-3-
MEDEDE LINGE N
UITSLAGEN 27 28 september:
Op 27 September werden alle wedstrijden afgelast.
R. V. C. -AFC 1-3; Vitesse'22 2 - AFC 2 0-0; AFC 3 - Ajax 4 0-1; AFC 4 - B'veldert 2 3-0;
AFC 5 - Swift 2 s. n. o. AFC 6 - TOB 4 1-1; AFC 8 - TABA 3 3-1; AFC 9-Zw. Schapen 3 1-1;
AFC 10 - ZRC 3 4-4; Y-Boys 5 - AFC 11 7-1; WMHO 5-AFC 12 2-4.
JUNIOREN A:
AFC-Ajax 1-2; Blauw Wit 3-AFC 2 3-2;
Amstelland 3-AFC 5 4-6.
B'veldert 2-AFC 3 2-4; AFC 4-Aalsmeer 3 5-1;
JUNIOREN B;
AFC 2-St. Martinus 0-0; AFC 3-Voorland 2 4-3; Blauw Wit 5-AFC 4 0-11; Voorland 4-AFC 5 1-1.
JUNIOREN Cs
Zeeburgia-AFC 1-2; Pancratius 2-AFC 3 2-0; DWG 2-AFC 4 afgel.
PROGRAMMA ZATERDAG 4 oktober:
14.30 uur: AFC-Neerlandia(zat) (1), 2e veld
AFC (zat) 3 vrij
Pupillen zie bij opstellingen!!
PROGRAMMA ZONDAG 5oktober:
14.30 uur:
11.30 uur:
12.00 uur:
14.30 uur:
14.30 uur:
14.30 uur:
JUNIOREN A:
14.30 uur: Meervogels-AFC (Inless, Jun. A)
A3 vrij
14,30 uur: AFC 5-Pancratius 4(525), 3e veld
(Res.Sh. A6 vrij
JUNIOREN Bs
AFC-VUC (hoofdklasse A)
Zeeburgia 2-AFC 3 (118)
Lijnden 2-AFC 5 (213)
AFC 7 - Roda'23 5(317), 5e veld
IJ-boys 4-AFC 9 (322), 2e veld
Roda'23 7-AFC 11 (418), 2e veld
12.00 uur: AFC (zat) 2. ADE 3 (34), 2e veld
14.30 uur: Kampong-AFC (Vet)
12.00 uur: AFC2-UVV2(116)
12.00 uur: KDO 2 -AFC 4 (128)
12.00 uur: Slotervaart 3-AFC 6 (217) le veld
12.00 uur: AFC 8-Swift 5 (318), 5e veld
10,00 uur: VDO 7-AFC 10 (324), 2e veld
AFC 12 vrij
12.00 uur: AFC 2- WA 2 (505), 2e veld (Res. Shirts)
14.30 uur: Vespucci 2-AFC 4 (425), le veld
10.00 uur: AFC-De Spartaan(6012e veld
10,00 uur: Rood Wit A4-AFC 3(627), 5e veld
10,00 uur: AFC 5-Schellingen 3(635), 4e veld
JUNIOREN C:
12.00 uur: AFC-SDW (701), 4e veld
12.00 uur: AFC 3-VDO 3(714), 3e veld(Res. sh)
14.30 uur: AFC 5-Sp. Zuid 3(734), 2e veld
LIGGING DER TERREINEN
B2 vrij
10.00 uur: AFC 4-DWS 5(628), 3e veld
10.00 uur: B'veldert 2-AFC 6 (vriendsch.
C2 vrij
12.00 uur: Volewijckers 2-AFC 4(713) 4e veld
10.00 uur: AFC 6-Pancratius 6(vr) (Res. Shirts)
Zeeburgia-Middenmeer (Kruislaan bij Spoorviaduct). KDO-Ringdijk, De Kwakel/ Lijnden-
Wijnmolenstraat, Badhoevedorp/Slotervaart- "Sportpark "Sloten", Sloten/Y-Boys- De Weeren,
IJdoornlaan/Beemsterstraat/VDO-Sportlaan, Uithoorn/Roda' 23-Noorddammerweg, Amstelveen/
Bovenkerk/ Z. S. G. O. Vespucci, DCG-Ookmeer, Tr oei str alaan/ Meervogel s - BuurtwegAker-
sloot/Buitenveldert-De Boelelaan, Rood Wit A-De Weeren, einde Vollendammerweg/Vole'-
wijckers -Buiksloterdijk bij N-Hollands Kanaal/AMVJ- Saskia van Uilenburweg, bij Kalfje,
Amstelveen/ Amstelveen, NFC-Sportlaan, Amstelveen/St. Martinus-Over brug, A'damseweg
245, Amstel veen/OSDO-Wethouder Koolhaasweg, Ouderkerk a/d Amstel/NSU-De Schinkel
achter Olympisch Stadion/NEA-J. Persijnstraat, Ouderkerk a/d Amstel.
BOE TE'S
J, C, N. Klein (AFC 4) - strafzaak 25, R. v. Zon (Jun. A2)-strafzaak 5,
F. Grigeleit (Jun. A2) - strafzaak 5,
Overmaken op Gem. Giro A. 515, t. n. v. de 2e penningmeester AFC, Abcoude.
PERSONALIA
Geboren op 27 september YVETTE, dochter van Nol en Rinske Kulkers.
Namens geheel AFC van harte gefeliciteerd.