c
55e Jaargang
25 november 1975
Nr. 16
Redactie: F. Reddering
Oud Ehrenstein 4
A'dam, tel. 420053
UITSLAGEN 22 en 23 NOVEMBER
AFC (Vet) - HVV 7-4; DOS 2 - AFC 2 0-5; AFC 3 - 't Gooi 2 3-2; AFC 4 - RKAVIC 3 2-1;
AFC 5 - Swift 4 0-0, AFC 7 - Rombout 4 6-2; AFC 8 - Swift 0-3; AFC 9 - Real Sranang2 0-4;
Rood Wit A9 - AFC 12 2-1. 5
JUNIOREN A
AFC - Alw. Forward 6-1, AFC 3
AFC 5 1-2.
Zeeburgia 3 4-5; RKAV 2 - AFC 4 1-3; Buitenveldert 3 -
AFC 3 1-5; AFC 4 - Abcoude 2 4-0; AFC 5 - Voorland 2-1;
JUNIOREN B;
AFC 2 - Aristos 5-1; DCG 4
AFC 6 - St, Martinus 5 2-4.
JUNIOREN C
SDW 2 - AFC 2 2-1; AFC 3 - Bijlmer 3-1; AFC 4 - DWG 2 0-9; Amstelland 3 - AFC 5 3-2;
The Victory 3 - AFC 6 2-1;
ALLE OVERIGE WEDSTRIJDEN WERDEN AFGELAST!
PROGRAMMA ZATERDAG 29 NOVEMBER
14.30 uur Arsenal - AFC(zat) (1) 12.00 uur DJK 3-AFC(zat) 2 (34)
14.30 uur AFC (zat) 3 - Zeeburgia 4 (55), 2e veld 14.30 uur AFC(Vet)-HBS, 3e veld
PUPILLEN: zie bij opstellingen!
PROGRAMMA ZO ND A. G 30 NOVEMBER
14.30 uur AFC-Rood Wit A(Hfdklasse A)
11.00 uur Zw. Vooruit 2 - AFC3 (118)
10.00 uur Sport 2 - AFC 5(213), le veld
AFC 7 vrij!
10.00 uur DWG 6-AFC 9 (322), 2e veld
14,30 uur AFC 11 - Aristos 7(418) 2e veld
■JUNIOREN A:
12,00 uur RCH - AFC(Interr. Jun. A)
14.30 uur AFC 3 - Germaan 2(515), 3e veld
12.00 uur Roda'23 3 - AFC 5(525), 3e veld
JUNIOREN B
12,00 uur AFC - DCG(601) 3e veld
10,00 uur AFC 3 - Muiderberg(627), 3e veld
10.00 uur AFC 5 - Wilskracht 4(635) 2e veld
JUNIOREN C:
12,00 uur AFC~DWS(701) 4e veld
12.00 uur T
12.00 uur AFC 2 - Volendam 3(116)
12.00 uur NEA 2 - AFC 4 (128)
14.30 uur Arsenal 3-AFC 6(217), 2e veld
14.30 uur Fit 4 - AFC 8(318), 2e veld
12.00 uur Germaan 4-AFC 10(324) le veld
AFC 12 vrij!
10.00 uur NEA - AFC 2 (505) le veld
14.30 uur AFC 4 - DVH 2(524) 4e veld
10.00 uur AFC 6 - DWG 5(534) 4e veld
10.30 uur Aalsmeer-AFC 2[612) 2e veld
10.00 uur Diemen 2-AFC 4(628), 2e veld
12.00 uur AFC 6-Pancratius 6(637)2e veld
(res. shirts)
13.15 uur AFC 2 - DWV 3(712) 4e veld
Dit is de Schakel die komt binden,
De oude club aan d'oude vrinden.