M. W. v. d. Berg, don. Laan van de Helende Meesters 311, Amstelveen
MUTATIE;
van WL naar Don M. B. Moses
ADRESWIJZIGING
E. Somers(WL), Bevelandselaan 2, A'veen
J. N. v. Baaien, don, Fr. v. Mierisstraat 52, A'dam 1007
G. J. de Rooy(WL) Rijnstraat 127"',A'dam 1010
R. Didier( e jun) Bevelandselaan 2, A'veen
BEDANKT;
S„ Rijnboutt (1475), E. Reyzer(1492), K, W. Affourtit (don)
VETERANEN;
Zaterdag 1 november uit:Quick(Den Haag), Aanvang 16.15 uur, Verzamelen AFC 14.30 uur.
UITGENODIGD; v. d. Bergh - Briedé - v. Bruggen - Duis - v. Haren - v. d. Heydt - Hoogendoorn
de Jongh - Meier - Moesbergen - Nooy - Spee
Niet beschikbaar; Boskamp - Bouwens - v. Mierlo
Afschrijven; P. v. Ruyven, tel. 722673
MEDEDELINGEN ELFTAL-COMMISSIE -A
De volgende spelers worden donderdag na de training verwacht in de Bestuurskamer voor een
bespreking: Berrier - v. d. Bor - v, Brevoort - Disselkoen - v. Dijk - Kemna - Lans - Leeser -
Leloux - Jung - Parsser - de Ridder - van Reygersberg - Veen - Visser
Elickwijk - AFC 14.30 uur Bijeen AFC 12.00 uur, vervoer per bus, scheidsrechter: J. R. Kam
ping. Grensrechters: J. H. Meier en J. G. H. C. Nijhuis, Leider: R. Duis, Trainer: P. Ouderland,
Masseur: J. Huybens
SPW2 - AFC 214.30 uur Bijeen AFC 13.00 uur. Scheidsrechter: C. Bos, Grensrechter: J. Ver
meulen, Leider: S. van Gelder, UITGENODIGD WORDEN: Ackerman - Berrier - v/d Bor -
van Breevoort - Burke - Bijlsma - Disselkoen - v. Dijk - Gehring - Geluk - Hommel - Houben-
Jung - Kemna - Kottman - Lans - Leeser - Leloux - Parsser - Aachman - v. Reygersberg -
Rongen - Seunke - Uchtman - Veen - Verhaal - Visser
AFSCHRIJVEN: donderdag tussen 21.00 uur 21.30 uur bij EC tel. 445575
AFC3 - St. Pancratius 2 12.00 uur Bijeen 11.00 uur AFC Scheidsrechter: H. G. Veenendaal,
Leider R. Hoogendoorn UITGENODIGD WORDEN: Draisma - Groeneveld - Huisman - Haan -
Laarhoven - Loonstijn - Madsen - de Ridder - Roodenburg - Sandberg - de Vries - Vos -
Zehenpfenning (zie ook 4e elftal)
AI C 4 - Swift 2 14.30 uur Bijeen 13.30 uur AFC Scheidsrechter: E. E. Schildmeijer, Leider:
M. Duinker UITGENODIGD WORDEN: Bouwhuis - de Bruin - Cruyff - v. Gelder- Huigen -
Lissauer - Matthijsse - Minor - Pelsma - v. Wattingen - Wijnen - Zehenpfenning (zie ook 3e
elftal) - Zomer
AFSCHRIJVEN vrijdag 19.30 - 20.00 uur R. Hoogendoorn tel. 023-288588
AFSCHRIJVEN: vrijdag 19.30 uur - 20.00 uur M. Duinker tel. 02974-542
AFC 5 - SDW 4 10.00 uur Bijeen 9.15 uur AFC Scheidsrechter: F. A. Clement, Leider: B. Witte-
veen UITGENODIGD WORDEN: Bonnet - A. v. d. Bork - W. Bruinsma - Claus - J. Gerritsen -
R„ Gerritsen - Harmsen - v. d. Horst - Kamperman - M. Kahn - Klotz - Parsson - Tjon a Ten-
J. Vellenga r
AFC 6 - Buitenveldert 3 10.00 uur Bijeen 9.15 uur AFC Scheidsrechter: W. J. D. Vriens, Leider:
F, Haubrich UITGENODIGD WORDEN: De boer - P. v/d Bork - v. Broek - Huizen - P. Bruinsma
v, Ede - v. Ittersum - Knijff - de Kok - Overdiek - A. S. de Vries - v. Weldam - Wielenga
AFSCHRIJVEN: bij F. Haubrichs tel. 445575 vrijdag tussen 19.00 - 19.30 uur
N. B. Minor - de Rooy - v. d. Linden - Prins - P. Vellenga
TOPSCQRES:
Disselkoen 9, Zomer 5, W. Bruinsma 4, Bijlsma, Harmsen,Juns, Kemna, Kamperman, de
Kok 3.
AFC 7 - CTO'70 4 Bijeen 11.30 uur AFC. UITGENODIGD WORDEN: N. Gianotten - Sep - Bosma-
de Boer - Ten Brink - v. Caspel - Bronwasser - v. d. Broek - Pront - v. Tulder - Verwayen -
Res. G. W. Bos - Paarlberg - Swalef
AFC 8 Rombout 4 Bijeen 14.00 uur AFC UITGENODIGD WORDEN: Franke - Mienstra - de
Wijs - v. Heesch - Hylkema - Wijnperle - Ringe - de Hond - Gamelkoorn - de Nobel - v. Houten-
Res. Detering - G. J. Bos - Schrijver