c
55e jaargang
18 november
No. 15
Redactie: F. Reddering
Oud Ehrenstein 4
A'dam, tel. 42053
PROGRAMMA 30 NOVEMBER
AFC-Rood Wit A; AFC 2 - Volendam 3; Zwaluwen Vooruit 2 - AFC 3; NEA 2 - AFC 4.
UITSLAGEN 15 en 16 NOVEMBER
OVVO - AFC (zat) 4-2; OSDO 5 - AFC (zat) 2 1-5; AFC (zat) 3 - HRVC 2 3-1; AFC (Vet) - Black
Devils 3-1; EDO - AFC 2-1.
PUPILLEN
B'veldert - Al 2-2; B'veldert 2 - A2 1-2; A3 - NFC 2 2-1; A4 - Arsenal 3 5-0; A 5 - B'veldert
4 0-5; A6 - DVH 2 0-4; A7 - Amstelveen 3 0-3; Lijnden 4 - A8 0-0; A9 - NEA 2 2-1; A 10 -
AMVJ 4 5-0; BI - B'veldert 2-0; B2 - Arsenal 2-0; B3 - OSDO 0-8; KBV 2 - B5 0-0; Swift 3-
B4 1-1; B6 - Amstelveen 3 2-0; B7 - Martinus 5 2-0; Spartaan 3 - B6 0-0.
Alle vorige wedstrijden afgelast!
PROGRAMMA ZATERDAG22 NOVEMBER
12.00 uur AFC(zat) 3-Sport 2(55), 2e veld
12.00 uur AFC Jun Cl - VZV(vr), 4e veld
Pupillen: zie bij opstellingen!
PROGRAMMA ZONDAG 23 NOVEMBER
AFC 1 vrij!
12.00 uur AFC 3 - 't Gooi 2 (118)
10.00 uur AFC 5 - Swift 4(213) 4e veld
10.00 uur AFC 7 - Rombout 4(317)3e veld
14.30 uur AFC 9 - Real Scranang 2(322) 2e vld.
AFC 11 vrij
JUNIOREN A
15.00 uur AFC (Vet) - HVV, 2e veld
11.30 uur DOS 2 - AFC 2 (116)
14.30 uur AFC 4 - RKAVIC 3 (128)
AFC 6 vrij!
14.30 uur AFC 8 - Swift 5(318) 3e veld
AFC 10 vrij
12.00 uur Rood Wit A9 - AFC 12(430), 5e veld
12.00 uur AFC - Alw. Forward(Interreg. Jeugd) A2 vrij!
3e veld
14.30 uur AFC 3 - Zeeburgia 3(5l5)4e veld
14.30 uur Buitenveldert 3-AFC 5(525)2e veld
JUNIOREN B
10.00 uur RKAV 2 - AFC 4 (524) le veld
A6 vrij
BI vrij
14.30 uur DCG 4-AFC 3(627)2e veld
12.00 uur AFC 5 - Voorland (635)2e veld
JUNIOREN C
Cl zie zaterdag
13.15 uur AFC 3 - Bijlmer(714) 4e veld
14.30 uur Amstelland 3-AFC 5(734) 3e veld
12.00 uur AFC 2 - Aristos(612), 4e veld
10.00 uur AFC 4 - Abcoude 2(628)2e veld
13.15 uur AFC 6 - St. Martinus 5(637) 2e veld
12.00 uur SDW 2 - AFC 2 (712) 4e veld
14.30 uur AFC 4 - DWG 2(713) 5e veld
10.30 uur The Victory 3-AFC 6(737) le veld
Dit is de Schakel die komt hinden,
De oude club aan d'oude vrinden.