zijn, We zagen er zelf een paar van het eerste, waarvan de mooiste misschien Henk Bijlsma zijn tweede doelpunt tegen RVC uit was. Het is overigens opvallend, dat AFC 1 meer scoort naarmate verder van huis gespeeld wordt. Een buitenlandse trip zou wat dat betreft zeker perspectieven kunnen bieden. Het tweede scoort regelmatig, alleen Ton Disselkoen nam al negen goals voor zijn rekening en wij kunnen nauwelijks geloven, dat dat allemaal frommel goals geweest zijn. En dan de lagere teams, uitslagen van 3-3 en 5-4 komen daar regelmatig voor. Waar blijven echter de verhalen over de spetters van 30 meter van Gerard Bos, Willem Bronwasser, Ger van Caspel en Peter Roosenschoon om maar een paar namen te noemen. Waar is het verhaal over kanon Willemse? Van het Zaterdagvoetbal drong wel iets tot ons door. Karei Baarschers vertelde over een gek doelpunt van Tim Timmerman, maar zijn ver haal was te verward om er iets zinnigs uit te kunnen opmaken. Er zou iets geweest zijn met vertraagde voorzet, die door een al tien minuten op de grond liggende, waarschijnlijk ver moeide Tim Timmerman werd ingekopt. Ook HansDukker vertelde in de wandelgangen een fantastisch verhaal over een van de vele doelpunten, die hij gescoord zou hebben. Leuk na tuurlijk, maar de eventuele lezers van dit blad hebben er niets aan, zolang het niet op schrift staat. Ook over de jeugd, die toch de helft van onze productie voor zijn rekening neemt, be reikte ons weinig berichten. Zelf zagen we de junioren 1 tegen Ajax, een wedstrijd waarin zij vergaten te scoren. Uit de enthousiaste verhalen van alweer Karei Baarschers en Louis Rieder hebben wij begrepen, dat zij dat wel degelijk en vaak zeer fraai kunnen doen. Van de overige jeugdelftallen doen met name de pupillen van zich spreken. Regelmatig wordt de tien- grens overschreden. Waar blijven de verhalen dan van de trotse vaders? Het aantal inzendingen bedroeg dus nul en dat is erg vervelend, omdat alle doelpunten door ondergetekende in Zat-drie gescoord met de bedoeling de prijs voor het mooiste doelpunt in eigen gelederen te houden, overbodig zijn geweest. We geven echter nog een kans weg en zien "nieuwe inzendingen" gaarne voor 8 december tegemoet. pj FERME JONGENS, STOERE KNAPEN Er lopen in sportclubs - écht niet alleen in ons AFC - lieden rond, die blijkbaar niet eerder verheugd en tevreden zijn, dan wanneer ze iets vernield of beschadigd of bevuild hebben. Op dat moment bereiken ze hun summum van sportbevrediging. Het is mijn oprechte intentie u in dit bulletin regelmatig op de hoogte te stellen van de droevige vorderingen op dit gebied. Niet om demonstratief onze vuile was buiten te hangen. Wel om uw niet te onderschatten hulp in te roepen deze - zeer zeker moderne - zucht tot vandalisme wat af te remmen. Niet steeds zijn het jeugdige vandaaltjes. Wanneer douche-deuren met base-ball knuppels in elkaar worden geramd, is dat het werk van ouderen, De muur van het herentoilet beklodderenmet chocolade in de hysterische hoop dat men denkt dat het poep is, was het opbouwende werk van jeugdigen. We houden u nauwkeurig op de hoogte. KI. van de Broek FEEST Vrijdag 10 oktober jl. was het feest op AFC. Zij, die er geweest zijn, - en dat waren er jammer genoeg te weinig - hoeven wij niet te verhalen, hoe gezellig het was. De muziek van Ad van de Hoed en Racket zorgde voor een lekker sfeertje. Om half één verzorgde Jan Blaaser een geweldige conference. Om half vier gingen de laatsten voldaan huiswaarts. Met zijn tweehonderden hebben we er een gezellig feest van gemaakt. Het klinkt afgezaagd, maar echt de thuisblijvers hadden ongelijk. Zij krijgen echter nog een kans, want op het eind van het seizoen komt er nog een feest. U komt toch ook weer? ppc COPY Inleveren copy volgende maand-Schakel uiterlijk maandag 8 december a, s. bij Frank Redde ring, Oud Ehrenstein 4, Amsterdam. GOKKE N Binnen AFC zijn er legio mogelijkheden om te gokken en niet alleen aan de kaarttafel, De grote prijzen kunt u binnenhalen door mee te spelen in de lotto of de toto. U doet u zelf misschien en AFC zeker te kort door te vergeten uw formulier in te leveren. De totocommissie wil graag meer werk en rekent daarom op u. Vul in die kruisjes dus Wilt u een klein gokje wagen, speel dan mee in de loterij, die bij iedere thuiswedstrijd geor ganiseerd wordt. Stel onze enthousiaste lotenverkopers niet teleur en koop de lootjes h 0,50 per stuk of 2, de vijf. VERSLAG In de Schakel van september jl. berichtte Piet Pas over de geweldige reis, die een junioren- ploeg onder leiding van hem, Ad de Jonge en Johan de Bie naar de Verenigde Staten maakte. Onlangs vond een reünie van deze reisgenoten plaats, waar zij met ouders en belangstellenden nog eens konden nagenieten van hun overzeesche ervaringen. Daarbij ontving ieder een fraai

Schakels (clubbladen) | 1975 | | pagina 6