-5-
AFC 8 - Sporting Zuid 6
Bijeen: 14.00 uur AFC
UITGENODIGD WORDEN: Franke - Ten Brink
Mienstra - de Wijs - v. Heesch - Ringe - v.
Caspel - Wijnperlé - v. Houten - de Nobel -
Gamelkoorn
AFC 9 - Sporting Zuid 7
Bijeen: 14.00 uur AFC
UITGENODIGD WORDEN: Sarfaty - Roosenschoon-
Köster - Schrijver - Amesz - De Hond - Jadnanan
sing - Pront - Swart - S chubert - Paarlberg
Res: 7-8-9: Swalef - Susan - Fischek - Kerker - v. Raalte - Kukenheim
AFC 10 - Spartaan 5 Bijeen: 9.30 uur AFC
UITGENODIGD WORDEN: Hesseling - Hulsebosch-
Koster - Hylkema - Visser - Somberg - B. Pas -
Elias - Duursma - Wagenaar - G. Bosma
Res: H. Gianotten - Becerra - C. de Boer (met
voetbalschoenen
AFSCHRIJVEN: vrijdagavond tussen 19.00 uur - 20.00 uur bij Heer G. v. Caspel, tel. 172984
KBV 8 - AFC 12 Bijeen 14.00 k. k.
UITGENODIGD WORDEN: van Dijken - P. Koster-
Mulder - R. de Jong - Nesenberend - Reddering-
van Soomeren - van Dijk - Klein - Willemse -
Polak
Res. Leloux - Ackerman - Brand
PROGRAMMA AFC zat. 18 oktober
Lijnden 1 - AFC 1 14.30 uur
Sport 4 - AFC 2 12.00 uur
AFC 3- Orient 3 14.30 uur
A JUNIOREN 19 oktober
AFC 1 - Volendam 2 12.00 uur
interregionale
Bijeen: 13.00 uur AFC
Afschrijven: Vrijdag 17 oktober 19-20.00 uur,
tel. 445575 (Baarschers)
UITGENODIGD WORDEN: v. Heeswijk - Baar
schers - v. Osch - Huisman - Sonnenschein -
Dollyslager - Huissoon - Sandberg - Dear -
Wiebenga - de Jonge - v. d. Bor - Landman -
Timmerman
Bijeen 10.45 uur AFC
Afschrijven: B. v. d. Bergh, vrijdag 19-20 uur,
tel. 715791
UITGENODIGD WORDEN: v. d. Bergh - Beuke -
den Braven - Dukker - Tak - Tromp - Teunissen
Aukema - Stroker - Perton - Oostra - Speelman -
Ridderikhof
Bijeen: 13.45 uur AFC
Afschrijven: J. Kikkert, vrijdag 19-20 uur,
tel. 251001
UITGENODIGD WORDEN: Snelleman - F. Bogaers-
v. d. Valk - Geesink - Limburg - Dik - Visser-
Munter - G. Bogaers - Bouman - Reddering -
Res. Cohen - Klippers - Kikkert - de Graaf -
Smit
Bijeen 11.00 uur AFC
Leiding: De heer Baarschers/v. Dijk
Opstelling: Haringsma - v. Weldam - E. Ludwig -
v. Zon - Belderink - Swaab - Hulst - Rieder -
Gans - Truyens - Cohen
Reserve: Spijker