SleteOma S&cvice The Reds To play or not to play Nieuws van het „Goed Genoeg' bridge front v/h JAN SUURBEEK De laatste dag van deze trip stond er een bezoek aan het grote Ajax op het programma en dankzij de voortreffelijke hulp van één der pleegouders werd ook dit een gesmeerd lopende middag waar bij het onze gasten toch wel opviel dat Ajax minder speelde dan in de glorietijd (Krojf en Neskens?). Maandag was het jammer genoeg zo ver want de tijd van gaan was gekomen en om met de gevleugelde woorden van een zeer trouwe supportster te spreken, het was werkelijk „too bad" dat onze Amerikaanse vrienden weer moesten gaan. Echter niet voor lang want wij hopen en verwachten volgend jaar weer deze vrienden te ontmoeten, dan in Amerika. Red Wings, see you in the U.S.A.! J. C. De basketbalcompetitie draait zo lang zamerhand op volle toeren. Het eerste van The Reds speelde vijf maal, won twee keer, verloor een keer ruim en een keer nipt, terwijl de wedstrijd tegen Azimma door de scheidsrechters gestaakt werd vanwege de dreigende houding van supporters en spelers van Azimma. Een nare zaak, waar The Reds wel de punten aan zullen overhouden. Het tweede en derde speelden ieder twee maal, waarvan een keer werd ge wonnen. Vier en vijf speelden er drie en alleen het vierde verloor een wedstrijd, weliswaar na verlenging. Ook de dames verloren een keer na verlenging, terwijl ook nog een normale nederlaag geleden werd. Er werd echter nog niet in de sterkste opstelling ge speeld, zodat ook hier nog punten ver wacht mogen worden. Al met al laten de sportieve resultaten niet te wensen over en er is dan ook alle reden voor een feest, dat zaterdag 16 november zal plaatsvinden in sociëteit Pig-inn van de Hogere Economische School. Aanvang 22.00 uur, ingang Pas- seerdersgracht. Alle A.F.C.-ers van harte welkom! regentijd. Maar om nu meteen maar naar Schellingwoude of wat dies meer zij af te reizen, is toch een te groot risiko met het lokkende bed nabij. Bellen, maar naar wie. De aanvoerder heeft altijd de hoorn van de haak en de rest is niet te vertrouwen, want die zeg gen altijd consequent dat het wel of niet doorgaat. Vrienden we zijn gered, bel 444350 en u wordt van uw twijfels verlost. Natuurlijk kan dit nummer zolang in gesprek zijn, dat het toch verstandiger is om maar naar het veld te gaan, maar dat moet u zelf maar bekijken. Voor de vele kaartliefhebbers in Goed-Genoeg-verband, dus voor alle leden en donateurs en hun familieleden van A.F.C., A.C.C., A.B.C. en A.T.C. is het bridge-seizoen in september weer be gonnen. Op 12 september en 3 oktober zijn de eerste twee drives verspeeld, er volgen er nog 7, dus iedereen kan zich nog voldoende uitleven in het prachtige bridgespel, met en tegen clubgenoten en vrienden. Ter informatie van alle leden volgen hieronder de uitslagen 'an de twee ver speelde drives en het algemeen klasse ment, terwijl er ook een opsomming wordt gegeven van de data van de nog te verspelen avonden, in principe altijd de eerste donderdag van de maand. Schroom niet om ook eens naar Goed Genoeg te komen om met uw partner gezellig te bridgen; iedereen is van harte welkom op de betreffende donderdagen, op welke dag u zich tot 19.45 uur kunt aanmelden bij de organisatoren, de heren Jochems en Bos. Uitslagen van donderdag 12 septem ber. A-ljjn: le plaats Bouman-de Rooy 2e plaats Hermens-van Senus 3e/4e plaats mevr. Nolff-Suurbeek/da- mes Nesenberend-v. d. Berg. B-lijn: le plaats de Waal en echtgenote 2e plaats Walker-Witteveen 3e plaats Geesink en echtgenote. Uitslagen van donderdag 3 oktober A-ljjn: le plaats Mevr. Nolff-Suurbeek 2e plaats Jochems-Enschedé 3e plaats Martens-Voorneveld. B-lijn: le plaats de Haan-v. d. Maas 2e plaats dames Hermens-Steeman 3e plaats Geesink en echtgenote. Algemeen klassement na twee drives 1. Bouman-de Rooy 130.56% 2. de Waal en echtgenote 114.28%} 3. Mevr. Nolff-Suurbeek 1I2.00%| 4. Geesink en echtgenote 110.12% 5. dames Hermens-Steeman 110.12% 6. dames Klein-van Galen 109.52% 7. de Haan-van der Maas 108.83% 8. Jochems-Enschedé 105.46% 9. Martens-Voorneveld 104.86%; 10. fam. Steensma 104.76%! De rij van ruim 20 paren wordt afgesloten door Burgering-Bos met 78.17% De data van de nog te spelen drives vallen in principe altijd op de eerste donderdagen van de maand; hieronder! de opsomming: donderdagavond 7 november (le donderdag v. d. maand) donderdagavond 12 december (donderdag na Sinterklaas) donderdagavond 9 januari (donderdag na Nieuwjaar) donderdagavond 6 februari (le donderdag v. d. maand) donderdagavond 6 maart (le donderdag v. d. maand) donderdagavond 3 april (le donderdag v. d. maand) donderdagavond 1 mei (laatste bridgedrive v.h. seizoen)} Heeft u dat ook wel eens, dat u zater dag- of zondagochtend wakker wordt, uit het raam kijkt en tot uw stomme ver bazing ziet dat het droog is? Alom pa niek, het bulletin gepakt en ja hoor, over een uur moet er gevoetbald (hoe gaat dat ook al weer) worden. Het zou natuurlijk door kunnen gaan, hoe onvoorstelbaar dat ook is in deze PRINSENSTRAAT 25 - AMSTERDAM-C. TELEFOON 6 54 04-24 72 72 SCHRIJFMACHINES ADLER - OLYMPIA - HERMES TELMACHINES ADDO-X - WALTHER - FACIT

Schakels (clubbladen) | 1974 | | pagina 7