. Kahn - v. Weldam - Wielinga
AFSCHRIJVEN vrijdag tussen 19.00 - 19.30 uur bij F. Spoel, tel. 02963-3877
N. B. Gehring - Klein - P. Vellenga
TOPSCORERS: Disselkoen 11Zomer 8, P. v. Bork, Bijlsma, R. Gerritsen, Kamperman,
Kemna 5, W. Bruinsma, Groeneveld, v. Ittersum, Jung, Klotz en Reygersberg 4.
AFC 7 - WMHO 2 Bijeen 9.30 uur AFC.
NN- Sep - de Boer - J. Bosma - ten Brink - Bronwasser - Bos - v. Tulder - Pront - Broek
huizen - Swart -
Res. Schrijver - v. d. Valk - Swalef
DVOS 3 - AFC 8 Bijeen 11.30 uur DVOS.
Franke - Amesz - v. Heesch - de Wijs - Mienstra - de Hond - v. Caspel - Ringe - Delsing -
v. d. Broek - Jadnannansing
Res. de Nobel - Gamelkoorn
Argonaut 3 - AFC 10 LET OP DE AANVANGSTIJD Bijeen 11.30 uur
Hesseling - Hylkema - Koster - Kamphuis - v. Cleef - Pas - Duursma - Paarlberg -
Verwayen - Kohen - G. Bosma
Res: Elias - G, J. Bos
AFC 11 - Roda '23 7 Bijeen 9.30 uur AFC
v. Straten - Kloos - Woudstra - Kukenheim - Gebr. v. Laar - Becerra - Nesenberend - Stokvis-
Gianotten - Fischer
Res, A. de Jong - Kerker
AFSCHRIJVEN vrijdagavond tussen 19.00 - 20.00 uur Heer G. v. Caspel, tel. 172984.
AFC 12 - KBV 8 Bijeen 14.00 uur AFC
van Dijken - Koster - Mulder - de Jong - Ackerman 1 Reddering - van Soomeren - van Dijk -
Klein - Willemse - Brand
Res: Leloux - Nesenberend - Polak
ZATERDAG 13 december
AFC1 - NFC 1 14.30 uur Bijeen 13.30 uur AFC. Grensrechter: A. Kaiser.
AFSCHRIJVEN 19.00 - 20.00 uur vrijdagavond tel. 445575.
Opstelling: v. Heeswijk - Baarschers - Huisman - Pellenboer - Landman - Sandberg -
Timmerman - Dear - Sonnenschein - v. Osch - Huissoon -
Res. v. d. Bor - de Jonge - Scheepstra.
AFC 2 - DVVA 4 14.30 uur Bijeen 14.00 uur AFC.
Beuke - Brouwer - v. d. Bergh - Aukema - Theunissen - Tromp - Speelman - Stroker -
Witteveen - Dukker - Oostra - Perton
AFSCHRIJVEN: B. v. d. Bergh, 715791 vrijdag 19.00 - 20.00 uur
Wartburgia VIII-AFC III 12.45 uur Bijeen 11.30 uur AFC Coach H. Hendrix
Opstelling: Snelleman - F. Bogaers - v. d. Valk - Geesink - Cohen - Munter - Visser -
Klippers - Bouman - G. Bogaers - de Graaf
Res. Reddering - Dik - Kikkert - Limburg - Smit.
AFSCHRIJVEN: vrijdagavond 18.00 - 19.00 uur J. A. Kikkert tel. 251001