Ill
LOTERIJ
De decembermaand nadert, de maand waarin veel gegeten en gedronken wordt.
Op de laatste dag van de maand november bereiden wij u daarop al een beetje voor.
De prijzen voor deze loterij staan geheel in het kader van het eet en drinkgebeuren.
Ie prijs: haas met fles rode wijn
2e prijs: fazant-haan met fles witte wijn
3e prijs: fazant-hen met fles witte wijn
4e prijs: twee hazebouten met fles rode wijn
5e prijs: één fles witte' en één fles rode wijn
U kunt haast voor niets eten. Eén lot kost slechts 0, 50.
Koop veel loten en eet u smakelijk.
BAL AFC - ROOD WIT A
De bal voor onze thuiswedstrijd van zondag a. s. wordt aangeboden door de heer Donald Speel
man.
A
AFC-Rood Wit 14.30 uur Bijeen: 13.00 uur Bestuurskamer AFC. Scheidsrechter: Ch. Verhage
Grensrechters: K. v. d. Plas en C. W. Kayer, Leider: R. Duis, Trainer: P. Ouderland;
Masseur: J. Huybens
AFC 2 - Volendam 3 12.00 uur Bijeen: 10.45 uur Bestuurskamer AFC. Scheidsrechter: P. R.
Wardenaar; Grensrechter: J. Vermeulen; Leider: S. van Gelder
UITGENODIGD WORDEN: Ackerman - Berrier - v. d. Bor - v. Brevoort - Burke - Bijlsma -
v. Dijk - Disselkoen - Gehring - Geluk - Hommel - Houben - Kemna - Kottman - Laarhoven-
Lans - Leeser - Leloux - Parsser - Rachman - Rongen - v. Reygersberg - Seunke - Veen -
Verhaal - Visser
AFSCHRIJVEN 1 en 2 donderdag tussen 20.00 en 20.30 uur bij E. V. tel. 445575
ZWALUWEN VOORUIT 2 - AFC 3 11.00 uur Bijeen 9.15 uur AFC. Scheidsrechter: J. A. H. v.
Zandbergen; Leider: R. Hoogendoorn UITGENODIGD WORDEN: Draisma - Groeneveld -
Huisman - Haan - Jung - Loonstijn - Madsen - Rodenburg - de Rooy - de Ridder - Sandberg -
de Vries - Zehenpfennig
AFSCHRIJVEN Vrijdag tussen 20.00 - 20.30 uur bij R. Hoogendoorn, tel. 023-288588
NEA 2 - AFC 4 12.00 uur Bijeen: 10.15 uur Huize Duinker, Wijde Blik 24, Nes a/d Amstel.
Scheidsrechter: M. Bakker; Leider: M. Duinker UITGENODIGD WORDEN: de Bruin - Cruyff
v. Gelder - Huigen - Klein - Lissauer - Matthijse - Minor - Pelsma - v. Wattingen - Wijnen
Uchtman - Vos - Zomer
AFSCHRIJVEN vrijdag tussen 19.00 - 19.30 uur bij M. Duinker, tel. 02974-542
Sport 2 - AFC 5 10.00 uur Bijeen 9.15 uur bij SPORT, Scheidsrechter: A. H. v. d. Broek;
Leider: F. Spoel. UITGENODIGD WORDEN: Bonnet - A. v. d. Bork - Bouwhuis - Claus -
J. Gerritsen - R. Gerritsen - Harmsen - L. v. d. Horst - Kamperman - Klotz - Tjon a Ten-
Parsson - J. Vellenga - M. Kahn
ARSENAL 3 - AFC 6 14.30 uur Bijeen: 13.45 uur bij ARSENAL. Scheidsrechter: P. J. Quen-
tin, Leider: F. Haubrich. UITGENODIGD WORDEN: de Boer - P. v. d. Bork - Broekhuizen -
A. Bruinsma - W. Bruinsma - v. Ede - N. Gianotten - v. Ittersum - A. Kahn - Knijff -
F. de Vries - v. Weldam - Wielen C. P. - H. de Kok
AFSCHRIJVEN 5 en 6 bij F. Spoel vrijdag tussen 19.00 - 19.30 uur tel. 02963-3877
N. B. v. d. Linden, P. Vellenga, Prins
TOPSCORERS
Disselkoen 11; Zomer 8; Bijlsma, Kemna 5; W. Bruinsma, Jung, Kamperman 4; P. v. d. Bork,
Burke, Harmsen, Huigen, Klotz, de Kok, Pelsma, v. Reygersberg en Sandberg 3.
FIT 4 - AFC 8 Bijeen 13.00 uur bij Tom v. Heesch - Bolestein 650, tel. 443699.
Franke - Roosenschoon - de Wijs - v. Heesch - v. Cleef - Ringe - de Hond - Wijnperle -
v. d. Broek - de Nobel - Gamelkoorn
Res: v. Houten - de Boer
DWG 6 - AFC 9 Bijeen 9.30 uur DWG.
v. Raalte - Amesz - Köster - Schrijver - v. d. Valk - Hurwits - G. J. Bos - Schubert - Swart
Swalef - Pront -